|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Čir kod dece
27.7.2011 15:52:27   
magde
ovo sam morala da otvorim jel nisam nasla slicno nisto....u glavnom to su kao bubuljice a Nikolina je dobila od kad je pocela da ide u vrtic i to na dupetu.....i to je bolno boli je sta da radim neznam rekli su mi  neka crna mast ali jel ima nesgto bolje i zasto se javlja dali je pad imuniteta ili sta...molim vas ako nesto neko zna nek mi pise potreban mi je savet zasto uzasno je boli....

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.7.2011 16:02:30 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: CIR KOD DETE
27.7.2011 15:54:53   
Anoniman
Magde, pa jesi li je vodila kod lekara? Da li si sigurna da je cir? On je ispunjen gnojem i raste dok ne pukne i ne izlije se..Koliko ima tih bubuljica? 

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: CIR KOD DETE
27.7.2011 15:56:40   
magde
pa vodila sam je da rekla mi je i doktorka crna past ta je sa propolis i jos nesto ima 3 na dupetu i nemoze ni na nosu da sedne zbog to mi se cini nije ni naucila da piski u nosu mislim da je boli e sad ima jedno tako kao belu pred pucanje a druge su kao tvrde nekako i crvene

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: CIR KOD DETE
27.7.2011 15:58:31   
*Alexx*
Magde, pa šta kaže lekar?

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Čir kod dece
27.7.2011 16:01:21   
Anoniman
Da...To su cirevi...
Joj mukica, to stvarno boliuser posted image
To je akutna upala lojnih i znojnih kožnih žlezda koju izazivaju bakterije. Uglavnom su to gnojni bacili što ulaze kroz kožne pore i stvaraju pupčane čvoriće, a kasnije sve veće i tvrđe čvorove. Oni se nalaze duboko u koži, a zbog svoje napetosti stvaraju velike bolove. Posle nekoliko dana nastaje gnojno omekšanje čira, započinje u središtu a dopire do površine kože. Uokolo šira sve je crveno, vruće i natečeno.
Kupi laneno seme u zdravoj hrani, kuvaj caj od njega i stavljaj joj oblogice.
Ne boli je taj sto je pobeleo..On je sazreo i uskoro ce se provaliti..Bole je ona druga dva....

Bas mi je zao Magdeuser posted image ...Ali proci ce za tri dana maksimalno...
Nemoj je voditi u skolicu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.7.2011 16:02:48 >

(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: CIR KOD DETE
27.7.2011 16:06:34   
*Alexx*
Pa daj joj tu crnu mast, i taj propolis, pa će, držimo palčeve, nestati brzo user posted image

< Poruku je uredio *Alexx* -- 27.7.2011 16:07:10 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Čir kod dece
27.7.2011 16:08:05   
magde
mislis da ce to da mi pomogne???sirotka boli je nemoze da sedi hvala bogu da nije bas onako kenkava evo sad crtamo zaborav i se ali kad je brisem sa vodene vlazne maramice ili je kupam pa je potrljam kod dupe i boli je nemozes da je namazes kremom.Stavljam joj jegoderm ali....i ovo je vise od 3 dana....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: CIR KOD DETE
27.7.2011 16:10:32   
*Alexx*
Magde, sad nemoj da se uplašiš, ali moram da ti kažem, da budeš spremna i na to. Elem, moj brat je kao mali imao jedan ili dva čira, baš na guzi. Najgora varijanta koja može da se desi je da moraju da ih čiste.
Ali kontam da je medicina od tada napredovala i da postoje kreme koje će sasušiti čir.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Čir kod dece
27.7.2011 16:11:10   
Anoniman
Znam...Cir obicno potpuno sazri za oko 7 dana...Ako je vec proslo tri, brzo ce se provaliti. Nemoj da se iznenadis, ako joj vidis gnoja i krvi, to obicno istekne iz cira...
Bice sve ok...
Ja sam sa tim patila kao dete....Proci ce....



(odgovor članu magde)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Čir kod dece
27.7.2011 16:11:40   
*Alexx*
A što joj mažeš Jekoderm, a ne tu mast?

< Poruku je uredio *Alexx* -- 27.7.2011 16:13:06 >


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Čir kod dece
27.7.2011 16:18:29   
magde
evo sad i drugarica se javila i njeno dete imalo i rekla mi je da je od pad imuniteta sta vi kazete???mozda da je to ali ja mislim i da je zbog higijena zasto cuvam je gola bez pampers i cekam kad joj se piski da sedne sam ana nosu ali ona trlja se od tepisona parket uhvati se sa ruke a ja vicem samo ali dgaba  mozda je i zbog higijena da se uhvatila sa neciste ruke ili sjela u hodnik???

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Čir kod dece
27.7.2011 16:21:09   
*Alexx*
Pa moguće je da je sve to u pitanju. A nemoj je čuvati golu, stavi joj gaćice (ja sam bukvalista). I nek trlja koliko hoće. Ja Pampers svakako ne bih vraćala da se čirevi ne bi još više upalili. Izdržite!

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Čir kod dece
27.7.2011 16:37:10   
magde
pa da sta da radim evo obukla gacice a pre stavila sam joj pudra becutan da joj susi videcemo.....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Čir kod dece
27.7.2011 16:45:39   
*Alexx*
Nisam sigurna koliko će Becutan da pomogne, jer čirevi su unutra, kao velike potkožne bubuljice. Naravno, radi kako znaš, i ja bih ko zna šta radila na tvom mestu.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Čir kod dece
27.7.2011 17:44:22   
magde
pa da mozda ne pomaze bas samo ono sto je beli moze da ga isusi....hajde videcu to leneno seme da skuvam pa da vidim kako ce biti.....moram da joj pomognem....

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Čir kod dece
27.7.2011 21:58:51   
magde
jel neko zna da mi kaze kakvu mast da koristim ima li neko iskustvo ovakvo...???

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Čir kod dece
28.7.2011 11:40:26   
Olga75
Magde , pa stavi tu crnu mast , ona ce sav taj gnoj da izvuce na povrsinu pa ce brze da pukne i kad pukne hidrogenom dooobro isperi i stavi bivacin sprej ili nesto slicno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Čir kod dece
28.7.2011 11:48:27   
magde
pa da imas pravo moze i bivacin to susi ali neznam za hidrogen 3% jel ce da je pece??

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Čir kod dece
28.7.2011 11:50:19   
Olga75
hidrogen ce da ispere gnoj i " prljavstinu " iz cira , verovatno ce da pecka ali ce da ocisti

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Čir kod dece
28.7.2011 11:50:24   
Jeca*
a izvini sad, nije to tema, ali nije mi jasno zasto joj ne obuces gacice? moze "bre" da navuce tako gola i neku infekciju na "piši" user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Čir kod dece
28.7.2011 11:51:41   
magde
hahaha pa ja i oblacim kako ne....ali ona te tezak inat i sobuce ih sama samo se svadgamo pa i da ima ubaci ruku u gacice verojatno zbog svrb ili sta god...

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Čir kod dece
28.7.2011 11:53:27   
Jeca*
ispiri joj kamilicom...i mozda da date urin na analizu, ako je svrbi da ne bude da je neka candida?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Čir kod dece
28.7.2011 11:58:03   
magde
pa ne od sinoc je bole ali nakon svake piskanje mila sam je sa kamilicom i bolje je mazala jegoderm pa neven hvala bogu da je sad bolje rekla sam mm kad otiso u vrtic da im napomene da joj stavaju kreme zasto kako st ovidim kremu nije ni malo potrosena......mozda i sedi malo vise sa kaki....a za kandidu ne nema dobra je zasad jos jedan cir nije izbijen mislim da ce joj brzo proci

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Čir kod dece
28.7.2011 12:20:30   
Olga75
Magde , to ceskanje je mozda i infatilna masturbacija , to je normalno
ali sto se tice cira bitno je da "izadje " na povrsinu pa ce lakse da pukne


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu magde)
Direktna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Dete koje skače je dete koje raste
Skakanje nije samo zabavno, već ima i višestruku korist za psihomotorni razvoj deteta. A najbolji deo što je to jednosta...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here