|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
8.10.2012 23:29:37   
Anoniman
Krenula sam da pišem ovde ali sam skontala da nemam muško dete user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 101
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
8.10.2012 23:29:56   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Trt Milojka

Krenula sam da pišem ovde ali sam skontala da nemam muško dete user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
8.10.2012 23:33:07   
Anoniman
Jaoooj, Tasho, prelepe su!!!! Obozavam H&M i uglavnom vecinu garderobe Laletu tamo kupujemo, prezadovoljna sam njima! U toku nedelje idem da ih kupim! Hulahopke cu mu oblaciti samo kada idemo u park, jer ovih dana duva neki hladan vetar, kroz kosti prolazi.


Postoje tanje i deblje te duge gaće. Imaš 100% pamuk, koji je tanji, i neku kombinaciju materijala, to je deblje. Videćeš, neće mu trebati hulahopke, nisu deblje od ovoga, a skoro pa 100% sam sigurna da ih manje steže na piši nego hulahopke.

(odgovor članu Yula)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 0:25:10   
Sanchy
Prakticnije su hulahopkice jer idu uz nogu pa ono sto ide preko ne izgleda dzakasto ...inace u kuci nemam nameru da mu oblaim hulahop.samo kad negde idemo van kuce a tipa temparatura je ispod deset stepeni ,,evo i ovde da napisem ,,dvoumila sam se da li danas da mu obucem pa sam mu ipak obukla i kad sam ga presvlacila uopste nije bio vruc sto znaci da su mu trebale ..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:08:22   
Anoniman
Prakticnije su hulahopkice jer idu uz nogu pa ono sto ide preko ne izgleda dzakasto ..


user posted image   I duge gaće idu uz nogu. I ove iz H&M i ove iz Arilja.

(odgovor članu Sanchy)
  Direktna veza do poruke: 105
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:15:20   
Anoniman
Mi kupujemo ovih dana novi set dugih gaća. Prošle godine smo se definitivno oprostili od hulahopki, kako je skinuo pelenu, da ga ne bi sekli oni šavovi. Ima jedna ženica kod nas na buvljaku što prodaje stvarno prvoklasnu mađarsku robu, još ima i u više boja i izgledaju kao helanke samo mekši pamuk, tako da idu skroz uz nogu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 106
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:18:48   
cockic
jednokratne pelene ih svakako greju dok ih nose mi vise nenosimo.barem ja mislim.meni je petar nosio one izjedna hulahop ne znam kako se zovu kopcaju se na ramenima.samo preko zime ali jako kratko znaci sa nekih 8 meseci,a prosle zime je nosio duge gace.i ove ce te duge gace.ali samo kad krene ona jaka zima do tad ce nositi samo trenerke deblje i duze carape malo kasnije i to je to.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:19:09   
Lu
Eee sjećaš se kad sam ja pričala o tome možda sam negdje i slikala naše (ja sam tad rekla helanke za dječake) Baš mi ne izgledaju kao duge gaće a i ime im je ružnouser posted image
Inače kad pročitam naslov teme...nema veze sa ovim što pišemo osim par prvih postovauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:21:20   
Anoniman
Eh, Lu, ne cepidlači. Ako se udubiš, povezano je. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 109
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:22:23   
Anoniman
Pa kako nema veze user posted image Ja stalno kontam da o tome pišemo zbog pregrevanja mošnica... A to da li je neko zimogrožljiv ili ne nema veze sa polom.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 110
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:25:22   
Anoniman
Tačno tako. Ja imam dvoje muške dece.
Luku oblačim toplije, jer mu je zima, a Marko ne trpi toplo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:28:54   
Lu
Iskreno da kažem, meni je prenapuhano to pretopljavanje, zagrijavanje mošnjica.
Pa moram dijete obući kad ide na -10 i normalno da mi neće u kući ili vrtiću nositi duge gaće gdje je temperatura i do 25.
Ne znam od kud nekome ta ideja i da li se ikad ikome desilo da je imao posljedice utopljavanja mošnjica, eto baš me zanima?
A šta je onda sa našim jajnicima, ona su untra i još ih utopljavamo.
Ok, ja ovo sve gledam laički ali stvarno mi nema smisla, etouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:30:30   
Lu
IZVORNA PORUKA: Tash

Luku oblačim toplije, jer mu je zima, a Marko ne trpi toplo.


To mi je logično,
ali gdje se tu uklapa teorija o utopljavanju?


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:32:04   
Anoniman
Pa drugačije je njima, a drugačije nama user posted image I ja sam laik, ali imam neke prijatelje koji su imali "određene probleme" tamo dole i urolog uvek kao jednu od preventivnih mera navodi i ne nošenje tesnog veša, uskih farmerica i ne pregrevanje dotične oblasti.user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:37:08   
Lu
To za tijesno i usko mi i ima smisla, i opet za oba spola.
Meni ginekolog kaže da ne nosim tange, uske farmerice itd., jer nastaje trenje, infekcije, bla bla, a ja opet nosim.
Sory, neću više o ženskom spoluuser posted image
Ma neću više ni o muškim mošnjamauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 9:43:03   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: Tash

Luku oblačim toplije, jer mu je zima, a Marko ne trpi toplo.


To mi je logično,
ali gdje se tu uklapa teorija o utopljavanju?



Nigde. Meni ta teorija nema smisla. user posted image Nekome je hladno, taj se obuče, nekome nije, taj se skine.

Recimo, ja već spavam sa potkošuljom i futiranoj pižami, pokrivena ćebetom i frotirom, a mm je u letnjoj pižami, pokriven frotirom, i rado bi otvorio prozor da mu dozvolim. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
9.10.2012 10:50:15   
jovicaa
ne znam ja imam osecaj kao da mu je hladno samo u carapicama, a mm misli da preterujem.... mada ja bez papuca ni pet koraka ne napravim po stanu, ali ja sam tako i naucena. to je vise stvar navike. onda mozda da mu obujem obicne carapice pa preko te termo sa klizacima.... tako cu. samo veliki nam je problem sad sto stalno skida carape! stalno! ja vise ne mogu, a sada od kad odrzavam trudnocu ni ne smem da se toliko saginjem i podizem da bih ga obula, a mozete da mislite da li mm ima zivaca svakih 10 minuta da ga obuva...
inace ne bih detetu oblacila hulahopke po stanu, nikako, samo kada se ide napolje zimi, za sada ih jos uvek ne oblacimo. ni on, ni ja.
pa ako nesto pregreva jajca onda su to sigurno pelene.... a oovo oostalo i ne bas, barem se meni tako cini...

< Poruku je uredio jovicaa -- 9.10.2012 10:51:44 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
19.10.2017 23:13:28   
Tatjana.87
Zene da li da bebnu za zimu kupujem hulahopke,ako je odgovor da recite mi koju velicinu da kupim?
Imamo skafander ali mislim nesto pa nece bas svaki put biti jako zima da mora u skafander? user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
19.10.2017 23:19:55   
Mala Elena
Mislim da treba da kupis, kupi broj veci nego donje delove jer se one dosta skupe od pranja.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
19.10.2017 23:22:43   
Tatjana.87
A nesto razmisljam da li postoje i neke duge gace za decake,mozda bi mu to jos bolje?
Za vikend idemo u kupovinu pa cemo da vidimo sta ima u ponudi.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
19.10.2017 23:24:47   
Ana RR
Moj sin je nosio i hulahopke i duge gaće kao bebac, sada samo duge gaće. Imaš u h&m-u lepih dugih gaća.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
19.10.2017 23:29:02   
Tatjana.87
Ana da li h&m ima online prodavnicu? Prvo sam mislila hulahopke pa sam se setila dugih gaca,
kakve su im cene,nemam h&m u blizini morala bih ici u Bg ili Ns

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
19.10.2017 23:29:56   
MamaNecaVo
Mi smo uzeli Next duge gace.Probali za spavanje,ne buni se.
Sa hulahopkama sam bas imala problema prosle godine.

Da nisam na ovu temu naletela,ne bi ni znala za ovaj podatak u vezi utopljavanja muske dece.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
18.5.2018 20:06:19   
IvanaSK RR
Ako je napolju hladno, obuci cu dete toplo. Bilo musko ili zensko.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Musku decu ne treba utopljavati
20.5.2018 9:56:22   
MimaKos
Cula sam za ovo, ali ja dete oblacim prema vremenskim prilikama.. uglavnom za ovo vreme tanji pamuk ali dugi rukavi i nogavice.. ima 4 meseca ali mi je rano da ide u kratkim rukavima ili nogavicama. ali sam primetila da mu, zbog problema sa kozom lice uvek bukne ako je previse obucen.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here