|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gde zeka pije vodu?
12.1.2011 11:33:05   
*Alexx*
Opšte je poznato dazeka pije vodu na dlanu, tj. iz dlana. Da li znate odakle to potiče? Ubih se pretražujući net, ali ne nalazim.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Gde zeka pije vodu?
12.1.2011 11:34:35   
Jeca*
Luka je imao 10-11 meseci kad smo ga to naučili. Bio je oduševljen kad je video kako mu aplaudiramo kad pokaže na mali dlan user posted image  onda je počeo da improvizuje pa pokaže na dlan onako samo da nas otkači ili aplaudira sam ...ja sam obozavala tu fazu!!! user posted image
onda smo ga naucili gde je pametna glavica, a on se lupi po njoj user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Gde zeka pije vodu?
12.1.2011 11:37:28   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Jeca RR

Luka je imao 10-11 meseci kad smo ga to naučili. Bio je oduševljen kad je video kako mu aplaudiramo kad pokaže na mali dlan user posted image  onda je počeo da improvizuje pa pokaže na dlan onako samo da nas otkači ili aplaudira sam ...ja sam obozavala tu fazu!!! user posted image
onda smo ga naucili gde je pametna glavica, a on se lupi po njoj user posted image user posted image
Sorry sto cu biti off,ali moram reci da i Stefan lupi rukom glavicu i to bas jako,kad je nesto jako srecan (tada sam to primetila,inace ne lupa)
Alexx,ne znam odakle potice,verovatno od starih baka,deka user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Gde zeka pije vodu?
12.1.2011 11:38:58   
*Alexx*
Pa da, potiče od baka i deka, ali ZAŠTO? user posted image Recimo, ja sam za to prvi put saznala ovde, u Srbiji, ali tad sam već bila velika. U Hrvatskoj toga nema (ili bar mene nisu učili). 

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Gde zeka pije vodu?
12.1.2011 11:41:00   
indy_25
Ne znam ni ja odakle potice to ali eto i to cu da je pocnem uciti. inace volim da je ucim da pokazuje mimikom neke stvari a i da prica al za to je jos rano user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Gde zeka pije vodu?
12.1.2011 11:43:52   
JMPM
Verovatno realno daju zekama vode da piju iz dlana user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here