|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zmajeve dečije igre
2.6.2010 11:05:02   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tashke

Pitam se... ko će da održava program i ko će da ga gleda po ovakvom vremenu? Kiša pada već 3 dana bez prestanka. 


da i ja sam se pitala, ovaj Festival za igraonice u Košutnjaku odložili zbog lošeg vremena, možda su trebali i Zmajeve drčije igre....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zmajeve dečije igre
2.6.2010 11:07:35   
Anoniman
Znači napolju lijeeeeeeeeee user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zmajeve dečije igre
2.6.2010 11:11:19   
dunja RR
i kod nas lije- užas....možda da mi odložimo družene u N.Sadu za onaj tamo vikend onda bismo mogli da izređamo još 20-ak igraonica, sigurno ima još neka u N.Sadu koju nismo spomenuli...

šalim seeeee
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zmajeve dečije igre
2.6.2010 11:14:42   
Anoniman
E a ako pomerite ja ne mogu da dođem, idem na 10 godina mature. user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zmajeve dečije igre
2.6.2010 11:19:25   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Tashke

E a ako pomerite ja ne mogu da dođem, idem na 10 godina mature. user posted image


ma šalim se ne bih pomerala, ali ne bih volela da ste svi za to, niko ne spominje da se odloži zbog kiše i onda u petak ne dođe masa-obrazloženje zbog kiše, volela bih da nas bude puuuuunouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zmajeve dečije igre
2.6.2010 11:23:22   
simke
IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: Tashke

E a ako pomerite ja ne mogu da dođem, idem na 10 godina mature. user posted image


ma šalim se ne bih pomerala, ali ne bih volela da ste svi za to, niko ne spominje da se odloži zbog kiše i onda u petak ne dođe masa-obrazloženje zbog kiše, volela bih da nas bude puuuuunouser posted image

Sad si me zbunilauser posted image Zar 05.06. nije subotauser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zmajeve dečije igre
2.6.2010 11:28:57   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: simke

IZVORNA PORUKA: dunja


IZVORNA PORUKA: Tashke

E a ako pomerite ja ne mogu da dođem, idem na 10 godina mature. user posted image


ma šalim se ne bih pomerala, ali ne bih volela da ste svi za to, niko ne spominje da se odloži zbog kiše i onda u petak ne dođe masa-obrazloženje zbog kiše, volela bih da nas bude puuuuunouser posted image

Sad si me zbunilauser posted image Zar 05.06. nije subotauser posted image



da u subotu draga, izvini, svi su mi dani isti-posledica puno poslauser posted image

ja dolazim u petak u N.Sad, imam neke sastanke, pa sam se zato prebacila, ali znam je u subotu druženje-jedno pišem drugo mislimuser posted image

< Poruku je uredio dunja -- 2.6.2010 11:30:13 >

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zmajeve dečije igre
3.6.2011 20:32:19   
New Mom
U sredu, 1. juna 2011. godine su otvorene 54. ZMAJEVE DEČIJE IGRE. Traju do nedelje 5.06.2011.
Program -> KLIK

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zmajeve dečije igre
3.6.2011 21:03:40   
isidora88
pre 2 sata su pored moje zgrade prosla decurlija u kostimima, jako puno ih je bilo i vristali su na sav glas, svi su iskocili na terasu da vide sta se dogadja, ja sam u najmanju ruku pomislila da je neko skocio sa terase user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zmajeve dečije igre
19.6.2011 11:24:49   
znljubica
Ove godine Zmajeve dečje igre su izmeštene i ne održavaju se ispred spomenika Čika Jovi. U gradu se priča da buka smeta stanovnicima Vladikinog dvora.
Ne znam šta da mislim.
Ako nije tačno, neko to treba da demantuje, a ako jeste, pitam se kome može da smeta dečja manifestacija.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zmajeve dečije igre
19.6.2011 11:40:05   
Olga75
o, pa to je vec nekoliko godina tako , vladiki je smetala graja , ne moze da se posveti molitvi jer deca prave buku user posted image
sta reci user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu znljubica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zmajeve dečije igre
6.6.2012 22:30:18   
New Mom
Zmajeve dečje igre su otvorene danas i traju do 10. juna.
Program <- KLIK

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zmajeve dečije igre
7.6.2012 8:20:02   
jance
mi bili juce, Ogi odusevljen programom...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zmajeve dečije igre
11.6.2013 9:23:36   
Anck Su Nmaun
Zar ove godine niko nije bio???? Mi nismo zbog vremena i nismo bili tu polovinu dana od kad su se odrzavale!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zmajeve dečije igre
11.6.2013 9:30:46   
lanajelena
Lele i ovo smo propustili user posted image ...gde ja zivim user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zmajeve dečije igre
7.6.2017 10:45:45   
Anck Su Nmaun
Danas pocinju 60 -te Zmajeve decije igre u Novom Sadu i trajace do 11 Juna user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 7.6.2017 10:46:46 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zmajeve dečije igre
7.6.2017 10:52:39   
Sanjica26 RR
Idete li?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zmajeve dečije igre
7.6.2017 20:37:14   
IvanaSK RR
Super Anck, sigurno će vam biti lepo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zmajeve dečije igre
7.6.2017 21:16:01   
Anck Su Nmaun
Tamo bude uvek jako lepo za decu, bas raznih sadrzaja, za svakog po nesto. Ne znam zbog bebana, ali potrudicu se da bar malo odemo.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 44
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here