|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ime za decaka
28.7.2020 9:58:34   
physio70
Kako mi je promakao Noa (ako je to uopste ime).

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: ime za decaka
28.7.2020 10:04:50   
mama Jo
Nema ga na ovom spisku u tekstu. Ja vidom na instagramu, vec nekoliko decaka koji su se rodili unposlednjih recimo 6 meseci dobijaju to ime. Uglavnom su to mame koje su neke blogerke, da tsko kazem. Bas mi je zvucalo cudno. Iskreno, meni Noa pre zensko ime. Ako je uopste ime sto kazes ph user posted image
Ali dobro, opet, o ukusima zaista ne treba raspravljati.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu physio70)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: ime za decaka
28.7.2020 10:11:00   
flamingos
Ne znam,svako ime je lepo na svoj način,stvar izbora.Slažem se sa Mirkim.Opet,nekime su i ta imena lepa.Samo da su živi i zdravi.❤



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: ime za decaka
28.7.2020 11:58:04   
emicaa
Ovde je Noa u zadnjih godina pravi hit.Svaki drugi djecak je Noa ili Nevio.U Bosni je hit Luka,meni se svidja.Ali poceli su pretjerivati



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: ime za decaka
27.4.2022 10:33:23   
QueenJ
Evo, nađoh temu i za dečake. Moj neki prvi izbor, još teže nego za devojčicu izabrati: Oliver, Maksim, Ilija, Adam. Ali ništa mi nije to-to. Pomoć prijatelja! Još predloga?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: ime za decaka
27.4.2022 11:41:01   
Ana RR
Queen, ja sam svojevremeno imala samo dva muška imena u opticaju - Vanja i Marko. Prevagnulo je Marko samo zato što je internacionalno što je nama bilo jako bitno.

Od tvojih ponuđenih Maksim i eventualno Oliver. Adam mi se baš baš baš ne sviđa ali naravno, moje mišljenje nije bitno haha. Ilija je ok.




_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: ime za decaka
27.4.2022 12:58:50   
QueenJ
Da, tačno i redosled kako su imena napisana je prema mom prioritetu, za sad. 😁 Ilija jer Em(Ilija) tvrdi da bi baš bilo super, a i ona je rođena sticajem okolnosti na Ilindan. Zakasnila, lenjivica moja.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: ime za decaka
27.4.2022 13:29:20   
Ana RR
Vasil mi je lepo, sada se set_ih.

Ja nešto ne volim kada se imena slažu (Ilija Emilija) pa čak ni kada su na isto slovo (kod mm bratanca su svi na slovo M, i deca i roditelji).

Mi nismo znali koje ćemo ime dati do samog rođenja, ja sam jako želela da bude Vanja, i svi oko nas su iščekivali Vanju ali mi smo se dvoumili zbog toga što nije baš neko internacionalno ime. Ali onog momenta kada sam ga ugledala po prvi put znala sam da je 100% Marko user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.4.2022 16:18:26 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: ime za decaka
27.4.2022 15:58:46   
flamingos
Ilija.Ne zbog slaganja sa imenom Emilija(slažem se sa Anom),već je po mom mišljenju lepo ime.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: ime za decaka
27.4.2022 18:09:57   
QueenJ
Hvala svima! Očekujem još predloga. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 1885
   RE: ime za decaka
27.4.2022 18:20:38   
Ivanka 75
Vojin 😊


(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 1886
   RE: ime za decaka
27.4.2022 18:45:17   
Milena18
Vojin je i meni lepo. I Vasil, tako se zove moj dečak. Lepo mi je i Petar, ali nadimak Pera nikako. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 1887
   RE: ime za decaka
27.4.2022 19:06:51   
Sanjica26 RR
Meni je lepo ime Jakov ili Jovan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1888
   RE: ime za decaka
28.4.2022 13:21:45   
bubulence
Meni se Adam nikako ne dopada .Bzvz da napisem da mi je Uros lepo ime jer se podrazumeva kada sam ga dala svom sinu 😁.Ali favoriti su mi Marko (jedno od imena koje sam htela za sina), Vukasin, Jakov, Arsenije (nije tesko zakljuciti da volim tradicionalna srpska imena), Filip, u poslednje vreme dosta cesto ime kod nas Mateja i bas mi se svidja. Ilija mi je takodje lepo .

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1889
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here