|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
16.7.2017 21:09:21   
mimikaiva
Mnogo mi je cudno ovako mi nikad nije bilo,obicno drugi dan mi bas bas curi,sad nista ni jedan ulozak nisam promenila,curne pi nesto malo...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
16.7.2017 21:14:28   
vocicana
Mozda ste uboli bas zadnjih dana pre ocekivanog ciklusa, mozda se implementira. Sacekaj do srede, pa ujutrutestic u ruke i javljaj.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mimikaiva)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
16.7.2017 21:17:11   
mimikaiva
Ma trebala sam tek 18-og da dobijem,a je ovako rano cetiri dana ranije

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
17.7.2017 18:24:26   
mimikaiva
Evo me ☺ uradela betu i vrednost mi je <0.1 nisam mogla da cekam da skroz prestane da curka...jos uvek curka na dnevnom ulosku po koja kapka.koliko se moze osloniti na betu?i da li je rano?

(odgovor članu mimikaiva)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
19.7.2017 8:29:29   
vocicana
Beta je najbolji i najadekvatniji pokazatelj, nije rano. Proveri temu Bazalna temperatura i procitaj iskustva, meri temperaturu. Srecno i kuckamo se u temi.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mimikaiva)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
22.2.2018 0:24:59   
Srecko47E
Slazem se.Nema boljeg pokazatelja.Test je vesto nepouzdan

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
22.2.2018 5:41:58   
mama Jo
Tako je, obican testi koji se radi putem urina moze i da ,,zakaze"

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
22.2.2018 7:52:28   
Anck Su Nmaun
Ne bih da budem party puper ali znam da beta nekad zna da skace iz drugih razloga user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
22.2.2018 10:16:56   
Srecko47E
To je za mene novina.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
28.2.2018 19:44:04   
ManueelaManueelaaaa
Nova sam na forumu, ako mi netko moze pomoci vezano za ovo.. Kasni mi 7 dana zadnjih par dana imala sam gusti bijeli iscjedak.. Dok ne kupim test za trudnocu.. Moze li mi netko odgovoriti radi li se o trudnoci? Nemam simptoma trudnoce,samo to sto mi kasni..

(odgovor članu tekeveke)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
28.2.2018 22:29:19   
mama Jo
Na osnovu ovoga sto si napisala niko ne moze da ti kaze da li ae radi o trudnoci ili ne... izostanak mens.7 dana vrlo lako moze da ukazuje na to... gusti beli iscedak nista ne mora da znaci... ali sad je vec vreme kad bi test mogao da pokaze prilicno pouzdano pa najbolje da ga odradis...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu ManueelaManueelaaaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
28.2.2018 22:32:52   
Mala Elena
Ja mislim da ce biti pozitivan test, ako ti inace ciklusi ne kasne.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
1.3.2018 9:51:46   
ManueelaManueelaaaa
Hvala cure n
IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ja mislim da ce biti pozitivan test, ako ti inace ciklusi ne kasne.
[/quote. Hvala na odgovovoru cure!! Hmm evo i danas ( osmi dan) menstruacija nije dosla, sutra kupujem test pa javim :) Kasnila mi je, ali dan ili dva max. I taj dan ili dva uvijeek sam bila sigurna da sam trudna! Svi " simptomi"user posted image su bili tu! A ono stigla menga.. Sad kad nemam simptome , mozda je ovaj put stvarno trudnoca. Javim se!user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
1.3.2018 9:57:01   
Mala Elena
Vidim da je zeljena, drzim fige!

(odgovor članu ManueelaManueelaaaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
1.3.2018 10:01:44   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: ManueelaManueelaaaa

Nova sam na forumu, ako mi netko moze pomoci vezano za ovo.. Kasni mi 7 dana zadnjih par dana imala sam gusti bijeli iscjedak.. Dok ne kupim test za trudnocu.. Moze li mi netko odgovoriti radi li se o trudnoci? Nemam simptoma trudnoce,samo to sto mi kasni..

Pa draga to je suvise rano reci , samo zato sto ti je izostala da si u drugom stanju. Ja jesam posumnjala odmah na trudnocu svaki put kad mi je kasnila 10 ti dan bih uradila test. Ali meni je M bila tacna u sat.

(odgovor članu ManueelaManueelaaaa)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
1.3.2018 10:04:18   
mama Jo
Super, zelim ti pozotivan test i da uzivas i da nam se taman pridruzis ovde 😊
Javi se 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
1.3.2018 19:35:15   
ManueelaManueelaaaa
Hvala, javim se ! Sutra kupujem test, sad ne znam dali ga mogu uraditi popodne ili da cekam prekosutra da ga uradim sa prvim jutarnjim urinom..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
1.3.2018 19:37:48   
Anck Su Nmaun
Bolje ujutru !

(odgovor članu ManueelaManueelaaaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
1.3.2018 19:39:48   
Maslacak15
Sa tolikim kasnjenjem uopste nije bitno doba dana. Morao bi da bude pozitivan ako je u pitanju trudnoca. Drzimo figeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
1.3.2018 23:25:53   
mama Jo
user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
2.3.2018 0:18:53   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Sa tolikim kasnjenjem uopste nije bitno doba dana. Morao bi da bude pozitivan ako je u pitanju trudnoca. Drzimo figeuser posted image user posted image

Slazem se.

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
2.3.2018 17:02:09   
ManueelaManueelaaaa
Maloprije sam napravila test, i jedna je crtica :( nisam trudna user posted image Vjerovatno men.kasni iz nekih drugih razloga , cista ili tko zna sto je.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
2.3.2018 17:04:13   
Anck Su Nmaun
user posted image Bas mi je zao
Al svakako ako zelis bebce idi ispregledaj se , i zasto ti kasni

(odgovor članu ManueelaManueelaaaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: nekoliko pitanja o trudnoci
7.3.2018 14:42:31   
lela28
Drage mame i buduce mame, da li mi koja zna reci vadila sam krv i TSH mi je malo povisen. Poslana sam na daljnju obradu hormona stitnjace. Da li se koja susrela s tim da me malo utesi. Inace sam trudna 8 nedelja.
Hvala puno

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here