|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (04.09.-08.09.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 47 [48]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizura - II dio
17.10.2019 8:36:34   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nemoj više, draga. Lepše su tvoje prirodne usne, mnooogo, mnoooooogooooo lepše (oprosti na iskrenosti).

Slozicu se sa Anci i isto se izvinjavam na iskrenosti. Ti si svakako lepa, i sa tvojim usnama si mi bila atraktivna. Meni je ovo bas mnogo 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1176
17.10.2019 8:50:10   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Ana RR
Ja ne znam šta da radim. Pre mesec dana, kada je mm bio loše, počela je da mi opada i evo nikako da prestane. Bukvalno se vidi da se proredila. Ne mogu da je oporavim, mislim da ću morati da se ošišam.

Ana, pomesaj pantenol i ad kapi pa utrljavaj pre pranja kose, pretrpela ti kosa stres. Drzi bar 15ak min pre pranja. 

Iva - moja revolucionarka, 05.10.2010.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1177
17.10.2019 9:06:26   
Ana RR
Ivanka, to radim stalno ali sad ne pomaže :( Inače svaki šampon razblažim sa pantenolom i dodam ad kapi, rastvor koprive i ampulu-dve vitamina b.

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1178
17.10.2019 9:15:21   
Sanjica26 RR
I meni puno opada. Tako vec godinama.

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1179
17.10.2019 9:27:20   
Mirko Svirko
Ana , jesi li proverila koliko ti je gvozdje?Mzoda  da pijes nesto i za jacanje imuniteta ako ti vec kombinacija pantenol i ad kapi ne pomaze. Ili caj od koprive da pijes.Moja sestra pere kosu sa pirincanom vodom. Al ne secam se zasto bese, dal da joj raste ili zbog opadanja. Ima still sampon protiv opadanja kose sa belim lukom.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1180
17.10.2019 9:29:19   
Ana RR
Probala sam ga, ne odgovara mi. Kosa mi je užasna posle njega.

Gvožđe mi je odlično ali vitamin D nije, a nikako da počnem nešto da pijem.

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 1181
17.10.2019 9:56:14   
kamičak
Probaj neke suplemente za kosu, imas veliki izbor, cini mi se da je u Srbotrade akcija sada pa proveri ako zelis.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1182
17.10.2019 10:46:54   
Mirko Svirko
Ana, moja sestra pere kosu pirincanom vodom za brzi rast. A maze na krajeve ricibusovo ulje posto joj od farbanja kosa postala metla. Tako da moj savet za opadanje kose otpada,posto sam postala senilna.Pocbi da pijes vitamin d,ne zbog kose nego i zbog sebe. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1183
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  44 45 46 47 [48]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  44 45 46 47 [48]
Idi na:

Anketa

najlepse vam je
pisuljica

tara (31%)

masa (30%)

sara (39%)

Ukupan broj glasova: 144

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here