|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   jevremova poliklinika
16.11.2010 18:39:07   
marija vita
Pozdrav svima.Nova sam na forumu,malo sam cula o Jevremovoj poliklinici,pa ako bi mi neka mogla odgovoriti na par pitanja.
Sory,ako je vec pisano na ovu temu,bas se ne snalazim,a ono sto me zanima nemogu nigdje procitati.
Zapravo me zanima kolika je cijena IVF kod njih?
Hvala unaprijed
Direktna veza do poruke: 1
   RE: jevremova poliklinika
16.11.2010 18:43:21   
mala83
dobrodosla.. nisam sigurna ali pogledaj sledecu temu ona je vezana za vantelesnu pa ce ti tamo devojke verovatno vise pomoci:
http://www.ringeraja.rs/forum/Vantelesna_oplodnja_-_II_deo/m_408362/tm.htm

_____________________________

Estoy mujer con un plan!

(odgovor članu marija vita)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: jevremova poliklinika
16.11.2010 18:45:39   
marija vita
Ok,pogledat cu.
Bas si bila brzauser posted image .Hvala.

(odgovor članu mala83)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: jevremova poliklinika
11.12.2010 21:57:14   
verica p
Pre 2 godine ja sam tamo pravila laparoskopija. Pitala sam za INF i rekli mi da je od 3000 do 3500 evra ali najbolje je da se licno informiras. Evo ti broj ako nemas 0112462571. Pozdrav

(odgovor članu marija vita)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: jevremova poliklinika
24.1.2011 8:53:33   
milena78
Draga,

ja sam u maju 2010 radila vto u Jevremovoj kod Vlaisavljevica i ICSI je bio 200 000 hiljada plus lekovi oko 70 000,a prve konsultacije kod njega sa UZ su bile 10 000 hiljada. Li;no ja nisam nešto odusevljena jer sam prof. videla na konsultacijama i na transferu a ostalo je radila Milica Janicijevic koja mi je skroz promašila stimulaciju,tako da sam imala 2 jajne ćelije od toga 1 embrion i ništa na kraju.Sada se spremam za Prag i Dr.Lazarovsku jer sam čula da su oni najbolji. Pitaj sve što te interesuje.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu verica p)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: jevremova poliklinika
24.1.2011 21:08:04   
plačljiva
Ja sam u martu prošle godine otišla u Jevremovu polikliniku zbog problema sa sterilitetom.PRIMILA ME JE DR Janićijević.Na prvom pregledu koji je koštao 5000 dinara nisam stekla utisak da se radi o nekoj pouzdanoj i stručnoj osobi.PREGLEDALA MI JE REZULTATE KOJE SAM IMALA OD RANIJE,BRISEVE,NALAZE HORMONA,LABORATORIJSKE NALAZE,NALAZ HSG...Jedva  se udostojila da mi uradi ultrazvučni pregled-insistirala sam jer sam platila.Ona je mislila da sam ja došla samo na razgovor...Užas...Poslala me je kući i da planiram odnose 12.og dana ciklusa!!!Kontrolu je zakazala za 6 meseci.Nikada im više nisam otišla!!!Ove godine sam se javila u drugu kliniku,gde mi je pronadjen problem u startu-insulinska rezistencija i započeto mi je lečenje...

(odgovor članu milena78)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: jevremova poliklinika
30.1.2013 13:47:31   
viking
Šteta što na našem forumu nema više iskustava sa ove poliklinike, što mi je malo čudno, samo 1 strana, naspram nekih drugih foruma gde ima po 60 i više strana....user posted image
Ja sam kod njih bila samo jednom, prošle nedelje, kod dr Milice Ilić. Moj prvi utisak je pozitivan, ali je jedan odlazak malo da bih davala nekakve preporuke ili imala neki čvrst stav. Ovako površno mogu da kažem da su svi vrlo ljubazni, doktorka je pristupačna, otvorena za pitanja, sve što kaže obrazloži i objasni, tako da  je za sada ok. Videćemo za dalje.
Stvarno bi bilo lepo kada bi se još neko javio. Neko sa bebom, na primer, da nam da nadu :)

< Poruku je uredio viking RR -- 30.1.2013 13:48:15 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: jevremova poliklinika
31.1.2013 13:33:39   
mine
Ja nisam bila kod njih ali sam cula stvarno dobre reci za njih. E sad vise o klinikama je rastrkano na temi VTO pa tamo treba "listati "do besvesti sve od pocetka al valjda ce neko nesto napisati i ovde...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: jevremova poliklinika
31.1.2013 13:45:07   
viking
Jeste, nego je baš teško pohvatati ko je gde šta pisao user posted image  Jeste cimanje pisati u nekoliko tema iastovremeno, ali je onome ko će to čitati posle nas mnogo lakše da dođe do informacije.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: jevremova poliklinika
31.1.2013 13:49:17   
Sesilija 83
evo ja sa bebom od 11 meseci...
ali vto mi je radila dr Biljana Arsic u maju 2011u klinici Medical centar,a posle u septembru se dr Arsic i Garaleic preselile u Jevremovu,ja sam posle nastavila da odlazim u Jevremovu kod moje dr i tamo sam pred kraj trudnoce kad su mi radili CTG bila u sobi uvek sa nekim zenicama koje su radile vto tada pa posle transfera odleze tu par sati... ja sam zadovoljna, sto se mog sucaja tice...a cena je tada bila oko 3-3,5 hiljade eura(tako su mi bar zene pricale) eto ....A da Ljubic mi je radio 4d i nesto je sav u speedy i zurbi i jedva me udostojio pregleda posle 2 sata cekanja (iako sam imala zakazano) njime licno nisam ni malo zadovoljna...

(odgovor članu mine)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: jevremova poliklinika
31.1.2013 13:53:29   
viking
E, Sesilija, hvala ti mnogo!

Mislim, stvarno mi je čudno da jedna od najpoznatijih klinika u zemlji nema ni 10 postova, stvarno bi značilo da se javi još neko kao ti (može i bez bebe user posted image ).

< Poruku je uredio viking RR -- 29.5.2013 20:26:20 >


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: jevremova poliklinika
31.1.2013 23:14:41   
Lalami
Ja sam tamo radila vto, na zalost neuspesan. Svi su ljubazni, doktorka takodje, nekim stavrima ipak nisam zadovoljna, kao na primer, nisu mi trazili sve analize koje vidim da se na drugim mestima traze, i kad se sve to zavrsilo, samo mi je receno, da je to visa sila. KAd sam posle vise od pola godine otisla kod Ljubica, dao mi je citav spisak analiza da uradim da bi se utvrdilo zasto nije uspelo. Naravno, da je uspelo, sad bi me bas bilo briga sta su mi trazili a sta nisu.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: jevremova poliklinika
31.1.2013 23:57:36   
mazinjo
evo i ja cu podijeliti svoje iskustvo isla sam samo na konsultacije kod dr.Vlisavljevica u Jevremovu cisto da vidim njegovo misljenje o svom problemu i stvarno je divan covjek. mm i ja smo razgovarali sa doktorom pa blizu sat + odradjen UZ pregled i nijednog momenta nisam osjetila neku neljubaznost ili hajte vise imam ja jos pacijenata.Posto sam svoje VTO postupke radila u Banja Luci tu i zivim,oba puta sam imala HS pa sam morala u bolnicu gdje sam se upoznala sa zenama koje su radile postupke u Jevremovoj i ima uspjeha.I sad sam u kontaktu sa istim jedna je rodila prije 4 mjeseca blizance i ova druga prije mjesec takodje blizance.Jako dobra prijeteljica je radila svoj prvi IVF kod dr.Vlasisavljevica ali u Mariboru i takodje je trudna.Poznajem ih jos ali sad da ne nabrajam i ne duzim post

(odgovor članu Lalami)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: jevremova poliklinika
11.3.2013 20:30:41   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: mazinjo
I sad sam u kontaktu sa istim jedna je rodila prije 4 mjeseca blizance i ova druga prije mjesec takodje blizance.Jako dobra prijeteljica je radila svoj prvi IVF kod dr.Vlasisavljevica ali u Mariboru i takodje je trudna.Poznajem ih jos ali sad da ne nabrajam i ne duzim post


Da su živi i zdravi user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mazinjo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: jevremova poliklinika
8.10.2013 10:19:35   
Štetica
Viking ako ti nije tesko da mi odgovoris,mozes i na pp. Inzeresuje me sta i koliko si primila od terapije i koja je krajnja cena bila sa terapijom. Negde mi je ostalo u glavi da smo nas dve imale slicnu terapiju ako ne i istu(24menopura+3 cetrotida). Razmisljam o ovoj klinici za sledeci pokusaj,ako neprodjem komisiju,pa cisto da imam neku orjentaciju sto se para tice. Znam da moze biti razlika +- 200-300€,zbog terapije.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: jevremova poliklinika
8.10.2013 21:47:51   
viking
Evo draga, sad sam uzela izveštaj i prebrojala, primala sam 9 dana Merional od 225 (to su tri ampule), i 3 dana Merioal od 150 (dve ampule). Cetrotide sam primala 6 dana od 0.25, i veče pred aspiraciju Ovitrelle ampulu. Verujem da ako sve lekove kupiš na drugom mestu možeš da prođeš jeftinije. Sve sam kupila kod njih i uglavnom su mi oni i davali injekcije, ja sam sebi dala samo nekoliko puta. Sestra mi je u jednom trenutku rekla da ne naplaćuju davanje injekcija svojim pacijentima, ali ne znam da li je to stvarno tačno.
Ukupno smo platili 307.000 dinara, od čega je 220.000 postupak a ostalo terapija. Posle sam razmišljala, na računu nisu navedene stavke (koliko tačno ampula, koliko koja košta i sl) već samo piše Terapija. Mogli su da mi naplate šta su hteli, ali to mi naravno u tim trenucima nije padalo na pamet da pitam, samo sam htela da posle ET idem kući....

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: jevremova poliklinika
9.10.2013 9:08:58   
Štetica
Hvala Vik,pravo si srce.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: jevremova poliklinika
9.10.2013 15:27:50   
viking
Nema na čemu, pitaj šta god ti treba (i ne samo ti user posted image ).
Ja sam generalno zadovoljna tretmanom u Jevremovoj, svi su vrlo ljubazni i profesionalni, tako da nemam posebnih zamerki.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: jevremova poliklinika
9.10.2013 15:43:24   
17 joka
Vik, sad nije ni bitno koliko je sta koštalo, sve ono što si zelela je tu u tvojoj trbiuser posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: jevremova poliklinika
9.10.2013 15:48:51   
viking
Tako je Joko user posted image Stvarno smo imali sreće, još ne mogu da dođem k sebi...

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: jevremova poliklinika
9.10.2013 16:49:22   
Anoniman
Bila sam kod dr.Ljubica FAMOZNOG na konsul.toliko je dobar strucnjak da mi je rekao sledece.Vi imate endom.poslije dva spontana i da moram sto prije da je se rijesim.Predlozio razne tumor markere da uradim i.MR.To je bio prvi pregled poslije spon.Ja odem svom dr.i kaze on meni da je sve ok i da je sve cisto.I tako ja nakon toga ostadoh trudna i sada sam u 11 nedjelji.Guramo dan po dan i molimo se Bogu da bude sve ok.....Za mene je LJUBIC jedan K.Nj koji gleda u m..a kada prica,mlati pare na nasoj muci,vozi najnovijii porshe itd... Vidim da ima puno boljih dr.pa tako da njega zaobidjete u sirokom luku.Sretno

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: jevremova poliklinika
9.10.2013 17:08:38   
viking
Meni je VTO radila dr Milica Ilić (iako su na svim dokumentima potpisani Ilić i Ljubić), ona je stvarno milica, a Ljubića sam prvi put u životu videla pre mesec dana kada je trebalo da radim amniocentezu i drugi put tri nedelje kasnije kad sam došla na kontrolu. I to je to, više ga neću videti.
Ni meni se ne dopada njegov nastup, u smislu da pregleda vrlo kratko, sve vreme cupka nogama kao da je nervozan ili mu se negde žuri i sl, zakasnio je a onda je još bar pola sata sedeo i pio kafu iako smo mi se vreme čekali (svi ostali su sušta suprotnost, dr Ilić je ostavila doručak na pola i primila me odmah, da ne čekam, kad me je videla u čekaonici iako sam došla 15-ak minuta ranije). Ipak, s druge strane, moram da pohvalim Ljubića za sledeće - kad sam ušla, bio je potpuno informisan o mom slučaju, ceo moj karton je proučio pre nego što me je primio, znao je sve moje analize, trombofilije i ostalo što sam radila još pre VTO, kad je bio ET, koliko mebriona, ma sve, i onda je na osnovu toga i pregleda, dao mišljenje.
Svi lekari kod kojih sam bila me uglavnom pitaju šta je to što treba da znaju, ili čitaju karton preda mnom, on je jedini koji je napamet znao sve iako nisam njegov pacijent. Eto, to mi se dopalo. Moj utisak je da je dobar stručnjak, ali loš čovek (malo teška izjava, znam, ali eto na osnovu ta dva viđenja, to mi se nameće).

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: jevremova poliklinika
9.10.2013 17:14:34   
Anoniman
Vik.koji oblik trombofilije imas?Sta koristis od terapije ?

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: jevremova poliklinika
9.10.2013 17:30:27   
viking
Nemam ja ništa strašno, piše mi ovako PAI-1 lokus 675: heterozigot Alel 2: -675 4G (alel visokog rizika za trombofiliju).
Bila sam kod Miljića pre VTO i on mi je rekao da mi ne treba ništa od terapije jer sam imala i insulinsku rezistenciju pa sam primala terapiju za to, a po njegovom mišljenju je to bilo dovoljno. Miljić mi je u stvari rekao da taj rizik što su meni našli nije opasan samo po sebi (od toga mi je krv "lepljivija") već je problem kad je u kombinaciji za insulinskom rezistencijom jer jedno drugo pojačavaju, ali pošto uzimam terapiju za IR onda je to ok.
Sad kad sam bila kod Ljubića on mi je savetovao da se ponovo sretnem s Milićem da porazgovaramo o kraju trudnoće jer je "trudnoća sama po sebi trombofilično stanje" i o porođaju i da vidim da li će mi za kraj trebati neka hematološka terapija za te poslednje mesece i porođaj. Imam zakazano 21. oktobra pa ću da javim šta je bilo.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: jevremova poliklinika
17.3.2014 20:34:24   
vesnam
Kog doktora da izaberem u Jevremovoj? Idemo na ICSI, a nemam pojma koji je ok...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here