|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 17:47:52   
Didy


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Super Didy.

Ja dobia ranije 10 dana što me nervira iz razloga što ne znam zašto se to desilo, ali mi odgovara jer sledeće nedelje idemo u Vrnjačku Banju, i biće kupanjca u bazenu :)



Ulaziš u perimenopauzu verovatno. Tako je meni dr rekla jer mi se dešava da bude ranije.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 19:14:11   
dunja RR
Pa bila sam pre 2 meseca na sistematskom pregledu, i dr reče da neće skoro (bar za 5 godina još) menopauza, imam ovulacije još, ciklus inače redovan, pa ne znam da li je to.

Nego, imam cistu na jajniku od 6cm (kažu da nije endometrioza), a imala sam ovog meseca i ešerihiju, onda pijem neku blagu terapiju za pritisak, sve može biti uzrok, pojedinačno a i skupa. Samo bih volela da se ne ponavlja.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 21:28:56   
Didy
Meni reče dr da to krene i 5-10 godina ranije. Kako god, ne bih se ja nervirala ako se ne ponavlja često. Doduše, meni bude do 5 dana gore-dole, nije nikad 10.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 21:38:31   
vonavoj
Definitivno se sa godinama skracuje ciklus..ja sam imala na 35-40dana..sad na 30-32..sto je inace normalno,ali mene nervira,hahhaha.Dunja,kako dr na osnovu jednog pregleda moze tako nesto da kaze?Mene nervira sto mi se mulja braon 5 dana pre pocetka ciklusa...to su sve hormoni.progesteron sporo pada..ginekolog je rekla da je to normalno...ili da pijem hormone,neka hvala.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 21:54:45   
dunja RR
Meni se zapravo u poslednje dve godine produžio ciklus, dobijam sada na 28-30 dana, a ranije sam uvek na 24-25. Ali ovaj put je nešto iznimno izgleda, jer bukvalno mi se pre deset__ak dana završio ciklus a ja opet dobila. I to baš ide, danas baš obilno, danas drugi dan.

< Poruku je uredio dunja RR -- 18.4.2022 21:55:59 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 22:13:04   
vonavoj
Ginekolog kaze da je ciklus izmedju 21 i 35 dana sasvim normalan..

Isprati dunja..mozda je zbog nove terapije koju pijes 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 23:23:11   
dunja RR
Znam, to me i plaši, jer je kraći od 21 dan, a znam da je to jedan od znakova tumora. Još ta cista koju je radiolog video slučajno pre neki dan dok je radio UZ abdomena, rekao je da proverim kod ginekologa. A ja bila na sistematskom pre 2 meseca i sve bilo ok. Moraću da odem negde, nego da vidim gde, jer moja ginekologica otišla u penziju, i to me malo kopka, da li je sve ok odradila tada pre 2 meseca .. stara je, nekako je odjednom ostarila, kaže zbog korone, tj. situacije.

Sada mi pade još jedna stvar napamet, M je pre mesec dana prestala da sisa, posle više pd 3 godine (prestali smo zbog mojih lekova, inače još bi ona). Možda i to utiče, ne znam. Ali, otići ću negde čim pre.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 23:25:33   
dunja RR
Pročitah sada da i pucanje ciste može da izazove preuranjenu menstruaciju ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Kako odložiti menstruaciju?
18.4.2022 23:40:36   
vonavoj
Dunja,sigurno i to utice..sredice se sve.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 84
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here