|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (19.04.-23.04.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Greske koje cine mlade mame
15.3.2013 23:07:03   
jovicaa
dobro kilaza manje vise, ali skroz te razumem sto se tice straha, mogu da zamislimuser posted image .. i ja sam navukla strah kad je maksim bio bolestan... moras da pokusas da se opustis.. meni i dalje ne ide, cim vidim da neko ima makar i kijavicu, meni pozli...
evo pokusavam da nateram maksima da samouspava ali to je nemoguce evo dere se vec 15 minuta, ne prestaje, pocinje da se gusi... sa njim jednostavno covek ne moze da izadje na kraj. hoce da se nuna u kolicima i cao. meni je ok i nosanje i dojenje na zahtev, ali moze valjda barem sam da se uspava. evo mm gaa je stavio u kolica i nuna.. rekla sam mu nemoj slucajno da se zalis, ima da ga uspavljuje stalno, uopste me ne zanimauser posted image
nova tema greske koje cine mlade tateuser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 15.3.2013 23:11:59 >

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 201
25.5.2019 8:33:45   
Dora89
Muž i ja imamo običaj da dobacimo jedno drugom iz daljine nešto što nam treba umesto da donesemo ili da se približimo i dodamo. Tako sam jednom bebu pukla u glavu! 😂

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 202
26.5.2019 4:22:48   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

previse je nosam i ljubim i vec zalim zbog toga jer vec sad frkise kad je drzis a stojis u mestu. U fazonu je: NOSI ME ROBE, LEPO ME NOSI DA JA SVE VIDIM

user posted image

Cak planiram da uzmem hug bug maramu da mi bude lakse iako sam se ispraksala da je drzim u levoj ruci a desno sve da radim user posted image
ali je toliko cmacem i govorim joj da je savrsena i ne mogu da se oduprem od toga. Sama sam po ceo dan sa njom i nocu ja ustajem, mm radi tako da je jako malo sa njom. Ma nekad bukvalno pola sata cak je i ne kupamo zajedno jer uglavnom ne stize kuci do pola 8. Ustane on nocu, kad mu kazem da mi nesto treba a ponekad je i cuje ali uglavnom spava ko top.

Haha ovo je mart 2013. P znate koliko sam nanosala. Znate i da uzeh hug bug hahah... 😂 nisam ni tad bila mlada mama a nisam ni sad. Mnogo sam bila strozija prema D. Neke stvari kpjoj D nikad nisam dozvoljavala ovom doVoljava. Npr njoj nikad nisam dozvolila da jede van kuhinjskog stola. Ovaj nema mira sekunde ustaje iz stolice non stop i relativno cesto ga pustim da set_a tokom jela. Tako da se set_ka pa svrati do stola po zalogaj. Strasno. 😂 iako sam bila u fazonu i sa njim da mora da odsedi ali pojede mi zivce sa ustajanjem pa ga spustam pa na kraju vicem sedi dole. Odustadoh. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 203
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:

Kuvar: Sladja 29
savrseni slatkis...

Anketa

Internet
elenica4ever

Koliko cesto provodite vreme na internetu?

1 sat (31%)

2 sata (27%)

3 i vise (42%)

Ukupan broj glasova: 26

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here