|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 19:15:15   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kao klinci smo zvonili po zgradi i bezali


Jaoj i mi, i mi, imi... iskreno- bas sam uzivala u tome 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 19:46:07   
Misha i Ljisha
Mi sa sela nismo smeli biti pakosni mame i tate bi odmah saznaliuser posted image
Al ako ubrajate i to zvonjenje po vratima kao pakost ajd pretpostavljam da mogu da ubrajam branje tresanja usput iz skoleuser posted image .
Al sad bas razmisljam mislim da nikom nisam napakostila nikad. A i bas sam bila ono u tripu kao dete da mama ima oci svuda hahah...ni u pubertetu nisam pravila neke gluposti. Ma bas sam dobrica user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 19:50:21   
mama Jo
Ljisho i ja sam isto sa sela, a kad se setim samo toga kad kao kucamo pa pobegnemo cim dodjem kuci gledam lica roditelja jer kontam da su vec culi 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 20:09:10   
Mala Elena
I ja sam "krala" tresnje user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: PAKOST koju smo uradili
26.2.2018 20:18:02   
Anck Su Nmaun
Jaoooo tooooo ringlovi, visnje , tresnje toga je uvek bilo. Moj stari komsija je imao diiivne zelene jabuke, ukrasti tu jabuku je bbilo nesto naj sladje na svetu zivota mi user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: PAKOST koju smo uradili
27.2.2018 10:37:26   
Dora89
Mi smo kao deca obijali vrtić. Bukvalno kako ste pročitali. Preskočimo ogradu, neko od dečaka razglavi vrata od terase (što i nije bilo preterano teško), pa uđemo. Nikad ništa nismo ukrali, nego čisto buntovništvo.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: PAKOST koju smo uradili
27.2.2018 10:38:41   
Anck Su Nmaun
E sad se setih ja i drugarice smo ukrale kutiju kreda uciteljici user posted image evo stiddim se.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: PAKOST koju smo uradili
27.2.2018 10:41:01   
mama Jo
Bog'me ima vas bas pakosnih 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: PAKOST koju smo uradili
27.2.2018 10:41:42   
Dora89
E, a jednom u srednjoj školi bio je grupni dogovor da ne platimo ceh u diskoteci. Bila je gužva, nije bilo nikakvih problema da se to izvede. Nisam bila za, ali nisam htela da se izdvajam.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: PAKOST koju smo uradili
27.2.2018 10:43:33   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Bog'me ima vas bas pakosnih 😂

Ima ima..samo sto ne smeju da pisu user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: PAKOST koju smo uradili
27.2.2018 10:44:03   
Dora89
user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: PAKOST koju smo uradili
27.2.2018 17:37:36   
mama Jo
Ringerajini dzavolcici sa č 😁

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: PAKOST koju smo uradili
2.7.2018 16:20:25   
Anck Su Nmaun
Dizem temu...zanimljiva je

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: PAKOST koju smo uradili
3.7.2018 14:49:57   
Maraj

IZVORNA PORUKA: mama Jo


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kao klinci smo zvonili po zgradi i bezali


Jaoj i mi, i mi, imi... iskreno- bas sam uzivala u tome 😂

Ja bas razmisljam kako nista pakosno nisam uradila. Uvek razmisljam o drugima i kako ce taj neko reagovati, da li ce biti povredjen. Mozda i previse razmisljam o tome. I onda pricitah ovaj post . Eto i ja sam to radila kao dete. Dakle nije da sam skroz ne pakosna user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: PAKOST koju smo uradili
3.7.2018 15:20:11   
Anck Su Nmaun
Posto ste sve fiine a samo ja pakosna...ajde evo jos nesto,Kad su uvedeni fiksni telefoni zivkali smo ljude i lupetali. Dosta njih je znalo fino da se rasprica sa nama a neki su nas naravno od...user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: PAKOST koju smo uradili
3.7.2018 22:20:53   
mama Jo
Hahahahahahha user posted image secam se da je moj jedan drugar obozavao to da radi, umirali smo od smeha user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: PAKOST koju smo uradili
3.7.2018 22:24:39   
Anck Su Nmaun
E a bas je bilo.zanomljivih razgovora. Vecina ke pristajala.da.se.sali user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: PAKOST koju smo uradili
3.7.2018 22:25:40   
mama Jo
user posted image jeste, ali ovi sto polude... a mi umremo od smeha user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: PAKOST koju smo uradili
3.7.2018 23:03:35   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Posto ste sve fiine a samo ja pakosna...ajde evo jos nesto,Kad su uvedeni fiksni telefoni zivkali smo ljude i lupetali. Dosta njih je znalo fino da se rasprica sa nama a neki su nas naravno od...user posted image

I mi smo to radili. I zvonili drugima na vrata...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: PAKOST koju smo uradili
22.10.2018 3:37:37   
Dora89
Nisam ja, ali čula sam priču. Bio konkurs za posao, i taman što je jedna kandidatkinja predala papire, dolazi druga kandidatkinja i pita prvu gde se predaju dokumenta, a prva odgovara "a, taj konkurs je završen". Brutalno!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: PAKOST koju smo uradili
21.7.2019 16:42:45   
MimaKos
Ovo zivkanje fiksnim i zvonjenje na vrata pa klisnes je klasika ..  recimo da smo brali ruze komsinici iz susedne baste kad smo bile klinke :)


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 71
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here