|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (10.12.-14.12.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 94 95 [96]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje?
20.3.2019 14:41:19   
dunja RR
A kada su utvrdili hipertonus i tortikolis, u porodilistu ili na kontroli kasnije?I ja sam primila epidural na CR. 

Lesli probaj da izganjas da krenete na kontrole u Sokobanjsku, bar 3 puta pre komisije da odete. 

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2376
20.3.2019 14:59:14   
Ana RR
Dunjči, pravo da ti kažem ne sećam se tačno kada ali mislim da nije bilo u porodilištu.

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.3.2019 19:43:49 >

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2377
20.3.2019 18:32:31   
lesli
Hvala zene.
Tortikolis jos u porodilistu. Pise na otpusnoj listi. Hipertonus na kontroli sa 2 meseca i onda nas je doktorka poslala kod fizijatra. Idemo na oko mesec dana na kontrole.Kada sam fizioterapeuta pitala kako nisu videli odmah i hipertonus, rekla je nesto u stilu da se to na pocetku ni ne vidi. Da li su valjda sve bebe hipertonicne, ali se taj tonus regulise a kod nje nije. Tako je neko objasnjenje...

Jesam, Ana. I lekove i porodila se uz epidural. I meni je terapeut rekla da se hipertonus cesto javlja u tim rizicnim trudnocama. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2378
20.3.2019 19:05:21   
Mariya
Drugarice koje ste produžile bolovanje i sada se vodite na negu deteta, kada vam leže plata? Meni žena u opštini rekla 19,20. Evo 20.je A moje plate još nemauser posted image

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 2379
20.3.2019 20:06:05   
Sanidej
Posebna nega deteta se isplacuje od strane Ministarstva za rad kao i porodiljsko.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2380
20.3.2019 20:07:22   
Sanidej
Ovog meseca nije leglo 20.3, vec ce biti sutra, 21.3. Pise na sajtu Ministarstva za rad.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2381
20.3.2019 20:26:34   
Maraj
Mariya Evo linka

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 2382
20.3.2019 23:09:12   
Mariya
Meni je ovo sve novo, a niko u mojoj okolini nije produžavao bolovanje tako da ništa ne znam, hvala na informacijama user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 2383
21.3.2019 6:29:39   
mirana1
Bice znaci danas. Kod nas uglavnom od mesec do tri produze.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2384
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  92 93 94 95 [96]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 94 95 [96]
Idi na:

image
LauraAndrija
Pharmalife je naš spas koji svaki zdravstveni problem reši za tili čas!
Broncamil sirup je naš spas kod prehlade. Pomaže bukvalno za jedan dan i što je bitno beba popije bez problema, što nije slučaj kada su drugi sirupi u pitanju. Fitobalm gel koristimo od prvog meseca rođenja, otpuši nosić, beba lakše diše i mirno spava. Koristimo i mi odrasli. Apettito sirup pije ćerkica, u početku je odbijala zbog jakog mirisa i ukusa, ali sad je navikla i sama traži, mogu samo da kažem da pomaže. Mapez sprejom se naprskamo celi i nema ujeda.  Više >>
image
Kuvar: aleksandrici
Idealne za doručak !

Anketa

Najlepse ime za decaka?
BojanaLazovic

Najlepse ime za decaka?

Jakov (27%)

Jovan (35%)

Sava (15%)

Aksentije (2%)

Sergije (9%)

Aleksije (12%)

Ukupan broj glasova: 211

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here