|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
31.1.2010 0:28:22   
ciro
pa prsten stane pa opet se vrti valjda tako meni se prvo vrtio lijevo i desno pa stao pa onda u krug i stao...mislim da je tako

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
31.1.2010 2:07:59   
JULIE
Ja radila dva puta sada.Oba puta mi je prvo pokazalo na decaka kojeg imam,i oba puta je pokazalo da ce drugo biti curica.A meni vec dva puta rekli da ce biti decakuser posted image mislim da ovo bas i ne funkcioniseuser posted image

(odgovor članu ciro)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
31.1.2010 2:12:35   
Dora
Nadam se iskreno da nije tačno. Ja sam ovo i spomenula da bi me neko utešio, pošto oko mene svima je ispalo tačno. Pa reko, da vidim ja šta kažu moje RR drugariceuser posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
31.1.2010 2:14:59   
JULIE
Meni je bitno da mi bude zivo i zdravo, ko i svakoj mami,nadala sam se devojcici ali nema veze,mikiju ionako treba druguser posted image Odmakla mi je trudnoca kolika je sansa da pogrese i na 4D i na obicnomuser posted image

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 9:55:17   
Anoniman
meni je tačno pogodio prsten za oboje djece, i tu je stao


a tetka mi je na isti fazon gatala sa viskom isto pogodio

čak ima i ono nešto za udaju, čašu od dvije dece napunite vodom do pola i na čini mi se bijelom koncu stavite nečiju ili sad može te i svoju veru i kolko puta spuca prsten u rub čaše u toj godini ste se udale ili ćete se udati ...i to pogađa

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 13:21:25   
Anck Su Nmaun
Pogadja ..samo ako ti zelis da verujes user posted image ja sam to radila kao devojka ..i daaavno sam trebala biti udata...kao i  moje drugarice!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 14:30:19   
Rivana
Mi smo to gatale ranije iz zezanja kao za koga ces se udati pa prsten sveca i casa vode, uopste se ne secam sta je meni ispalo, ma smesno, za klinke i ubijanje dosade user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 14:40:03   
jacagoga
i ja sam ovo radila i nadam se da ce biti tacno.
Inace pokayala je mojoj strini decaka i jetrvi isto i istina je. Sta znam mozda ima istine.
Meni i mm pokazuje devojcicu prvu pa videcemo sta ce biti

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 14:51:24   
*Alexx*
I mene nateraste user posted image Burma nema pojma, rekla je devojčica, pa dečak user posted image A možda burma govori svu moguću decu, a ne i redosled?
Elem, mislim da ovo okretanje ima veze sa magnetnim poljima tela i metalnog prstena, nešto u tom stilu. Ne razumem se u to, ali sigurna sam da ima sasvim normalno fizičko objašnjenje user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 15:21:57   
engimengi
Jel za blizance vazi kao prvo i drugo dete?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 15:35:24   
jacagoga
IZVORNA PORUKA: engimengi

Jel za blizance vazi kao prvo i drugo dete?


da i burma pokazuje zivorodjenu decu ili buducu decu, ukoliko dodje do prekida trudnoce nakon toga to dete vise ne pokazuje. Probajte kod deteta ili nerotkinje burma se nece mrdnuti

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 16:55:29   
Dora
To što spominjete za udaju, ja ne znam, nije ni bitno mene interesuje baš ovo za decu jer mnogima je pogodilo. Mene je začudilo što je pogodilo sve i pol i redosled ženama sa troje i više dece! Ej, pa koja je šansa da nekoj majci pogodi: m,m,ž,ž,ž ili drugoj m,ž,ž ili trećoj ž,m,ž a da je to sve istina, ja znam žene, videla sam touser posted image
Inače, ja nikad nisam verovala u te stvari i nikad ih nisam ni radila... Mora da ima neko logično objašnjenje zašto je to tako, moja pokojna baba je npr. merila sa burmom i koncem i krojačkim metrom tako na ruci pritisak, ma, preciznije nego doktori što mere onim aparatima!!! Nikad joj nije omanulo!
Ima nešto, ne znam, mora da postoji razlog što se ljudima uvek isto pokazuje...ja verujem u materiju i energiju, ne u magiju i gatanje...
Ali...ne znam... ovo me baš bacilo u razmišljanjeuser posted image

(odgovor članu jacagoga)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 18:42:29   
Ana007
Iskreno,meni je to ortodoksna glupostuser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 18:59:34   
magnetic

IZVORNA PORUKA: Ana007

Iskreno,meni je to ortodoksna glupostuser posted image
Mi to cisto iz zabave.Isto kao i kineski horoskop za odredjivanje pola detetauser posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 19:03:29   
JULIE
Meni i ovo i kineski pokazuju da ce biti curica,a cekam decakauser posted image Cisto sumnjam da je istina,mada bih volelauser posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 19:06:00   
magnetic

IZVORNA PORUKA: JULIE

Meni i ovo i kineski pokazuju da ce biti curica,a cekam decakauser posted image Cisto sumnjam da je istina,mada bih volelauser posted image
I meni isto oba pokazuju curicu,a dr. misli da je na poslednjem UZ videla testise user posted image

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 19:12:04   
JULIE
Magnetic,gore sam vec napisala,u 18ned su mi na 4D rekli da je decak i u 21 ned na obicnom.Na sledecem cu da je pitam,izvinite,jel pisa i dalje tu,posto sam gatala prstenom i pokazalo mi da je devojcica?user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 19:14:48   
pepeljuga
julie, skroz ista situacija kod mene user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 19:28:54   
JULIE
Pepeljugo,nek su nam zivi i zdravi,saznacemo pol kad se rodeuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
1.2.2010 19:34:14   
pepeljuga
user posted image

(odgovor članu JULIE)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
24.3.2010 9:10:01   
prase
Meni su ovo gatali davno, davno... I tada je ispalo: decak, decak, decak. Hm.
Juce mi neko gatao (ponovo) i ispade decak, devojcica, devojcica, decak, devojcica. Da, dobro ste izbrojale, 5 komada. Ocigledno se tu racunaju i buduca usvojena deca user posted image MM bi me ubio na licu mesta ako bih mu trazila da radimo to gatanje njemu, da vidimo sta ce da ispadne...

_____________________________

sve ima svoj kraj, samo kobasica ima dva!

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
28.9.2011 20:40:30   
magnetic
Meni je ovo sa prstenom jedna zena radila jos dok sam bila devojka i prsten je pokazao dve devojcice i jednog decaka.Evo sada cekam drugu devojcicu,a za ovo trece,ako ikad bude,javljam da l' je prsten pogodio.

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu prase)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
28.9.2011 20:57:17   
Dok cekam...
Ne mogu da verujem....sad sam radila ovo sa prstenom i dlakom i prvi put pokazalo decaka, drugi i treci put prsten se ukopao i ni da makne! Doduse, jos nemam dece ali sam ubedjena da cu imati jedno i to musko. Jos od Bog te pita kada osecam da ce biti musko a da ce biti jedno to sam 100% sigurna, s obzirom na moje bolesti, hormonske poremecaje, pco i ostalo!

Da li znate za metodu koja ukljucuje so, kuhinjsku so? Hahahaha sad cu da ispadnem baba Vanga ali ovo nema kome nije pogodilo, bar koliko ja znam. I zadnji put sam proverila kod drugarice koja je bila mesec dana trudna, znaci nije imala sanse da zna pol, sto je kasnije UZ i potvrdio. "Metoda" je sledeca: trudnici stavite malo soli u kosu, da ona ne primeti, tek koliko da umocite palac i kaziprst u so. Onda je posmatrate jer u narednim minutima u toku razgovora, naravno, MORA da se uhvati ili za nos, sto pokazuje decaka, ili za usta ili predeo oko usana, sto pokazuje devojcicu! Pricajte sta hocete, ali ova metoda je toliko puta isprobana da koliko se secam, nijednom nije omanula! Hahahahhaa

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
28.9.2011 23:21:33   
Brana
U ovo gatanje ne verujem,meni i mm-u je prsten pokazao da cemo imati 3 devojcice,a ja rodila prvo pa musko!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 28.9.2011 23:23:05 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Gatanje pola deteta uz pomoć prstena :)
29.9.2011 7:53:25   
New Mom
Ja ću po ovome imati 5 komada i sve devojčice.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Može li intimni odnos zaista da "pokre...
Mnogi veruju u to da intimni odnos može da "pokrene" porođaj kod žena koje su već blizu termina porođaja. Ima li u tom...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here