|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Foto aparati
25.10.2014 11:41:57   
emicaa
ja imam canon power shot s95 i zadovoljna sam ali ipak hocu kupim drugi,neki malo porofesionalniji da je brzi kad fotkam ovaj svoj zvrk.
fotoshop imam neki komplikovan jedva se snalazim user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Foto aparati
25.10.2014 12:17:59   
Mala Elena
Imamo samsung ES65, 5x zum ...super nas je sluzio na putovanjima!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Foto aparati
25.10.2014 13:00:48   
nata11

IZVORNA PORUKA: vonavoj

I meni bi trebalouser posted image


Valjda ce se javiti Ana.

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Foto aparati
26.10.2014 3:37:02   
Ana RR
Ja koristim Lightroom i Photoshop, ako vam to nešto znači. Verovatno postoji nešto jednostavnije ali ja nisam koristila.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Foto aparati
26.10.2014 6:54:50   
emicaa
ja imam ovaj photoshop i znam na njemu samo srediti boje user posted image ,sveki mi stalno obecava da ce mi poceti davati casove ali nikako

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Foto aparati
17.5.2016 11:47:50   
nata11
Evo me ponovo u ovoj temi.

Kupujem aparat (ja bih Canon) pa mi treba neka preporuka. Pre svega bih ga koristila za posao, za precizno slikanje proizvoda. Da nije preskup (do 450 e). U ostalo se ne razumem pa nemam neke posebne zahteve. Svaka preporuka mi znaci.

_____________________________





(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Foto aparati
28.6.2017 18:33:46   
emicaa
dobila sam za rodjendan Nikon d3300,mnogo se volimo user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Foto aparati
2.7.2017 16:32:34   
Mariya
Emice user posted image
Mi imamo neki Fuji, pre 6 godina kad smo ga kupili je bio avion, sad devojčice slikaju sa njimuser posted image ima 10mp a i mm i ja imamo telefone sa kamerom od 20mp i mnogo više opcija nego fotoaparat. Sve slikamo sa telefonom.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Foto aparati
2.7.2017 21:15:25   
Anck Su Nmaun
Volela sam jako foto aparate , poslednji su deca unistila prosula nesto po njemu i nece vise da se otvori objektiv user posted image nema mu spasa. Al hvala bogu sad na extra telefonim pa mi ni ne treba , a profi slikama se ne bavim. Moj brat ima neki brutalan fotkic bas sa profi, pa nas on malo islika kad nam je baaas potrebno

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Foto aparati
3.7.2017 7:32:20   
Duškić
I mi imamo neki Canon, toliko ga koristim da aam zaboravila koliko mp ima. Ma stoji u fioci od kad su u funkciji tel.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Foto aparati
5.7.2017 11:15:01   
nata11
Emicee oodlicannnn je
Bas sam se kod Ane raspitivala za njega ali su neke druge stvari pretekle.
U zdravlje da se sluzis.

_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Foto aparati
10.12.2019 21:52:16   
dunja RR
Anči, pomagaj!

Htela sam da snimim M kako priča mama, mama, kada ono zamagljen mi objektiv. Poslednji put sam ga koristila na krštenju pre 2 nedelje i bio je ok.
Kada ga odnapred pogledam, ima kao neku crnu skramu ili tripujem. Bio je u kliznom plakaru, nije ga niko dirao.

Jel da se oprostim ili ima šanse da sredim?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Foto aparati
11.12.2019 12:01:13   
Ana RR
Suzi, izvini tek sada vidim poruku.

Hmmm... da li vidiš kao neku prljavštinu ili kada hoćeš da fotkaš ne možeš da izoštriš?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Foto aparati
13.12.2019 4:25:47   
dunja RR
Anči, odmaglio se, prebacila sam ga u drugu sobu. Ne znam šta mu se bilo desilo, ali i slika je bila zamagljena kada se uslika, i kada gledam objektiv je bila magla.
Da li ima veze što je stajao u toj hladnoj sobi koju ne grejemo, pojma nemam ...ali mi liči da ima.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Foto aparati
13.12.2019 7:46:47   
Ana RR
Moguće Suzi, staklo je to. Nek ti stoji negde gde nije toliko hladno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Foto aparati
16.6.2020 10:26:34   
dunja RR
Anči, koji servis preporučuješ, ispao mi aparat pre neki dan (bio u futroli nekoj ali je ona bzv) i malo se blenda poremetila, pa kada slikam, na dva ćoška bude crna senka ..
Da li Pixelstudio ili neki drugi, za Canon?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Foto aparati
16.6.2020 10:35:13   
Ana RR
Uh Suzi, veruj da nemam pojma. N je zimus nosio stari aparat na čišćenje senzora ali oni rade samo Nikon.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Foto aparati
17.6.2020 7:21:59   
gagane
Sve telefonom, slikam. Servis neki ovlasceni,

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Foto aparati
2.7.2020 17:23:35   
dunja RR
Odnesoh jutros, u taj Pixel nešto servis, čekam da mi jave dijagnozu, i cenu, taj mehanizam za zatvaranje blende zeza, i pravi senku.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gagane)
Direktna veza do poruke: 194
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here