|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:14:19   
lanajelena
Vucko ti si normalna ba user posted image

(odgovor članu Vučko.ba.)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:15:01   
Anoniman
Nisam ni ja uhvatila odakle je...Ali sam videla dukate i cebad...
Zna li neko, gde se u Srbiji kace dukati na mladu? To je turski obicaj...Dukat na crvenu tkaninu, pa na vencanicu....
LJ, super za cebadi...Sta fali....Imas da stavljas na bukliju dok ti se svi ne pozeneuser posted image

Jedva cekam da vidim kako ce da je osole...user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:18:03   
nikita82

IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: nikita82

Meni se ne svidja sistem po kom samo one odlucuju ko pobedjuje. Mislim da bi trebalo i publika i gledaoci da odlucuju jer ovako je sistem "daj protivnici najmnju mogucu ocenu".

A ja sam mislila da i publika glasa, ali sam pogresilauser posted image


Samo one glasaju, besmisleno je. I ocene bi trebalo da idu samo od 1 do 5, mislim da niko ni za sta nije do sad dobio 10.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:23:41   
Anoniman
E, jeste bila jedna 10-ka u prvoj emisiji....I mislim da su u prvoj emisiji nekako bile najnormalnije...Ja sam se prosli put frapirala kad su dali onako niske osobe devojci na cijoj je svadbi pala torta...kao da je ona kriva...user posted image
Ja bih bila dzek, pa bih bas zato dala 10.

(odgovor članu nikita82)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:25:14   
Anoniman
Ova emisija je kopija jedne Britanske emisije, potpuno iste, samo što nema gostovanja u emisiji. Tamo imaju čak i gej brakove. A mlade su ružne do bola. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:27:47   
lanajelena
Da to i ja gledam ponekad ali su cetiri mlade ili gejovi user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:31:04   
nikita82

IZVORNA PORUKA: verolino

E, jeste bila jedna 10-ka u prvoj emisiji....I mislim da su u prvoj emisiji nekako bile najnormalnije...Ja sam se prosli put frapirala kad su dali onako niske osobe devojci na cijoj je svadbi pala torta...kao da je ona kriva...user posted image
Ja bih bila dzek, pa bih bas zato dala 10.


Uzas, mislim da bih se ja raskmezila na licu mesta...Ma uopste mi je emisija bljak, gledam je kad je uhvatim slucajno cisto da vidiim malo zenske pakosti u bojiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:32:18   
Anoniman
Pa daaaaaaaaaaaaaaaa.....Zato sam ja i otvorila temu....Ja sam frapirana zenskom pakoscuuser posted image
O fer-pleju ni ne razmisljamuser posted image

(odgovor članu nikita82)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:32:47   
Anoniman
P.S. malo off, ali avatar ti je svetskiuser posted image

(odgovor članu nikita82)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:35:26   
Olga75
ovako nesto ima na TLC , samo su cetiri mlade ( i gey parovi ucestvuju )iz UK a nagrada je bracno putovanje user posted image
ot. Nikita, odlican avatar user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:37:34   
nikita82

IZVORNA PORUKA: verolino

P.S. malo off, ali avatar ti je svetskiuser posted image

Jos malo off - HVALA! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:39:11   
lanajelena
Ova mlada je zaboravila osmeh kuci user posted image

(odgovor članu nikita82)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:41:33   
Anoniman
Meni je ova prva smehotres...Mora da joj je Usnija Redzepova u rodu...user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:45:50   
nikita82
Al kako im je samo pogled snishodljiv...mene bi bilo sramota da odem na neciju svadbu i s tolikim prezirom da probam hranu, posmatram enterijer lokala... ma uostalom, bilo bi me sramota da se pojavljujem na pinkuuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:47:51   
Anoniman
Ja bih uzivala u klopi i spriceru...I svi bi dobili 10..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nikita82)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: 3xDA
15.8.2011 15:50:16   
JMPM
Hm...ja se ne bih nikada prijavila za ovo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: 3xDA
15.8.2011 16:05:32   
lanajelena
Moja svadba bi pobedila user posted image user posted image user posted image  ..bolelo bi ih du*e da putuju iz NS za Nis user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: 3xDA
15.8.2011 16:07:44   
Anoniman
Prva mlada je bas onaj ruralni tip, neotvorena za nesto modernije. Stvarno je poseljacena, ali vidim da je to nije omelo da "palaca" jezikomuser posted image
Ova treca pobedi zbog kumeuser posted image Neka..I ja se okrecem za dobrim ribamauser posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: 3xDA
15.8.2011 16:08:51   
lanajelena
Dobro da si javila nisam imala pojma koja je pobedila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: 3xDA
15.8.2011 16:09:59   
Anoniman
Hahahahhahahahahaahhahahahahahahahahahahhahahahahahahah.............A to saznanje ce bitno uticati na zivotni tok tvojih misli???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 45
   RE: 3xDA
15.8.2011 16:11:27   
lanajelena
user posted image user posted image  bas sam se jedila user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: 3xDA
14.6.2013 13:34:45   
Maraj
bas je bila smesna ova emisija gledati kako se zene mrze i prozivaju jedna drugu

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: 3xDA
14.6.2013 13:39:08   
nata11
Ova emisija je bila aktuelna kada sam ja spremala svoju svadbu pa am par puta bacila pogled. Slazem se da je emisija uzasna jer su se prepucavale stalno, mozda je bila samo 1 epizoda da su se takmicarke slagale i lepo provodile.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here