|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Deca i fotografije ("Ja kada sam bio mal...
18.12.2008 8:08:53   
Anoniman
Imala sam problem sa Lukom da shvati da je to on na fotografiji samo je mali. E, onda je to savladao (uslovno rečeno). Zašto uslovno rečeno? Sada imamo nov problem:

Sinoć čačkam po rr, on snimi slikicu Jovana (što je MERY postavila) i pita "Ko je to?", ja kažem "Jovan", a on kao iz topa, "Nije, to sam ja kada sam bio mali!". user posted image
Ustvari... uopšteno taj deo sa  deo sa "Ja kada sam bio mali" nam je mnogo težak. Pre neki dan pred zgradom, stoji žena, i iz kolica vadi bebu, a Luka pita "Mama, jesam to ja kada sam bio mali, ili je to neka druga beba?" user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
18.12.2008 18:57:28   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tasho... ubi me od smeha!!!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
18.12.2008 22:03:16   
Lu
I kod nas je isto sa slikama,sve bebe su "on kad je bio mali".
A to uživo...kako mu je to palo napametuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
18.12.2008 22:56:32   
oliveradj
Pitala sam brata s tatine strane kada smo gledali snimak kada je bio beba Deki ko je to. Ma vidis ti da je to neka beba. Ma nije to si ti. Ma nisam to je beba. user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
19.12.2008 9:04:04   
Anoniman
Ma ja se dobro nisam prevrnula od smeha. user posted image  Glupe li konstatacije... Jesam ono ja kada sam bio mali ili neka druga beba? Šta se njima sve mota po glavi - užas živi. user posted image

Off the topic... moram... user posted image

Imamo dosta trudnica sada u okruženju. Jedna od drugarica se porodila, a do sada je ona bila "Ona što ima bebu u stomaku" (ne bih baš po imence, pa ću pisati zamenice). Nekako je Luka obradio info da je ta beba izašla napolje... Pre koji dan nam dolazi Makili sa Urošem (Makili je opet trudna), i ja kažem Luki, "Vidi ima bebu u stomaku!", a on prišao, onako preko stola provirio, i kaže "Oooooo, i ti imaš!", i otišao. Nas dve smo se smejale do zla Boga. user posted image

A juče... gleda crtać na TV, neko kuče na tinny pop ide uveče oko 20h... ne znam ni kako se zove crtać, ali je sladak. Uglavnom, na ekranu kuče i beba.
- Vidi mama beba.
- Vidim.
- Šta to ima u ustima?
- Dudu.
    TIŠINA
- A hoćemo i mi mama imati bebu?
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  (tim redosledom su se menjale moje face)


(odgovor članu oliveradj)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
19.12.2008 9:09:42   
guppy RR
user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
19.12.2008 16:05:29   
Jeca*
HAHAHA...MEDEN JE user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
19.12.2008 18:34:10   
guppy RR
I Tašo... šta reče Luki na tu temu? user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
19.12.2008 21:50:57   
andrijana
Jao,sto je meden... Slatkis mali... Sta sve njima pada na pamet...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrijana i Stevan
01.01.2007.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
19.12.2008 23:22:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: guppy

I Tašo... šta reče Luki na tu temu? user posted image


"Hoćemo sine!" user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
19.12.2008 23:23:32   
guppy RR
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
20.12.2008 17:11:49   
MERYEN
E bas je swadakuser posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
2.6.2014 22:08:18   
New Mom
Mislim da oni to nauce napamet, ko je na kojoj slici. Recimo kod nas stoje slike iz porodilista. Realno kao da je jedna a ne 3 bebe u pitanju. I nekad mislim da su naucili raspored kojim ko stoji, a ne da stvarno znaju.
Kaca npr. jos za gomilu svojih slika prvo kaze da je to Kolja (valjda sto je gledala kako je on bio beba).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu MERYEN)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
6.3.2015 15:02:23   
mila83

IZVORNA PORUKA: New Mom

Mislim da oni to nauce napamet, ko je na kojoj slici. Recimo kod nas stoje slike iz porodilista. Realno kao da je jedna a ne 3 bebe u pitanju. I nekad mislim da su naucili raspored kojim ko stoji, a ne da stvarno znaju.
Kaca npr. jos za gomilu svojih slika prvo kaze da je to Kolja (valjda sto je gledala kako je on bio beba).


I kod mene slucaj ! M je gledala svog batu kako raste i njega je dozivela kao bebu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
24.6.2020 20:59:16   
mama Jo
Skoro smo gledali slike kad je J bila beba i sama za sebe je onako besno rekla,, necu vise da gledam te slike. To nisam ja! Vidi kako sam debela, celava i licim na decaka! '' user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
24.6.2020 21:31:26   
bikicaV
Meni su te slike posebno drage

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
24.6.2020 21:32:31   
mama Jo
Naravno, lepa secanja probude 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
25.6.2020 22:21:43   
flamingos
Često gledamo fotografije kada je bila beba,pa kako je rasla.To je večita uspomena.Obavezno joj dva puta godišnje uradim fotografije,popakujem u album.Čuvam joj i snimke,na flešu,cd-u.Lepo.Tu je i radosnica,a i od predškolskog i ove tri školske godine vodila sam joj dnevnik.❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
26.6.2020 7:17:43   
bikicaV
Flamingos, super kako ti to uredno cuvas i slike i sve. Dnevnik, pa bravo, bice joj puno drago sve to kad odraste, a i tebi.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Deca i fotografije ("Ja kada sam bio...
26.6.2020 7:21:38   
mama Jo
Ja imam gomilu slika koje treba da urasim. Jedno vreme smo redovno izradjivali, pa smo stali. Iako ih cuvamo na nekoliko mesta u digitalnoj formi, volim i da imam izradjeno u albumu, kao pre .

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bikicaV)
Direktna veza do poruke: 20
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.
Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here