|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Indukcija
5.6.2018 16:09:37   
mama Jo
Nema veze da li si otvorena ili ne, prvi put nisam bila otvorena i jako sporo sam se otvarala a drugi put su me stavili 10min iako sam bila otvorena 8 prstiju...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Indukcija
5.6.2018 16:12:37   
MimaKos
Ja nisam bila otvorena ni prst i po, a puko mi vodenjak, bez kontrakcija.. primili me odmah, cekali par sati da same krenu, nista.... i onda me ukljucili na indukciju gde odmah krecu jake kontrakcije pomocu kojih se i otvaras... ako ni tad ne ide kao meni, daju ti ili taj neki gel za otvaranje( ne znam kako se zove) ili kao meni neke injekcije u kuk..

(odgovor članu Ecika Eca)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Indukcija
5.6.2018 16:16:31   
mama Jo
Mene su prvi put drzali 16h na idukciji, nisam se uopste otvarala... taman kad su hteli da me vode na carski ja se odjednom skroz otvorila, bukvalno svih 10 prstiju i porodila se iz 3 napona...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Indukcija
5.6.2018 16:18:15   
MimaKos
Mogu ako procene i odmah bez pucanja vodenjaka da te prikljuce pa da vide sta se desava.. mada ti ne preporucujem indukovan porodjaj jer boli vise nego prirodno kad krenu..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Indukcija
5.6.2018 16:31:20   
IvanaSK RR
Retko gde moze odluciti da li ce bez indukcije ili ne...

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Indukcija
5.6.2018 18:34:34   
Tiziana
Mislim da niko ne pita hoces li ili neces indukciju.oni svima to rokaju, samo je pitanje koliko kapi ce da puste, tj da li ce biti jaca ili slabija..

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Indukcija
5.6.2018 18:38:25   
MimaKos
Mene su pitali oba puta, posteno, cak me drugi put zbunilo jer sam vec bila bez vodenjaka 7 sati bez kontrakcija... trazili moju saglasnost, u Nisu

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Indukcija
5.6.2018 23:43:07   
Ecika Eca
Hvala svima na odgovorima :)
Bila sam na kontroli veceras i otvorena sam 1 cm. I sinoc sam imala jake bolove to je ustvari to otvaranje. Rekoše ako bude i večeras da odem u bolnicu a inače grlić je zatvoren a voda popupta polako u toku dana pomalo

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Indukcija
6.6.2018 3:44:11   
MimaKos
Uskoro ce onda bebac :)

(odgovor članu Ecika Eca)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Indukcija
6.6.2018 8:26:47   
IvanaSK RR
Ecika, srecno!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Indukcija
6.6.2018 8:28:36   
mama Jo
Ecika mislimo na tebe, javi se sa lepim vestima da je sve proslo brzo i pod kontrolom 😊😘



_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Indukcija
6.6.2018 8:30:09   
MasnaMasnica
Ja sam prva 2 x prosla bez indukcije oba porodjaja su trajala od pocetka do kraja 4.5 h. Treci put su me ukljucili na indukciju u 5h ujutru bila na indukciji do 8h i nista se desavalo nije ,dok su se cimerke oko mene raspadale od bolova vec posle pola sata. U 8h me skinuli sa indukcije i ja dobijem svoje bolove na 5 min u 10h ujutru. Dusan stigne za 1 i 55minuta.

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Indukcija
6.6.2018 11:03:56   
MimaKos
Blago tebi, ja spadam u ove koje su se raspale od bolova oba puta, prvi put bio ceo vodenjak pa je manje bolelo, a drugi bez i uzas zivi.. oba puta porodjaj trajao preko 15 sati..

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Indukcija
6.6.2018 18:07:51   
mama Jo
Ja sam vev pomislila da im je to pod obavezno da ukljuce indukciju

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Indukcija
7.6.2018 7:32:39   
MimaKos
Mislim da nije, ima zena sto se prirodnim putem za sekundu otvore (blago njima!) :)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 240
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here