|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnoća i snovi
25.3.2017 8:09:02   
krin 40
Sada kada čitam šta smo sanjale tokom trudnoće vidim koliko to u stvari prati trenutni stadijum trudnoće.Dok sam bila zabrinuta za bebana takve sam i snove
sanjala.Posle sam se opustila nije dugo bilo ni nekih snova😃E sad..noćas sam,posle dužeg perioda,sanjala kako živim sama.Stan pravi devojački.Nigde muža i moje
dece a ni stomakauser posted image Spremam se da izadjem sa drugaricama u klub sva uzbudjena jer svira Van Gogh(inače ih obožavam😎).Dok se spremam slušam njihovu stvar "Spisak razloga
"user posted image .Naravno izgledam u snu TOP,haha,baš kako ja volimuser posted image .Oblačim vrh kožne pantalone koje se pertlaju(inače sam ih šmekala pre
neki dan),vrh zelene štikle itd.Ludilo mozga,hahaha.Ja ovo tumačim da mi fali moje telo koje je sada kućica za bebu i da mi fali malo lufta od svih.Generalno san mi je prijao baš


< Poruku je uredio krin 40 -- 25.3.2017 8:14:30 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Trudnoća i snovi
25.3.2017 8:57:44   
Mariya
Krin, super san,verujem da ti je prijao,kao meni onaj sa plažom u Braziluuser posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Trudnoća i snovi
25.3.2017 14:08:43   
Mariya
Sad sam pročitala na prethodnoj stanici šta sam sve sanjala, dobro pa sam ih bar ovde zapisala jer sam sve pozaboravljala!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Trudnoća i snovi
19.4.2017 7:58:59   
krin 40
Mariya set_ila sam te se čim sam se set_ila šta sam sanjala😃I ti si imala šašave snove.Moji se vrate povremeno.Sanjam noćas da mi je sve što mogu da obučem
prljavo u mašini za veš.Nerviram se ali hladno mi pa oblačim neku prljavu adidas duksericu i palim veš mašinuuser posted image .Zovem frizerku da zakažem.
U tom momentu mi kreće porodjaj.Kao mm je kući(verovatno je vikend).Silazi sa torbom za porodilište a ja plačem.On me teši i grli,govori mi da nam je treći porodjaj i da se ne plašim.Ja tu počinjem da jako vičem na njega"Glupane ko se plaši?Mogu kući sama da se porodim!Plačem jer nema šanse da se danas poradjam.Duks mi je prljav,nisam isfenirana,vidi mi nokte..misliš da ću ovakva da izadjem iz kuće,nema šanse.Ne poradjam se i tačka!".I tu se probudim.Hahaha..ovo takoo liči na mene😃

< Poruku je uredio krin 40 -- 19.4.2017 8:01:44 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Trudnoća i snovi
19.4.2017 10:02:29   
IvanaSK RR
Hihihi, krin, ekstra su ti snovi. Tako sam se ja farbala, sredila dan, dva pred prvi porodjaj. Sad sam se samo isfenirala dan pred porodjaj, a mislila da se farbam za par dana (jos i rekla sestrama u bolnici), al mi maca nije dala...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Trudnoća i snovi
13.11.2017 14:24:14   
mama Jo
Ja nisam primetila da su mi snovi drugaciji u trudnoci....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Trudnoća i snovi
14.11.2017 15:35:56   
MamaNecaVo
Ni ja..
Ili se ne secam sta sam to sanjala.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Trudnoća i snovi
14.11.2017 22:36:12   
mama Jo
Moguce i to... ionako sam u trudnoci rasejana i zaboravna moguce i da zaboravim da sam.ista sanjala 🤣

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Trudnoća i snovi
14.11.2017 23:41:29   
MamaNecaVo
Znaci sve prepisati trudnoci i drugom stanju.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Trudnoća i snovi
15.11.2017 13:00:57   
mama Jo
Evo ga prvi san kojeg se secam...
Sanjam da sam na vesu nasla krv 🤤🤤🤤
Olje da nisam nista ni sanjala 🤤

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Trudnoća i snovi
15.11.2017 23:28:07   
MamaNecaVo
Ja znam.samo da su to bile neke gluposti uglavnom.
Mada snovo svakako imaju veze sa psihom.
Pa sta te muco to i sanjas,bukvalno.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Trudnoća i snovi
16.11.2017 7:51:12   
mama Jo
Jeste, u toku studija sam par puta iscitavala neku literaturu o snovima... naravno i od toga se napravila citava jedna nauka, li moze dosta korisnih stvari da se iskoristi. Ta moc podsvesti kod ljudi se dosta zanemaruje, a moze da bude zaista okidac... ili lek u nekim depresivnim stanjima. To je negde i sa snovima povezano...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Trudnoća i snovi
16.11.2017 11:09:44   
MamaNecaVo
Skoro je na TLC bila neka emisija u vezi snova i sanjanja i kako se snovi menjaju i tome slicno.
Pa su povezali sa oni sto nas nervira ili o cemu razmisljamo u budnom stanju.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Trudnoća i snovi
2.12.2017 0:35:42   
Srecko47E
Hormoni su krivi za sve
He he

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Trudnoća i snovi
27.3.2018 13:10:27   
Dragce86
Ja cesto sanjam u trudnoci, inace, neko sam ko je pre iste jako retko sanjao...Sad uglavnom sanjam oko bebe i da se svadjam sa muzem :D Jadni moj muz :))

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Trudnoća i snovi
28.4.2018 8:05:47   
jagodp
Super je tema jer sam se ja skroz istripovala u trudnoci, svakakve gluposti sam sanjala, zube (a znam da nije dobro) pa mi je mama rekla da ne brinem jer se i trudnoci to ne vazi :)

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 341
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here