|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 11:58:21   
Anoniman
Garant neke od vas misle da sam luda. Ali mislim da je pitanje na mestu. Većina žena se jako obraduje kada sazna da je trudna, a onda vremenom, pred kraj su već u fazonu JAO NE MOGU VIŠE!
Ja to nisam nikada pomislila. meni je trudnoća bila lagana i volim osećaj da sam trudna.
Jednom sam već negde na forumu napisala da je meni drugo stanje ustvari prvo, a to tzv. prvo stanje mi je vanredno! user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:02:27   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

u prvoj trudnoći sam voljela sto sam trudna ... uzivala u svakom danu(i ako su me tada neke teške situacije zadesile) imala jako laganu trudnoću (i na kraju lagan porod) hvala Bogu

međutim druga me trudnoća izludila...pritisak varirao...oticala od vode koja se nakupljala... jedva sam cekala da se porodim

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:03:10   
Jeca*
JEsi li ovu temu otvorila pod utiskom onoga što sam napisala Eugeniji u temi Herpes? user posted image

haha...ma ne razmišljaj o tome. Sve to priroda uredi. Ja sam isto bila u panici, kako ću, šta ću...pa na kraju ispade CR user posted image  Uživaj u svakom danu trudnoće. Veruj mi, mene kada su svojevremeno pitali jel jedva čekam da se porodim, ja sam govorila NE. I svima je to bilo čudno. Ali ja sam stvarno uživala u trudnoći, a znala sam da to ima svoj kraj (hvala Bogu, to je i normalno) i da mi lepo da kuliram još malo. I bila sam u pravu. Diiiiivno je imati bebca, ne bih ga menjala ni za šta na svetu, ali trudnoća ima svoju draž, pogotovo prva, kad brineš samo o sebi, skitaš, kuliraš.... RELAX user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:04:09   
bebać
Ja sam izjavila da sad kad bi ostala trudna baš bi uživala,spavala i jela i ništa ne bi radila...jer bi mi bilo oprošteno...zaista bi volela to stanje i uživala u tome...jer nisam znala kako treba kad sam ostala trudna,'htjela sam čitav svijet da dignem na svojim ramenima' nisam posustajala ni u kom smislu...a sada to ne bih tako,naprotivuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:04:42   
Anoniman
Ne, nisam ni videla ovaj post. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:08:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

Ja sam izjavila da sad kad bi ostala trudna baš bi uživala,spavala i jela i ništa ne bi radila...jer bi mi bilo oprošteno...zaista bi volela to stanje i uživala u tome...jer nisam znala kako treba kad sam ostala trudna,'htjela sam čitav svijet da dignem na svojim ramenima' nisam posustajala ni u kom smislu...a sada to ne bih tako,naprotivuser posted image


e babć da te utješim tu si zakasnila ... samo u prvoj trudnoći mozes nista da ne radis ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam u drugoj trebala lezati na klinici par dana radi pritiska da ustanove zasto stalno varira... pa nisam radi ćerke... jer Boze moj kako cu ja nju ostaviti s dedom i bakom a da ja idem na kliniku
tako da bebać u drugoj trudnoći zaboravićes i da si trudna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 6
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:11:21   
Anoniman
Da, Lenkec, tako nekako sam i ja mislila da to izgleda sa drugom trudnoćom. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:14:02   
Jeca*
Zato ja i rekoh UZIVAJ U PRVOJ! user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:14:36   
Modessty
Jao ja bi mnoooogo volela da sam trudna!
Kad sam ostala 2005 u drugom stanju bila sam presrećna! Bila sam u oblacima! user posted image Ma skroz me obuzeli hormoni user posted image
Šteta što se loše završilo.

Meni se sad čini da je taj osećaj ko droga user posted image kad jednom probaš više nema povratka user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:14:40   
Anoniman
ja to Tasho iz svog iskustva... al opet je lijepo da to dijete ima bracu ili seku...tako da se sve to pregura 

upravo tako Jeco ...uzivaj dok mozes!!!

Modessty biće opet ako Bog da ... samo opusteno user posted image


< Poruku je uredio lenka sarajevo -- 14.4.2009 12:15:57 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:15:27   
Ana RR
Meni se sad čini da je taj osećaj ko droga user posted image kad jednom probaš više nema povratka user posted image



slažem se Mod!!!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:22:40   
bebać
Ja ljudi ne planiram više djece uopšte,ako me nešto ne opali opetuser posted image user posted image user posted image uopšte nemam želju..a Lenkić upravu si,to bi izgledalo tako kad realno pogledašuser posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:23:44   
Anoniman
a zasto bebać?????

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:29:40   
bebać
Zato što sam sebična...sva mi je briga i obaveza oko Sergeja na meni...muž neće ništa a nemam nikog drugog da malo uskoči,i onda ja gledam kad bi imala još jedno dijete...to bi bilo previše i sreće a i obaveza(za mene) tako da mene ne bi bilo u romingu(a volim se i sredit,i solarijum,i frizer...i kafice sa prijateljicama)a ne bih imala vremena za to sve kad bi imala još jedno dijete...a nisam tip da bi se mogla usadit u kuću sa djecom(apsolutno ne)...jesam sebična znam...ali i bolje mi se ne prihvatat nečeg što nisam spremna psihičkiuser posted image user posted image Sve što želim je da nadjem posao,i smjestim sergeja u vrtić,tako se najbolje zamišljam?Jesam li ja loša?user posted image user posted image user posted image Ne znam,ponekad imam grižu savjest radi ovakvog vida razmišljanja

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 12:36:45   
Anoniman
Otvorila sam bebać temu: Ne želim više dece

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 21:35:06   
Dora
Ne volim kad sam trudna jer non stop povraćam, loše mi je i noću ne mogu da spavam. Ta konstantna mučnina mi sve kvari, postajem nervozna, osećam se ko balon, sve me izluđuje. Najgore je što kad treba nešto da radim bude mi još gore...nisam lenja, ali u trudnoći sam katastrofa. kad počnem da kuvam, ne mogu od wc šolje da se odvojim, tek mi je onda muka, a kad ne kuvam- ispadne da sam razmažena i lenja...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 21:39:03   
afrodita
Kad sam trudna volela sam sto sam trudna
a kad nisam ne bih volela da jesam.
Volim videti trudnicuuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 21:39:56   
Lilly*
Ja sam bas uzivala u svojoj trudnoci, nije mi bilo muka, nista mi nije bilo problem uraditi, setala sam do poslednjeg dana naokolo kao da nisam trudna, nista mi nije smetalo a obozavala sam da prodjem gradom i da "setam stomak" sto bih rekla user posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 18
   [Obrisana poruka]
14.4.2009 21:41:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 21:43:43   
Buba76
U prvoj trudnoci sam bas uzivala,kafirala se,skitala...A sada posto sam izmedju imala spontane sam stalno u nekoj strepnji i ne mogu da se opustim.Nadam se da ce to proci kada prodju kriticni meseci,ali se svakako zbog Ognjena ni ne mogu opustiti,uzivati i spavati kao prvi put.

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 22:13:49   
NadaR

IZVORNA PORUKA: lilly.79

Ja sam bas uzivala u svojoj trudnoci, nije mi bilo muka, nista mi nije bilo problem uraditi, setala sam do poslednjeg dana naokolo kao da nisam trudna, nista mi nije smetalo a obozavala sam da prodjem gradom i da "setam stomak" sto bih rekla user posted image

Ovo mogu potpisati od rijeci do rijeciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 22:21:05   
Anoniman
Ja volem user posted image

Od kad sam saznala da sam trudna...nekako sam sretnija...i sve mi je super....sve mi je lepo...lako...a i svi su prema meni lepshe raspolozeni...a i ja sam nekako veselija....
Jer kad nisam trudna...onda sam svima rame za plakanje...svachije probleme ja reshavam...i vechito sam u nekoj frci....a sad je sve opushteno...kao da sam na odmoru user posted image user posted image

Naravno...veliki plus mi je to shto ne povrtjam...nije mi muka...i fantastichno se osetjam....non-stop shetam....eto danas sam preshla 15-tak km a da nisam ni primetila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 22:22:56   
dunja RR
e bas ti zavidim zbog trudnoce uopste, a pre svega zbog tog ramena za plakanje koje jedva cekam da prestanem svima da budem.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 22:25:39   
Anoniman
heh....znam kako ti je....eto zelim ti...ukoliko ti isto zelish....da shto pre prestanesh da budesh svima rame za plakanje...naravno zbog trudnoce user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Jel volite da budete trudne?
14.4.2009 22:28:45   
dunja RR
hvala ti draga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here