|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pozoriste za decu
6.3.2015 16:48:37   
Bibilib
Moje dete je prosle nedelje islo sa drugarima iz skolice u pozoriste i gledali predstavu Koza i 7 jarica...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Pozoriste za decu
7.3.2015 5:10:18   
mila83
Moj sin jedino sto je dosada odgledao sa nama (ne racunam vrtic) jeste neka predstava sa Strumpfovima,koja je trajala pola sata i mislim da je to ok za njega,da je toliko izdrzao .Ove godine cemo se potruditi malo cesce da idemo, da stvori naviku i razvije bolju paznju i koncentraciju. A i mnogo je lep dozivljaj!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Pozoriste za decu
31.3.2017 9:52:16   
IvanaSK RR
Mi vodimo sina na predstave negde od trece, cetvrte godine. Voli i sada da ide. Sa vrticem i skolom cesto ide, a i sa nama. Sad je vec veliki pa ga mozemo ostaviti unutra samog sa drugarima. Dosta predstava smo odgledali u pozorištu Puz i Akademiji 28. Bas, bas su im lepe predstave.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Pozoriste za decu
31.3.2017 9:53:49   
Anck Su Nmaun
Mi bas sledece nedelje trebali sa decom i vrticem u pozoriste ali tesko, mm ide na sluzbeni put, tako da nista od toga...jako mi je zao user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Pozoriste za decu
31.3.2017 9:57:16   
Sanjica26 RR
Sa T idem od njene druge godine. Obozava. Sofi sam jednom vofila i uplasila se. Mislila sam da ih vodim u subotu da opet pokusamo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Pozoriste za decu
12.11.2017 15:53:47   
Sanjica26 RR
Mi smo i u suboru i nedelju vodili decu u pozoriste u Bg. Bile su dve predivne predstave. Jedna je bila "Vitez Koja u velikoj akciji". A druga je "Uspavana lepotica". Moja deca su bila odusevljena, a ni ja nisam ostala ravnodusna. Sjajni glumci, sjajna ekipa.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Pozoriste za decu
12.11.2017 16:06:08   
mama Jo
Sjajno... ja jedva cekam da redovno krenemo u pozoriste, samo malo da poraste... zelim da im stvorim tu naviku...
Isli smo jednom samo, gledali Pipi Duga carapa, predstava je trajala 45 min.ona je izdrzala 35 min., sto je super za dete od 2 godine...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Pozoriste za decu
12.11.2017 16:37:41   
dunja RR
Meni je Grdana, odnosno glumica koja je glumi, u Uspavanoj lepotici, ooodlična!

Šteta što i Vilu Dobrilu nije glumila glumica koju smo gledali prošli put, njih dve u tandemu su sjajne!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Pozoriste za decu
12.11.2017 16:40:24   
Sanjica26 RR
Grdana je fenomenalna. Mnogo mi se dopala.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here