|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Princes krofne
7.10.2016 14:07:10   
Mariya
Samo da mi bude bolje,pravim ih u nedelju, jedu mi se odavno.
Ja sam pitala jednog profesionalnog kuvara u čemu je štos da testo naraste,rekao je da je caka samo u pečenju. Staviti brzo u zagrejanu pećnicu,peći malkice duže od preporučenog,da se krofne stvrdne i kad su pečene ne vaditi ih odmah iz rerne nego rernu isključiti,vrata otvoriti malo,pa za 5 minuta izvaditi krofne. Isprobala sam više recepata,meni je do sada uvek uspevalo,svaki put su bile savršene.
Inače ih punim pudingom,i na to još umućenu slatku pavlaku user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Princes krofne
7.10.2016 14:24:23   
degu
I meni uspevaju, obozavam ih a tako me mrzi da ih pravim ovako debela. Al ajde ide zima, bicemo vise u kuci pa cu praviti. A jedu mi se odavno user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Princes krofne
7.10.2016 17:25:26   
isidora88
Joj kako mi se jedu krofnice, a tako me mrzi da pravim, mada ne bi ni trebala, nikad necu smrsati user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Princes krofne
7.10.2016 17:33:27   
MasnaMasnica
Ja sam nesto bas omrsavila moracu da pocnem da jedem😂 posto danima vidim aktivnu ovu temu a imam trilece. Moracu kada ga pojedemo da napravis krofnice, mmm jos sa puno seceta u prahu i coko prelivom , njam...

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Princes krofne
8.10.2016 19:33:09   
veselicaa
Ne znam zasto ali mi nikada ne uspevaju.A kolaci,torte i peciva su moja specijalnost user posted image Recimo tulumbe se prave od istog(slicnog) testa a ispadnu mi savrsene a princes krofne ne.A i mm ih ne voli pa se i ne trudim da ih pravim cesto.

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Princes krofne
4.9.2017 11:29:55   
krin 40
Recept od pre sto godina za testo i uvek uspe: 500 ml vode provri sa 150 gr ulja dok vri varjačom umešati 300 gr brašna.Ne skidati sa ringle.Kada je sjedinjeno ogladiti smesu i u hladno ručno umešati jedno po jedno 6 jaja.Kada je glatka masa zagrejati rernu na 220 steoeni.U vruću staviti krofne i ne otvarati! U mojoj rerni su gotove za 20 min.Fil priznajem samo domaći na pariuser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Princes krofne
4.9.2017 15:13:52   
dddaca
Ovako nesto sam i ja pravila. Mada retko kuvam domaci fil, lakse mi je da skuvam puding i dodam maslac

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Princes krofne
4.9.2017 15:19:47   
krin 40
Ali domaći je najbolji.I odozgo prećiv od čokolade.Moja deca vole i red fila red slaga pa sve ovo

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Princes krofne
4.9.2017 15:24:58   
dddaca
Jeste, to stoji. Najukusniji je, ali ovako mi je lakse

< Poruku je uredio dddaca -- 4.9.2017 15:25:24 >

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Princes krofne
4.9.2017 15:26:37   
krin 40
Ma i ovaj se brzo spremi ali ok

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Princes krofne
4.9.2017 16:07:13   
dddaca
Znam, ali mi ostanu posle belanca, pa posle moram i puslice da pravim user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Princes krofne
4.9.2017 16:08:53   
krin 40
I sam rolne❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Princes krofne
4.9.2017 16:13:31   
dddaca
Znam, moze svasta, a posle hajde udji u farmerke ako mozes user posted image Dosta su nam princes krofne user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Princes krofne
4.9.2017 16:15:55   
krin 40
Baš takouser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 39
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Posna pesak torta
Ringerajin kuvar: Maraj



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here