|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Godišnji odmor
5.9.2017 22:52:19   
choopa choops
Ajde vi svi fino pišete na temi tamo ze ljetovanje, a pošto sam ja na "ljetovanju" cijelo ljeto user posted image meni treba tema za odmor.

Dakle, dajte neku ideju gdje poći na odmor sada sredinom jeseni? Ranijih godina smo išli za Italiju i svake godine bi planirali da odemo u Pariz, Barselonu i tako, ali sada me iskreno strah terorističkih napada pa bih se radije fokusirala istočnije...Razmišljala sam o Mađarskoj. Tražim nešto da bude zanimljivo više djeci, ne treba mi neko istorijsko obilaženje gradova, usput da, ali ne kao prioritet. Šta mislite o Seedinu i Aquapolisu? Valja li išta? Neka preporuka za smještaj, šta obići, gdje jesti? Palo mi je na pamet odatle vozom za Budimpeštu, pa Zoo vrt tamo(kazu da je ekstra) i tako dalje? Trebaju mi ideje za bilo koje mjesto ako imate preporuku, još smo u fazi razmišljanja da li da idemo tako ili ipak na neko zimovanje?
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Godišnji odmor
6.9.2017 7:26:52   
krin 40
Pa Choopo bez obzira na strah od terorizma vodim se logikom da neka budala može da poludi i raznese se i na sred Bgd a.Ako voliš Barselonu,ja je obožavam ne moraš u Španiji da odsedneš već napraviš odmor 2 u 1.Mi smo bili pre
par godina na samom jugu Francuske.Mestašca Riversaltes i Perpinjan.Izmedju je preslatki hotel u pravoj zelenoj oazi.Odatle smo pravili izlete u Španiju.Barselona je na bekih 200 km a put predivno iskustvo.Moje drugo čarobno jesenje odredište je uvek na prvom mestu Prag❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Godišnji odmor
6.9.2017 7:32:36   
IvanaSK RR
Mi 15-og septembra idemo na par dana u Ravni gaj. Sin i muz dokupili sta im treba za pecanje, pa cemo malo i na Gruzansko jezero. Samo da nas posluži vreme.
Choopo, ja bih isla bilo gde, bez obzira na terorizam ili sta vec. Ali ja sam budala user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Godišnji odmor
6.9.2017 14:43:10   
mama Jo
Sarajevo je jako lepo...
Berlin isto...
A ako vam deca ipak vole zimovanje vise onda ih mozda bolje pocatite nekom lepom planinom i skijanjenjem, mene bi to bas usrecilo ove zime 😊

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Godišnji odmor
6.9.2017 16:09:43   
choopa choops
Pa ono dopada im se skijanje, ali ne toliko. A i to mogu da dem na Zabljak, dva tri dana dosta.

Sarajevo nije u mom stilu, ne sviđa mi se ovako preko slika.

Za Prag sam čula da nije loš.

Berlin mi je opet nekako bezveze, maada imamo poziv od MMove rodice, a opet i tu je Aquapark za djecu tako da bi mogao i on user posted image (mada prosle godine kad smo mislili da idemo kod njih bio je terosristicki napad taman user posted image )

A Krit? dO KADA SE TAMO UOPŠTE MOŽE KUPATI? Možda ako kod nas zahladni pa se djeca uzele mora user posted image Sad su trenutno u fazonu fuj more.

Ja bih tako neke cirkuse, aquaparkove, igralista...nesto da mogu njih da zabavim, a i da nama ne bude lose.



_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Godišnji odmor
6.9.2017 16:12:43   
krin 40
Choopo Krit je predivan.Hanja ima divne plaže a i Matala je prelepa za kupanje.Moja zaova tamo živi i radi sa mamom.Prosečna temp je 25 stepeni imaju300 lepih dana❤


< Poruku je uredio krin 40 -- 6.9.2017 16:13:54 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Godišnji odmor
6.9.2017 16:13:02   
mama Jo
A Slovenija i onaj Terme Cetez? Mnogi koji su bili kazu da je super....
Moji rodjaci su isli u Berlin pre mesec dsna i kazu da tsmo ima neki ogrman aqua park da je nestvaran... i preskup 😏

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Godišnji odmor
7.9.2017 23:49:05   
choopa choops
Krin, kakvo je vrijeme tamo recimo u novembru? Da li je za kupanje ili je samo onako suncano i toplo?

mama Jo, da vidis, Sloveniju sam zaboravila, a mogla bi da dođe u obzir. Jednom smo prolazili kroz jug Slo, i predivna je priroda!!!

A Berlinski (okolina Berlina) "aquapark" je stvarno ekstra, pa i ako je skupo isplati se. Napravljen je u starom hangaru od aviona, oooogroman je. Ima sajt, sad cu da stvaim. Ma samo bih zbog njega tamo išla, nije da me još nešto privlači user posted image Gledaj!

TROPICAL ISLAND

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Godišnji odmor
8.9.2017 9:09:56   
krin 40
Choopo danas pitam zaovu i javljam ti

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Godišnji odmor
8.9.2017 9:18:39   
milicicak
Choopo, Terme Catez su odlicne u bilo koje doba godine. Bazeni, akvapark, priroda, zimi klizaliste, za svakog ima neka zabava... Ako nadjes neke popuste ili grupovine moze da bude i prilicno povoljno.
Budimpesta isto nije losa, ima svasta da se vidi, zoovrt, tropikarijum...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Godišnji odmor
8.9.2017 9:21:14   
mama Jo
E super onda, drago mi je da sam malo bar pomogla...
Ja nisam bila nikada, ali moj rodjak vrlo cesto vodi decu tamo, i kazu da im je super 😊

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Godišnji odmor
8.9.2017 9:42:16   
krin 40

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Krin, kakvo je vrijeme tamo recimo u novembru? Da li je za kupanje ili je samo onako suncano i toplo?

mama Jo, da vidis, Sloveniju sam zaboravila, a mogla bi da dođe u obzir. Jednom smo prolazili kroz jug Slo, i predivna je priroda!!!

A Berlinski (okolina Berlina) "aquapark" je stvarno ekstra, pa i ako je skupo isplati se. Napravljen je u starom hangaru od aviona, oooogroman je. Ima sajt, sad cu da stvaim. Ma samo bih zbog njega tamo išla, nije da me još nešto privlači user posted image Gledaj!

TROPICAL ISLAND



Ovfe nisam bila ali sam gledala na youtzbe u prezentaciju.Stvarno vrh ideja i za zimske dane.Prelepo je

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.
Tolika devojčura, a hoće da se nosa...
Lekcije života nude nam se na svakom ćošku ovog našeg pulsirajućeg grada. Ipak, ponekad je potrebno zastati i "pročitat...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here