|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 11:20:50   
bebać
Cure treba mi recept,kako pravite sataraš sa piletinom????

Kontam da pravim,al mi nije jasno jel se piletina doda na kraju,il se dinsta odmah prva na ulju???Znači kontam karabatake skuhat za supu,pa onda odvojit meso kuhano....e sad,dal ga prvog dinstam pa onda dodajem ostalo(luk,papriku paradaiz)ili obrnuto???

Prvi put pravim!I da,jel stavljate ižu u sataraš,onako malo,blago???

Hvalauser posted image Bebać oće da bude vriedan dana,a i raspoložena samuser posted image valjda što imam neke goste,pa se nešto dešavauser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”
Direktna veza do poruke: 1
   [Obrisana poruka]
6.6.2009 11:27:16   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 2
   [Obrisana poruka]
6.6.2009 11:28:57   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 11:42:20   
bebać
Ggai hvala dragauser posted image user posted image user posted image user posted image ali pošto sam ja meso već stavila da mi se iskuha za supu(u tu vodu dodam carsku mješavinu i rezance i začine)ja ću njega dodati u sataraš kad bude napola gotov!Mislim da će tako biti najboljeuser posted image pošto ako ga stavim prvog da se dinsta(kuhano bijelo meso)kontam da će se raspast već dok se ostali sastojci u satarašu izdinstajuuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
6.6.2009 11:43:40   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 11:57:01   
bebać
Hoću,kad budem stavila piletinu staviću i rižu,to je nekih 15min. pred kraj(dovoljno da se riža ukrčka)...valjda

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 11:58:17   
mamanp
IZVORNA PORUKA: gagi

ili temeljac



Sta je to?user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 7
   [Obrisana poruka]
6.6.2009 12:00:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 8
   [Obrisana poruka]
6.6.2009 12:00:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 12:02:50   
mamanp
Nisam znala da se zove temeljacuser posted image user posted image  Ja tu corbu nikako ne zovem, moji je ne vole, masna im. Ja cesto skuvam supu od nje, ali je niko neceuser posted image . A ja volim, jos kad ima dosta povrca...njam, njam.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 12:10:17   
božana
Ni ja nisam imala pojma da se zove temeljac.

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 12:13:46   
bebać
e pa u tu supu(tekućina od skuhane piletine)dodam začine,i mrkvicu,brokuli i karfiol...ali da se to malo više iskuha,ured raspadne i znate kako bude ukusna supicauser posted image

a i radi Sergeja,on obožava,udrobim mu hljeb u to i pojede punu zdjelicu,a zdravouser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 12:15:29   
mamanp
Kod mene niko nece da okusi. Sto vide povrce u supi, odmah sklanjaju tanjir sa stola. user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 12:43:39   
Lu
IZVORNA PORUKA: mamanp

Nisam znala da se zove temeljacuser posted image user posted image  Ja tu corbu nikako ne zovem, moji je ne vole, masna im. Ja cesto skuvam supu od nje, ali je niko neceuser posted image . A ja volim, jos kad ima dosta povrca...njam, njam.

Ali to nije čorba  nego se zove temeljac iz razloga što se s njime smo podlijeva nešto što se dinsta i ne jede se kao obrok za sebe,mada se može napraviti i juha ako malo pokupite masnoću po vrhu.
Recimo pravite teletinu u sosu,prvo dok ju dinstate podlijevate vodom od kuhanih telećih kostiju umjesto običnom jer će biti ukusnijauser posted image
Ako pravite rižoto kao prilog ribi podlijevate ribljim temeljcem(voda u kojoj se kuhale recimo riblje glave ili riba).user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 12:49:36   
mamanp
Razumijem Lu da nije "corba" - tako sam je samo nazvala. Znam na sta su devojke mislile.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 12:56:29   
bebać
Ma LU i ne bude nešto masna,ove današnje kokoši i nisu što su nekad bileuser posted image user posted image user posted image oću reći,nisu masne...ja kupujem ovu kupovnu piletinu iz marketa,sa domaćom je vjerovatno drugačijeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 13:02:18   
Lu
Bebać mislila sam na teleće kosti od njih zna plivati masnoća na površini pa ja to malo pokupim,
a o domaćoj koki da ne govorimouser posted image
A znaš kako ja pravim sataraš sa piletinom;
Ispržim naglo batake i izvadim a na toj masnoći napravim sataraš(luk,paprika,patlidžan,paradaiz-tim redosljedom dinstam)kad je skoro gotovo dodam batake da se prokrčkaju još 5-6 min. i dodam vrhjnje za kuhanje,ne stavljam rižu.
A stavim rižu kad ne stavim batake,onda to bude posni satrašuser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 13:15:54   
bebać
Evo nisam ni ja stavila rižu,nije mi se dalo....gosti samo što mi nisu banuli...ali biće i ovako dobrouser posted image javim kad ručamo

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 14:05:11   
bebać
Moj sataraš sa piletinom je ispao samo takouser posted image user posted image ja jela malopre,a moji gosti su odložili dolazak za predveče...ako m im podjede sataraš biće mi mezu sjeckat....user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 14:06:52   
Lu
IZVORNA PORUKA: bebać

Moj sataraš sa piletinom je ispao samo takouser posted image user posted image ja jela malopre,a moji gosti su odložili dolazak za predveče...ako m im podjede sataraš biće mi mezu sjeckat....user posted image

Nemoj samo mezu prije isjeckat da i to pojedeuser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 14:11:24   
bebać
E moja LU ja sve pripremim,a on čopa,rekoh 'de nemoj,ti ko dijete,možeš se strpit'...a on će ti 'ma de kad doddju kupit ćemo drugu'user posted image i šta mu mogu

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 14:13:14   
mamanp
IZVORNA PORUKA: bebać

E moja LU ja sve pripremim,a on čopa,rekoh 'de nemoj,ti ko dijete,možeš se strpit'...a on će ti 'ma de kad doddju kupit ćemo drugu'user posted image i šta mu mogu


I ja od mm sve krijem, posebno decje grickalice, dopravi ih.user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Sataraš sa piletinom!
6.6.2009 14:30:15   
bebać
mamanp kad su upitanju grickalice i voćni jogurt od Sergeja,ja sam gora od m,to ja znam smazatuser posted image pa onda Sergeju idem drugo kupit

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Rižoto sa blitvom
Ringerajin kuvar: 17 joka
Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here