|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
20.11.2017 0:10:03   
MamaNecaVo
Ja pratim da li se znoji.
Generalno je problem sto je smrznut na mene.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
3.12.2017 1:24:05   
Srecko47E
Ne preropljavam je.

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
5.3.2018 13:55:47   
Dora89
Slojevito. user posted image Pa pratite situaciju i skidate ili dodajete sloj. Obično dodam sloj na prelazu iz kuće napolje ili iz kola napolje, a skidam obrnuto.

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
5.3.2018 15:10:31   
Mala Elena
Sada trenutno izlazi u skafanderu..inace ne truntam decu ali i ne pustam decu da hvataju imunitet kako neki kazu da ojacaju, vec prema proceni...

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
5.3.2018 22:46:20   
mama Jo
Neko mi je davno rekao da treba da imaju jedan sloj odece vise od nas...
Kad su bas male bebe onda bas imam problem sa oblacenjem, mislim da ne oreterujem ali uvek se preispitujem - i uvek mi je u glavi kako one leze, ne krecu se pa im se telo ne zagreva kao nama... a opet sam cula da malim bebama krv cirkulise brze... i onda se sva pogubim kad treba da obucem bebu 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
26.9.2018 7:53:30   
Maraj
Kako oblacite bebce po kuci
S jos uvek spava. U bodicu i pantalonicama. Pokrila sam je cebencetim. Ok joj je tako. Vidim da su joj samo ruke hladnije. Mislim se sta da joj obucem sad kad ustane. Bas je svezije u stanu a mi smo na centralnom grejanju. Izvadih nekog zeku od plisa da joj obucem....
Vi?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
26.9.2018 11:09:55   
Misha i Ljisha
pantalonice i bodic dugih rukava ionda mu preko obucem majicu kratkih rukava da ima dva sloja na grudima. Tako da je "frajer" ima kratki rukav preko dugog ehhe

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
26.9.2018 12:19:21   
vonavoj
Ljisho tako jw i moja sestra oblacila..ja nemam majicice,nego bodic bez rukava i onda dugi😁

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
26.9.2018 12:24:05   
Misha i Ljisha
meni je bezveze bodina bodi. user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
26.9.2018 12:56:42   
vonavoj
I meni,ali kad nemam drugo resenje😋

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
26.9.2018 19:35:35   
Misha i Ljisha
Nego ja ovde da se nadovezem na mama jo. Jeste bebe leze ali stalno mlataraju rukama nogama upinju se da ustanu dizu glavu prevrcu se. Mnogo su aktivnije od odraslih u lezecem polozaju ( ovde ne ubrajam bebe do 6 nedelja mada i to zavisi od bebe do bebe). Ja smatram da je njima toplije nego nama. Il se bar nadam😂. Kad idemo napolje P ima tri sloja gore jedan dole. Znaci kao i D bodic majica duks sa kapuljacom. Ususkan je u kolicima. Jutros sam cebe stavila jos preko njega. Ruke mu se smrznu al sta da radim. Tako mu je kako mu je. Imam zimsku jaknu al sve mi rano. Mada jutros je bio 1 stepen

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
26.9.2018 20:54:33   
Maraj
Kod moje S su danas skoro ceo dan sake bile hladne. Pipnem je iza vrata topla je. Al eto sake su joj hladnije. Veceras sam ke pokrila i onim jorgancetom sto ide uz bebi posteljinu
Do juce sam sa tanjim cebencetom. Zahladnelo je pa joj sad po kuci oblačim 2 sloja gore i nocu
Inace je bila samo u bodicu pa cebence preko

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
26.9.2018 21:10:15   
Sanjica26 RR
Maraj, pa kod bebe jos nije razvijena termoregulacija. Ako zelis da proveris da li joj je hladno opipaj grudni kos i ledja. Ako je koza topla - dete je dovoljno obuceno.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
26.9.2018 22:02:21   
vonavoj
I mom su hladne rucice,i obrazi jutros bili😁Ali njima su ruke uvek van pokrivaca. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
15.10.2018 17:26:33   
dunja RR
Mame, s obzirom da ce se bebica roditi krajam februara - pocetkom marta, kakva kapica mi treba za izlazak iz porodilista i kasnije za set_nju, da li je pamucna dovoljna ili mora i vunena, da kazem sveki da sastrika malenu neku? A pamučne sam nasla na FB mnogo slatke i za početak i za kasnije pa bi narucila. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Kako oblačiti bebe u prelaznom godišnjem ...
29.10.2018 10:19:16   
Olga75
Dunja, ona pamučna podkapica i onda deblja ali ko zna kakvo će biti vreme, vidiš sad - početak novembra a preko 20 stepeni je

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 391
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:







Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here