|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ispusni ventil
26.2.2017 7:22:28   
PustinjskaRuza
Gde pronalazite ispusni ventil od rasprava, trzavica, zivciranja, uvreda od strane vaseg partnera? Kako se zastititi? Kako ostati priseban?

3 godine smo u braku. Imamo jedno dete.
Rasprave su konstantne i ne zavrsavaju.
Ja sam prestala da ga volim.
Ne pronalazim vise nista dobro u njemu...

Sinoc sam naprosto pukla kod frizerke. Nisam mogla zadrzati suze i tugu u sebi. Poznajem ju od pre pa me malo tesila ali tuga je i dalje tu.... Zbog deteta, zbog gubitka osecaja za neznost, strpljenje.... Nista vise nema. user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Ispusni ventil
26.2.2017 9:31:47   
vocicana
Ispustni ventil...tesko je reci gde se nalazi i na koji nacin se neke stvari desavaju sa i bez razloga.
Dete je velika i veoma iscrpljujuca obaveza, samim tim, nema vise slobodnog sexa, mastanja spavanja do mile volje, mora se sve stici, rucak, pranje, peglanje, zabaviti dete, izaci i prosetati, nasminkati se, srediti sebe ne bi li iole izgledale uredno, ali i ako se ne stigne nista strasno. Malo jesi vise pukla, ai msm da bi vam mnogo znacilo da budete sami makar za vikend, da se malo ispricate i volite, da malo ispustite te ventile oboje koji su pod ozbiljnim pritiskom, tek onda bi videla kako bi drugacije posmatrala stvari koje te sada trenutno uzasno nerviraju, to je moje misljenje, daja dete na cuvanje kod mame ili sveki, bar na noc, moras malo osveziti odnos sa muzem. Bas si pukla i zao mi je stoto vidim.
Nadji sve razloge zasto si zavolela tm, razmisli dobro, jer u ocetku i najvece mane su vrline do prve situacije kada krece lavina nezadovoljstva, tako je i u vezi i brakukasnije. Treba reci sve a ti budi malo takticnija, videces bice bolje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Ispusni ventil
26.2.2017 10:45:41   
mali_mis
Pustinjska ruza user posted image
Moja sreca je sto ne zivim sa mm, pa ispustni ventil koristim samo jednom mesecno kad dodje, i tad kuliram, heklam, pokusavam da ucim, iako bih ga najradije odalamila tako da prodje kroz sve zidove i odleti na Mars user posted image
Na sitna podjuser posted image da nisam dobra zena, majka, sta sve ne, ne reagujem, jer znam da jesam. Nekad bude dobar, nekad ne, uglavnom ne, jer ga njegova mamica cije je misljenje najbitnije fino iznapusava pre nego sto krene, pa on sa tom svom negativom dodje da nas vidi, pa jos kad krene da dogreva silnim zivkanjem. Ali to nije moj problem, vec njegov sto dozvoljava takve stvari. Nekad znam i da zakukam dragim zenama, kad mislim da cu da puknem totalno, ali brzo me vrate u normalu, hvala im :*

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Ispusni ventil
26.2.2017 17:20:07   
emicaa
meni je ovo vise za temu bracni problemi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Ispusni ventil
26.2.2017 17:42:17   
Anck Su Nmaun
Ja se uvek bolje osecam kad malo izadjem, izluftiram i telo i mozak! Naravno kad obaveze dozvoljavaju!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Ispusni ventil
26.2.2017 22:15:30   
Skockica
Uh iskreno, meni tu vise nema braka ni zivota. Tako mi je bilo sa prvim muzem, kad je poceo da me vredja shvatila sam da tu ne samo da nema vise ljubavi, nego nema ni postovanja. Ja kad nekog volim ne mogu ga tako vredjati, niti pricati bilo sta sto bi mog partnera moglo povrediti. Izduvni ventil mi je bio odlazak od kuce kad god i gde god bih imala priliku, ali mi je to bilo samo privremeno jer sam znala da resenje lezi iskljucivo u definitivnom odlasku. Ja sam takva, i ne mogu tako ziveti. Hvala Bogu sad imam muza koji me voli i postuje , u suprotnom ne bih mogla biti sa njim.

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Ispusni ventil
27.2.2017 14:52:28   
Anck Su Nmaun
Pa.ako dolazi do vredjanja..nema tu sta da ispustas ventil..to se resava il NE resava user posted image . Ne mogu se izduvati od uvrede..uvreda je pala i ja je licno ne bih mogla zaboraviti!

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 27.2.2017 14:58:21 >

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Ispusni ventil
27.2.2017 14:54:53   
Sanjica26 RR
Meni je izduvni ventil da malo prosetam i da gledam izloge.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Ispusni ventil
27.2.2017 14:56:25   
eca89
Slažem se sa Anck!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Ispusni ventil
27.2.2017 15:02:03   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Meni je izduvni ventil da malo prosetam i da gledam izloge.



Gledanje izloga je ventil za sve, to tako dobro opusti user posted image Dok ne vidis nesto sto ti se jako svidja, pa se slognes od cene user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Ispusni ventil
27.2.2017 16:21:31   
Mala Elena
Da user posted image
Meni je izduvni ventil odlazak na kafu sa drugaricama, bez dece. Kao sinoc... bas me osvezi.
Slazem se sa postom iznad , kada uvrede krenu, prestalo je postovanje partnera. Mozda se stvari mogu zagladiti ali privremeno...mislim da su sve to "lepe" maske i kako vreme prolazi shvati se da je bolje staviti tacku i okrenuti se.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Ispusni ventil
27.2.2017 18:10:14   
Sanjica26 RR
Meni je Misu to najbolji lek. Kafa sa drugaricom ne, jer tada se ne oslobadjam svoje nervoze. Posebno ako je to neka drugarica koja samo prica o sebi.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Ispusni ventil
27.2.2017 20:35:13   
Khaleesi
Meni neko dobar film sa nekim alkoholom, tada se bas opustim. A ako se pogodi da deca nisu tu ili spavaju, a da je mm budan eto jos malo izduvnog ventila user posted image
A ako gledam izloge moram da udjem u radnju da probam a onda se zaprepastim sa cenom, pa se bas i ne opustimuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Ispusni ventil
27.2.2017 22:05:22   
Duškić
Moja drugarica trci i kaze nista ne pomaze bolje od toga...Hm, ja volim da prosetam. Takodje i kafica ali sa sekama!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Ispusni ventil
1.3.2017 10:49:39   
PustinjskaRuza
A kako smo se samo posvadjali i to na kafi kod komsija. Ja pukla. Nismo razgovarali 2 dana i sad sve ok. Mada je on na poslu sad ja kuci pa nismo ni stigli razgovarati nesto posebno.

< Poruku je uredio PustinjskaRuza -- 1.3.2017 10:50:15 >


_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Ispusni ventil
2.3.2017 12:40:02   
vocicana
Ruzo, da i radis negde?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Ispusni ventil
2.3.2017 13:21:51   
PustinjskaRuza

IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ruzo, da i radis negde?

Ne u firmi. Nesto radim privatno za sitne pare user posted image

_____________________________

Svaki novi pad, u meni jaca ratnicu.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Ispusni ventil
2.3.2017 21:01:24   
vocicana

IZVORNA PORUKA: PustinjskaRuza


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ruzo, da i radis negde?

Ne u firmi. Nesto radim privatno za sitne pare user posted image

Udari u duploj dozi rad i iskuliraj muza i svadju. user posted image
Znas sta imas nesto posebno simpaticno, otvorena si, bas si simpaticna. Nemoj me pogresno shvatiti, ali stvarno si cool. Bice sve ok, samo da prodje kriza. Zima vec predugo traje. Depresija covece!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Ispusni ventil
24.2.2018 0:08:41   
Srecko47E
Ja heklam.To mi pomaze

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Ispusni ventil
24.2.2018 7:07:42   
mama Jo
Uz dete sam pocela da bojim 😊 ali sam slucakno dobila nekoliko onih bojanki za odrasle - super stvar... to mi je trenutno jako zanimljivo

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Ispusni ventil
24.2.2018 7:51:38   
Anck Su Nmaun
Opusta me da pustim neku muziku za svoju dusu i pojacam do besvesti.

(odgovor članu PustinjskaRuza)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Ispusni ventil
24.2.2018 15:13:46   
Sarav
Odem i obilazim prodavnice po gradu satima. Kupim pat stvarčica ali me to samo skitanje opušta.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Ispusni ventil
24.2.2018 15:15:37   
mama Jo
Razne stvari me opustaju bas... sve zavisi od raspolozenja .. poslednjih godina mi nesto sve vise prija da sam sama, tada nekako bas mogu da napunim baterije

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Ispusni ventil
24.2.2018 15:20:41   
Anck Su Nmaun
Setnja i shoping user posted image ne znam zasto al stvarno taj shoping cuda cini.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Ispusni ventil
24.2.2018 15:51:16   
Srecko47E

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Uz dete sam pocela da bojim 😊 ali sam slucakno dobila nekoliko onih bojanki za odrasle - super stvar... to mi je trenutno jako zanimljivo

Na to sam zaboravila
Ovozavam te bojanke u kasne sate!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here