|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (19.04.-23.04.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: flamingos
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Junski barr
26.6.2019 17:15:55   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Najbolji sport. Moj Marko ide od zimus, baš puno znači za kičmu a on jako brzo raste.

Mi nemamo zatvoren bazen na zalost. Samo otvoren olimpijski. Radi samo preko leta ali nema veze, i ovo ce im znaciti

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 776
26.6.2019 17:36:40   
Ivanka 75
Haj from d dvoriste😊
Mm cita novine, ja knjigu, zaba luduje sa hokej palicom i nagovara dedu da joj donese golf iz podruma 🙄
Vetric pirka bas je lepoooooo

Iva - moja revolucionarka, 05.10.2010.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 777
26.6.2019 17:49:49   
Sanjica26 RR
Ivanka, kad tako lepo opisujes dešavanje iz dvorišta, čovek poželi da dođe u tvoje dvorište.user posted image Ovde je vrelina. Nema nikakvog vetrica.

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 778
26.6.2019 17:56:10   
bubulence
leti zavidim kada neko opisuje kako uziva u dvoristu... ali zimi nikada ne bih menjala stan za kucuuser posted image ...
ja sada rasirila ves na terasi, vazduh se ne pomera... ali evo devojke se oblace pa cemo ipak u setnju... ne mozemo cekati mrak da bi izasle...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 779
26.6.2019 17:56:50   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Ivanka, kad tako lepo opisujes dešavanje iz dvorišta, čovek poželi da dođe u tvoje dvorište.user posted image Ovde je vrelina. Nema nikakvog vetrica.

Ajd na kafu i limunadu  💋

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 780
26.6.2019 18:05:28   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: bubulence

leti zavidim kada neko opisuje kako uziva u dvoristu... ali zimi nikada ne bih menjala stan za kucuuser posted image ...
ja sada rasirila ves na terasi, vazduh se ne pomera... ali evo devojke se oblace pa cemo ipak u set_nju... ne mozemo cekati mrak da bi izasle...

Ima i zimskih radosti kod nas,tuneli od snega, snesko, takmicenje ko ce prvi do podruma da nalozi kotao 😂😂😂

Direktna veza do poruke: 781
26.6.2019 18:09:53   
Sanjica26 RR
Neke ljude treba posetitiuser posted image Od kad me zove Jole.

Inace, imam rođake u Nišu. Tatin brat mi je na sahrani rekao da ga je sramota što se ne poznajemo. I rekao je kad budemo dolazili u Niš obavezno da se javimo.

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Direktna veza do poruke: 782
26.6.2019 18:10:49   
Sanjica26 RR

ja sada rasirila ves na terasi, vazduh se ne pomera... ali evo devojke se oblace pa cemo ipak u setnju... ne mozemo cekati mrak da bi izasle...

I mene jeza hvata kad se pomene kuca zimi.

Direktna veza do poruke: 783
26.6.2019 18:13:17   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

ja sada rasirila ves na terasi, vazduh se ne pomera... ali evo devojke se oblace pa cemo ipak u set_nju... ne mozemo cekati mrak da bi izasle...

Ima i zimskih radosti kod nas,tuneli od snega, snesko, takmicenje ko ce prvi do podruma da nalozi kotao 😂😂😂

ovo poslednje sigurnouser posted image .
pravimo i mi tunele ispred zgrade, sneska, sankamo se... ali se i grejemo za 5000din mesecno i to ceo stanuser posted image ... i svuda lepo i jednako toplo, ne mislim gde ce deca da sednu, da li je hladno, ko ce ocistiti sneg itd...
i hajde sada dovidjence, otisle smo

Direktna veza do poruke: 784
26.6.2019 18:21:05   
Ivanka 75
Ugodnu set_njicu vam zelimo😊

Direktna veza do poruke: 785
26.6.2019 18:41:00   
veselica RR
Bubi uzivajte user posted image user posted image
Leti kuca,zimi stan,vikendica na moru i planini i super user posted image user posted image

Direktna veza do poruke: 786
26.6.2019 18:49:53   
Ana RR
Vesi, apsolutno se slažem user posted image

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu veselica RR)
Direktna veza do poruke: 787
26.6.2019 18:51:01   
veselica RR
Hahha e dok sam pisala pomislila sam bas na tebe :* :*

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 788
26.6.2019 18:56:21   
Ivanka 75
Fali mi ta vikendica na moru... 👀

Direktna veza do poruke: 789
26.6.2019 19:50:50   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Hahha e dok sam pisala pomislila sam bas na tebe :* :*

user posted image

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

Direktna veza do poruke: 790
26.6.2019 20:05:30   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Fali mi ta vikendica na moru... 👀

I meni 😂. Ali negde gde nema guzve... Moze i pusto ostrvo... Jao zene sta je ovo napolju... Mislim da je i sada preko 40 stepeni. Strasno. Jedva smo se vratile iz centra. Sreca da je mm jutros obavio kupovinu i da nisam sada morala nesto da vucem kuci

Direktna veza do poruke: 791
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Idi na:

image
mama Jo
Živeo PHARMALIFE!
Nemam dilemu koje proizvode ću koristiti sa drugim detetom, sa prvim stalno u nekom strahu, mislim da sam svakog proizvođača toliko detaljno prostudirala i znam sve sastojke napamet, naravno da sam se odlučila za PHARMALIFE... Još kada sam dobila više nego pozitivnu preporuku od pedijatra, a zatim i od apotekara (u nekoliko apoteka) svaka dilema je otklonjena. MAPEZ SPREJ nas je spasio... često smo kod bake i deke na selu pored Dunava, gde komaraca i insekata ima na izvoz... od sada više nemamo problem sa njima, beže od nas, a naša koža više nije istačkana ujedima, konačno. ŽIVEO MAPEZ. Ja trenutno pijem OMEGA JUNIOR jer sad trudna, pa kao dopunu ishrani. Od septembra planiramo preventivno da uzmemo IMMUNO sirup... Takođe, APIS GOLA i FITOBALM su nam osnovna stavka kad krećemo na duža i kraća putovanja, malo je reći da smo prezadovoljni!!  Više >>
image
Kuvar: Sladja 29
savrseni slatkis...

Anketa

Da li vam se svidja
jabudic

ime Jakov?

Da (51%)

Ne (49%)

Ukupan broj glasova: 158

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here