|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Helanke
20.11.2020 15:51:14   
Filadendronka

Exterra ima bas dobre od pamuka. A decije Takko fashion. 
IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ranije su me nervirale, a sada su mi bas udobne. Samo da,, otkrijem'''' gde imaju bas dobre.



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Helanke
22.11.2020 15:00:08   
vocicana
Exterra je preskupa, imam ja dva para ali su providne, uopste nisam zadovoljna, boje se otiru, bas su me razocarali, a sto se tice trenerki i duksica neprevazidjei
ni su.
Soffy neke koje kupujem u carinskim radnjama, su odlicne, sada ne znam kako ga krste, kao futrovani, kao melirani pamuk, imaju elastina, neunistive su. Cak se ni u susari ne skupljaju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Helanke
23.11.2020 17:04:20   
Duškić
Voci ja se secam da sam kod autobuske stanice u Ks kupovala u nekoj carinskoj radnji, sve i svasta .

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Helanke
25.11.2020 10:53:18   
Filadendronka
Voci, ja uzimam u Exteri one punije sa ojacanim pojasom. Na snizenju sam ih platila 1000 din pre neki dan. One skroz tanke su mi vise za devojcice do 40kg. 

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Helanke
26.11.2020 9:22:02   
vocicana
Joj Duškiću nema vise nista tamo tako jeftino. Mada, sam prekjuce sacnula u prolazu neku bozanstvenu haljinu, duga je.
Videcu kakve su cene sada. Pa javim.
A sto se Exterra radnji tice, ja imam takve tanje, na Zlatiboru sam ih kupila na nekom sezonskom popustu, mozda su te punije dobre, ove tanke ne.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Helanke
15.2.2021 21:06:18   
Duškić
Helanke uzmem u h&m , uzimam i one sport i obicne i punije, ok su mi.
Koristila sam i one vacere od 15 % .

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 156
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here