|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: PC virus
13.12.2010 10:30:01   
*Alexx*
Ukucaj free avast u google user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: PC virus
27.7.2011 0:09:36   
PoisonEve
Sigurna sam da nijedan od ovih free antivirus programa ne moze biti tako dobar kao onaj koji se kupi. Mi nazalost trenutno nemamo para da izdvojimo jos i za to ali cu prvom prilikom to da uradim.
Jutros sam jedva upalila komp i znatno je usporen. Ponovo sam instalirala ceo windows ali cu sutra konacno da uradim backup i da podignem sistem ponovo, ovako vise ne ide...user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: PC virus
23.8.2011 10:23:48   
PoisonEve
Hocu da reinstaliram sistem, moze li mi neko pomoci?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: PC virus
23.8.2011 11:45:22   
PoisonEve
Heeelp!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: PC virus
23.8.2011 12:19:39   
*Alexx*
PoisonEve, nemoj da me shvatiš pogrešno, ali kako misliš da ti neko preko foruma objasni kako da reinstaliraš sistem? Najjednostavnije - ubaciš disk sa instalacijom operativnog sistema i pustiš da se instalira. Instalacija se u detaljima razlikuje od operativnog sistema do operativnog sistema. Najbolje da nađeš nekog ko to zna i daš mu da ti reinstalira računar.
Pre toga backup-uješ sve podatke.
Ima dosta o tome ne netu, sve možeš da nađeš.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: PC virus
23.8.2011 14:02:32   
PoisonEve
Alex, ti si potpuno uparvu. Cak sam i nasla na nekom sajtu sve postupno objasnjeno, ali nesto mi zeza stampac i ne mogu da istampam to. sad ako se razumes, reci mi da li je dovoljno samo da ubacim instalacioni disk winowsa xp i instaliram ga? Uradila sam backup.


_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: PC virus
23.8.2011 14:10:37   
*Alexx*
Ne sećam se, davno sam radila instalaciju XP-a. Mislim da će te on pitati nešto tipa: da li da radi clean install, da li hoćeš da formatiraš particiju, da li da pregazi postojeću... Zaista se ne sećam tačno kako ide. Taj je momenat bitan, a ovo ostalo fercera samo. Pitaće te oko naziva računara, regionalnih podešavanja - to je lako, problematičan je onaj prvi deo.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: PC virus
23.8.2011 14:13:17   
Snelle
PE, samo ubaciš disk, pratiš korake instalacije i to je to!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: PC virus
23.8.2011 14:17:01   
PoisonEve
Hvala! Wish me luck! Pocinjem...

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: PC virus
23.8.2011 16:25:47   
PoisonEve
Evo uspela sam. sad mi treba pomoc oko nekih sitnica. Izvinite sto smaram...user posted image
kako da namestim manje ikonice na desktopu?
- mnogo su mi razvucena slova odnosno prozor u kome pisem npr. koristim mozzilu i evo ovaj prozorcic u kome pisem poruku je nekako razvucenuser posted image Izvinite sto ovako glupo pisem i izrazavam se ali ne znam kako lepo da objasnim to...



_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: PC virus
23.8.2011 16:50:41   
*Alexx*
Eve, bravooooooo!!!! To je velika stvar, samo da znas user posted image
Jesi li instalirala drajver za graficku karticu? A ikonice na desktopu smanjujes tako sto uradis desni klik na start meni, pa tamo ima neki properties ili preferences (ne znam tacno), pa trazi u tom dijalogu.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: PC virus
23.8.2011 17:32:44   
PoisonEve
Hvala Alex, uspela sam! user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: PC virus
23.8.2011 17:41:39   
Anoniman
PE kasno sam videla cime se bavis. Sve sam mogla ja da ti odradim, meni to ide od ruke. Ne znam bas ovako napamet jer vec duze vreme ne koristim PC ali kad je predamnom normalno radim.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: PC virus
23.8.2011 18:55:52   
PoisonEve
E misu...kasno smo se nasleuser posted image Nema veze, vazno da sad radi kao sat!

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: PC virus
24.8.2011 8:58:51   
Snelle
Bravo PE, sad možeš da ideš po kućama i naplaćuješ instalaciju user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: PC virus
24.8.2011 9:38:51   
PoisonEve
Jaooo bre Snelleuser posted image Pravo da ti kazem razmisljam da upisem neki kurs za kompjuterase preko one business academy, u oktobru, novembru.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: PC virus
24.8.2011 9:48:33   
Snelle
Ako imaš mogućnosti i vremena, obavezno upiši!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: PC virus
13.10.2011 8:37:33   
Lu
Šta da radim, moj antivirus traži update iako je podešeno automatski, odnosno traži mi korisničko ime i lozinku?
Ja nemam pojma, to mi je tip instalirao do kojeg ja trenutno teško da mogu doći...user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: PC virus
13.10.2011 8:47:08   
minavb
Zatvori eksplorer i čekaj da dođeš do njega. Ja sam tako pokupila trojanca na infostudu.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Virusi i antivirusi
13.10.2011 9:05:52   
Lu
Ne mogu da vjerujem, ja sam jedna velika sretna budalauser posted image
Kad sam probala sve ... ukucala sam u google korisničko ime i lozinka za nod32, našla neke i ukucam zadnjU user posted image
KLIK

< Poruku je uredio Lu RR -- 13.10.2011 9:13:50 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Virusi i antivirusi
16.1.2012 19:28:45   
PoisonEve
Pa posto nema nigde teme za PC da probam ovde. Nesto mi ne radi NERO, i pokusam da instaliram drugu verziju medjutim uvek mi nadje problem kako mu treba najmanje Windows SP3user posted image Znaci, ni jedan NERO mi ne radi, ja nesto sumnjam da bi trebalo ponovo da podignem sistem ali prethodno moram da napravim update slika i dokumenata (ovih novih)user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Virusi i antivirusi
2.2.2012 19:01:24   
peca
Ja koristim ESET NOD32, a ako vidim da mi se masina gusi iz nekih razloga, uzmem i oborim sistem cas posla user posted image
A ima za te stvari i dobrih programa, ako vas mrzi da obarate sistem user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Virusi i antivirusi
6.3.2012 19:43:25   
PoisonEve
Opet ja na ovoj temi. Ne znam kako sam ovo uspela ali google chrome mi se poremetio i prvo sto mi smeta je promenjen font. A kad ukucam u pretrazivacu neku rec izadju mi dobijeni rezultati jedni preko drugih . Jel zna neko kako da popravim ovo?

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Virusi i antivirusi
12.11.2014 10:59:47   
Modessty
IZVORNA PORUKA: Klarita

Ja vec danima ne mogu uopste da "udjem" na FB...kad god pokusam, pojavi se "Untrusted Connection" i kad ipak prihvatim rizik, pojavi mi se bezveze nesto i ne mogu da se ulogujemuser posted image

Je l'' treba da ponovim da sam duduk za kompjutere i spremanje ruckovauser posted image pa, molim neku zenicu koja se razume da mi priobjasni, mislim ovo oko FB, za rucak sam se snaslauser posted image



Verovatno si navukla neki virus i slično. A može se desiti da ti je Avast već FB stranu video kao potencijalno opasnu i stavio je na Block.
Daklem, pusti prvo Avast da skenira. Otvoriš Avas i klikneš na Computer scan.
Billo bi dobro i da iz browsera koji koristiš izbrišeš cookies. U Operi kad je otvoriš klikneš na ono crveno O koje ti je u gornjem levom uglu, iz padajuće liste izabereš Settings. kad ti otvori stranu imaš dole Cookies pa dugmence All cookies and site data. Klikneš na to i onda ideš na Remove all.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 49
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here