|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jagode
10.5.2009 23:06:32   
sneza24
Zaboravila sam da kazem da volim jagode i svo voce dok je sveze.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Jagode
11.5.2009 8:36:52   
Anoniman
Juče je mm doneo jagode od svekra, on ih je gajio (ne puno, samo malo da imamo mi u porodici), gledam ih, a one onako blede, kao da nisu sazrele. Pitam mm zašto su ih brali ako nisu zrele, kaže on "To je takva vrsta, probaj!"... žene moje, one slatke... mljac mljac, za nepoverovati! Pravi ukus jagoda, a ne ko ove lepo crvene na pijaci, pa ih onda pospeš kilom šećera da sem što su lepe dobiju i ukus.

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Jagode
11.5.2009 8:44:33   
mihi
Moje u vikendici nisu još zrele to je neka rana sorta Tasho?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Jagode
11.5.2009 8:46:42   
Anoniman
Nemam pojma, mogu se raspitati ako želiš. Davno nisam jela tako slatke. Gadne su na oko, ali ukus - fenomenalan!

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Jagode
11.5.2009 8:47:34   
Anoniman
imam alergiju na jagode user posted image ...ali cerka ih obozava ... i moze ih pojesti kilu

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Jagode
11.5.2009 20:47:18   
mihi
Ajde pitaj Tasha koja sorta je u pitanju?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Jagode
15.3.2015 16:08:07   
serpica
Danas sam prvi put dala bebcu jagode,doduse iz zamrzivaca,uzeo je vrlo malo,jedva pola kasike jer su se one posle rastapanja onako raspale,znaci vrlo malo je uzeo. Nisam planirala da mu dajjem ovo voce pre 2.rodjendana ali eto,uvela sam mu ranije jer se u vrticu desava da dobiju za dorucak dzem od jagoda ili sok od jagoda tako da sam htela da mu ja prvo kod kuce dam pa onda da jede tamo,cisto da proverim da li ce da ima reakciju.
E sad moje pitanje je:
da li mogu da ocekujem ako je bude imao,neku reakciju obzirom da je pojeo vrlo malo tih jagoda? Mozda sam trebala malo vise da mu dam ili ne?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Jagode
15.3.2015 16:11:16   
Ivanka 75
Serpi, moje sestrić nije imao kožnu reakciju na jagode, njega svrbi nos, češe nos non stop. Možda i na to da obratiš pažnju.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Jagode
15.3.2015 16:11:43   
milicicak
Serpi, ako ima alergiju na jagode onda ces primetiti vrlo brzo u roku od odmah ili sat-dva nakon jela.
Sutra mu daj malo vise pa isprati.
Ali mislim da ce proci bez problema.
I lepo kaze Ivanka, i svrab u nosu i suzenje ociju mogu da budu znak alergije, ne samo otok i urtikarija

< Poruku je uredio milicicak -- 15.3.2015 16:13:21 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Jagode
15.3.2015 16:22:06   
serpica
Hvala devojke user posted image obraticu paznju,i dacu mu i sutra ako bude hteo jer cini mi se da nije bas odusevljen..

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Jagode
3.3.2016 16:02:59   
IvanaSK RR
Ja bas volim jagode, ali nikako u kolacima i tortama (inace, ne volim uopšte vocne torte). Volim da ih jedem sa secerom ako nisu dovoljno slatke user posted image

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Jagode
3.3.2016 19:40:55   
Ana RR
Jagone i čokolada, mmmmmm user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Jagode
3.3.2016 19:51:42   
IvanaSK RR
Moze i slag :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Jagode
3.3.2016 20:03:11   
Maraj
I jao...vidoh skoro na fb pitanje "Kako bi se zvalo vase dete , misleci na namirnicu koju sam najvise jela u trudnoci"... e pa moj bi se zvao jagodica jer sam jela po kg jagoda dnevno user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Jagode
3.3.2016 20:08:00   
wivern
Aaaaaa ja imam traumu od jagoda. Prošle godine pojela 5 i dva meseca muku mučila sa koprivnjacom user posted image
Nešto mi se i ne jedu više user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Jagode
3.3.2016 20:16:16   
IvanaSK RR
Maraj, i ja ih jedem dosta. U stvari, to je voce koje najviše jedem u trudnoći :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Jagode
3.3.2016 20:21:20   
Trcosava
Šerpi, ako nemate alergija u porodici, slobodno daj. Ovde savetuju čak i pre prvog rođendana. ALI samo pod uslovom da su DOMAĆE. Jer po najnovijim istraživanjima, sama jagoda nije takav alergen koliko sve ono što trpaju na njih za prodavnice.

Luki siguno neću još dati, mislim kroz džem da. Dala sam mu već.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Jagode
3.3.2016 23:33:31   
mama krava
Ove jagode sto oh vec ima sada na pijaci, molim vas nemojte da jedete! A posebno nemojte deci da ih dajete! Cist otrov! Samo domace, sto kaze Trća!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Jagode
3.3.2016 23:46:21   
Sanjica26 RR
user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Jagode
4.3.2016 0:12:23   
vikiveki
Ove jagode što se sad prodaju su kao plastika i ja ih nikada ne kupujem u ovo vreme

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Jagode
4.3.2016 8:16:28   
Anck Su Nmaun
Mmm jagode moje omiljeno voce! Nikad ne kupujem ove prve ai vidi se kolike su napumpane user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Jagode
4.3.2016 8:20:29   
emicaa
Ja sam prije možda mjesec kupila jagode,imale su pravi miris ali skroz bez ukusa.Mada i kakve bi mogle biti u februaru nego plastične user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Jagode
13.6.2017 12:47:10   
IvanaSK RR
Evo podizem temu da Sanjica moze da prijavljuje koliko ih pojedeuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Jagode
13.6.2017 12:54:40   
Sanjica26 RR
Moracu da uzmem danas jer nema vise domacih.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Krekeri
photo
Ringerajin kuvar: Nedja RR



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here