|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 55 56 [57]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
7.5.2023 12:31:20   
Taki93
Ne bi znala kad se vraća, ali čim vam je zakazao sledeću kontrolu znaci da će moći da vas primi :) verovatno je to razlog za 3 nedelje..

(odgovor članu Maja001)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
9.5.2023 18:09:10   
Dorica95
Zdravo!Takodje sam nova na forumu, usla sam u 9. mesec pre 3 dana. Sto se tice porodaja, ne bih znala sta da kazem, prva mi je trudnoca.. 😂 Medjutim, za doktora Milosa Ilica imam samo reci hvale. On mi od pocetka vodi trudnocu i stvarno nemam zamerke. Divan je doktor, tu je da saslusa, uvek je nasmejan! Nadam se da sam ti bar malo olaksala po tom pitanju. Kada je tebi termin? 😊

(odgovor članu Taki93)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
9.5.2023 18:29:42   
Taki93
Meni je termin kraj maja, tako da javljam iskustvo ako se ne bude vratio Golubović do tad :)

(odgovor članu Dorica95)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
9.5.2023 18:43:48   
Dorica95
To bi mi bas znacilo! Svakako ti svu srecu zelim. 🍀😊

(odgovor članu Taki93)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
18.7.2023 13:29:01   
bejbe27
Pozdrav svima. Čitala sam dosla stranica unazad ali odoh predaleko u prošlost a trebaju mi svežije informacije. Zanima me imate li preporuku za dr u DM, i da li mislite da je izvodljivo da, ako sve bude ok naravno, trudnoću vodim u DZ, a tamo negde u sedmom, osmom odem u DM? Prvi porođaj mi je bio u Frontu i u tu kasapnicu se više ne vraćam. Nisam pristalica podmićivanja lekara, pogotovo ne kad je rođenje deteta u pitanju. Ne želim da osuđujem nikog ko jeste, ali ja ne želim da kupujem svoje dete, a i njih bi sve vala trebalo da bude sramota dokle je to sve došlo. Posle trućaju o natalitetu... Prestajem. Hvala unapred.

(odgovor članu Dorica95)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović
11.3.2024 9:48:15   
Masajesa
Pozdrav,Zanima me kakvo je Vase iskistvo na kraju za dr Milosa Ilica? Ja cu izgleda morati da se prebacim kod njega, a ove nedelje ulazim u 9.mesec, sutra treba da idem na pregled. Ne uspevam da nadjem puno iskustava o ovom lekaru.Hvala unapred na odgovoru

(odgovor članu Dorica95)
Direktna veza do poruke: 1406
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 55 56 [57]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 55 56 [57]
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here