|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI
19.7.2011 1:56:09   
cicimummy
Ja i moj verenik smo odlucili da ne pravimo nikakvu pompu oko vencanja. Nas dvoje,roditelji,kumovi i najbolji prijatelji. Otprilike 30 osoba. Na internetu sam pronasla zanimljivost da se na Adi besplatno organizuju vencanja u onom novom parku. Interesuje me da li imate neka iskustva,da li ste culi od nekog nesto :) Svaka informacija je dragocena ;) Gledala sam neke slike i nije lose uopste...skroz romanticno.Ne znam da li je moguce napraviti tamo neki svedski sto da se ljudi pocaste malo tamburica i to je to :) Eto van okvira moje vencanje bi tako izgledalo :) Pomagajte ;)) Udajem se krajem jeseni :) :*
Direktna veza do poruke: 1
   RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI
19.7.2011 10:03:36   
Ognjenka
MM i ja smo se tamo vencali 30. aprila. Nas je bilo 12.
Vencanje nije besplatno.
Adi placas 8000, izlazak maticara je oko 10 000. I to sve posle 2 popodne.
Moze svedski sto, iz restorana Jezero na Adi to rade za oko 10 000. Mozes sama to da uradis ali, ne ukoliko ima vencanja posle jer moras odmah da izadjes. Kao u crkvi. Zaboravih, parking je 250 din po kolima.
Ukrasavanje puta do gazeba gde se vencavas je izmenju 5 000 i 10 000.
Konkretno, za te pare dobijes drvo i plocicu sa vasim imenima.

Nama se dogodilo da kada smo pre nedelju dana otisli da vidimo nase drvo, da plocice nije bilo. Zaista. Stoji stubic na kome je bila nasa plocica (prepoznala sam ga jer je bio okrnjen) ali da drugim imenima. Sutra se spremamo da odemo u upravu Ade da vidimo sta se desava. Inace, na toj plocici su nam stavila oba prezimena, iako smo hteli samo jedno-njegovo, stub je bio okrnjen, a nismo hteli brezu, nego kesten. Presli smo preko svega, ali ovo je prevrsilo meru.                        

To je moja prica. Nemoj poglesno da me shvatis, bilo je mnogo lepo i romanticno. Ali sve mi je preselo posle ovoga sto se desilo. Nije mi zbog para, sto to reklamiraju kao besplatno, a onda te orobe. Mi smo hteli to drvo, koje ce da traje. Sad ni to nemamo. Ne samo da se to moze nazvati kradjom, vec i emotivnom povredom.

Ako imas jos neka pitanja, slobodno izvoli.

A ako si otvorena za predloge, probaj sa Botanickom bastom. Prelepo je, ja sam fotograf inace, i tamo stalno slikam mladence. Vencanja su u japanskom vrtu, a zakuske u basti ispred staklenika. Kosta nesto malo, ljudi tamo su divni. Jedino pozuri, vencanja se tamo odrzavaju samo do 01. oktobra, mada hoce da izadju u susret ako prognoza kaze da ce biti lep vikend.

< Poruku je uredio Ognjenka -- 19.7.2011 10:06:53 >


_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI
21.7.2011 0:10:10   
cicimummy
Hvala ti puno na informacijama. Vrlo su dragocene. To se drvcetom je jako romanticno i simbolicno,i trebas da odes da vidis o cemu se radi. U principu kad se sve sabere ispada vrlo "povoljno" :) Botancika basta je moj favorit. Moracu sa verenikom da porazgovaram i da odemo cim se vratimo sa odmora da se dogovorimo :) Hvala puno....
Jel imas sajt ??? Nemam fotografa za vencanje :))))))

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI
21.7.2011 10:06:07   
Ognjenka
Poslacu ti na pp, da nas Ana ne grdi.

_____________________________

Mame, radjajte deci sestre, jer sestre postaju tetke, a tetke su najlepsi, nezamenljivi dar svakom detinjstvu.
Dusko Radovic

-Tetka, ja te VOLIM! 5. 2. 2013.

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI
17.8.2011 14:07:39   
cicimummy
poslala sam ti pp

(odgovor članu Ognjenka)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI
14.6.2013 13:32:46   
Maraj
sta se desilo, zaso vise nema tog vencanja meni je zvucalo lepo

(odgovor članu cicimummy)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI
14.6.2013 13:38:51   
salle
meni ne zvuci bas kao besplatno user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: BESPLATNO VENCANJE NA ADI CIGANLIJI
14.6.2013 13:45:25   
17 joka
daleko od besplatnoguser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu salle)
Direktna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here