|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vis...
20.6.2017 19:00:10   
Dragce86
Mame, ima li ko iskustva? Nedavno mi se brat od tetke zalio da mu je na roditeljskom rekla uciteljica da mu je kcerka bistro dete ali lenja - ne radi domaci a kad hoce da prati, super je, sve lako i brzo upamti. Nema poremecaj paznje, nego prosto je nezainteresovana cesto...
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da...
22.6.2017 11:58:47   
Anck Su Nmaun
Hah nikako, ja sam bila lenja za ucenje, nisam volela da ucim i kraj. Al kad je nesto trebalo da se popravi neka ocena i potrudim se , uvek je bilo bez problema.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da...
22.6.2017 14:15:53   
IvanaSK RR
Sumnjam da tu ima neke velike pomoci... Imam slicnog takvog.. Jednostavno je nezainteresovan za skolu i to je to.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da...
26.6.2017 20:59:14   
Sanjica26 RR
Anck, takva sam i ja bila. user posted image Ali kad sam malo sazrela imala sam cilj da upisem fakultet koji sam zelala i zavrsila sam ga.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da...
26.6.2017 21:14:57   
vikiveki
I moj srednji sin spada u gore navedeni opis ...inteligentan ali neće da uči...ima sve 5 ali ja sam svesna toga da kada pređe u 5 razred to neće biti tako...nadam se da će za godinu dana još malo sazreti pa da će krenuti da uči

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da...
30.6.2017 14:18:01   
Dragce86
Znaci, pomoci nema, pomiris se sa onim sto imas i naviknes da zivis sa tim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da...
4.7.2017 10:27:40   
Peace*

IZVORNA PORUKA: vikiveki

I moj srednji sin spada u gore navedeni opis ...inteligentan ali neće da uči...ima sve 5 ali ja sam svesna toga da kada pređe u 5 razred to neće biti tako...nadam se da će za godinu dana još malo sazreti pa da će krenuti da uči


Neće. I ja sam se tome nadala pred IV razred.
Nek mu je Bog upomoć dogodine u V-om. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da...
4.7.2017 12:41:20   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: vikiveki

I moj srednji sin spada u gore navedeni opis ...inteligentan ali neće da uči...ima sve 5 ali ja sam svesna toga da kada pređe u 5 razred to neće biti tako...nadam se da će za godinu dana još malo sazreti pa da će krenuti da uči


Neće. I ja sam se tome nadala pred IV razred.
Nek mu je Bog upomoć dogodine u V-om. user posted image

Peace, bas ti hvala user posted image
Mislim, i moj sin kao od vikiveki :)

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da...
11.8.2017 10:44:42   
krin 40
Stvoriti mu takmičarski duh,kupiti auto za peticu a ako uspešno završi osnovnu školu stan u Bgduser posted image

< Poruku je uredio krin 40 -- 11.8.2017 10:53:10 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da...
29.5.2018 11:41:57   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: krin 40

Stvoriti mu takmičarski duh,kupiti auto za peticu a ako uspešno završi osnovnu školu stan u Bgduser posted image

Ovog mog ne interesuje auto ni stan user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da...
29.5.2018 13:14:14   
Anck Su Nmaun
Hahhahahaha moja cera je rekla da ce se udati bogato tako da ne moram da brinem user posted image user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da...
29.5.2018 13:20:36   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Hahhahahaha moja cera je rekla da ce se udati bogato tako da ne moram da brinem user posted image user posted image

Nista, moracu onda i ja da trazim bogatu snajkuuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here