|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako se čita/šalje privatna poruka?
17.2.2009 0:10:37   
Anoniman
U vrhu stranice ima MOJA RINGERAJA. Kada kliknete na nju, otvori vam se sve vezano za vaš profil... privatne poruke, debate u kojima ste učestvovale (poslednjih nekoliko), imate da  uređujete profil, gledate aktivne korisnike, najčešće postavljena pitanja... zavirite pa vidite.

Kako da znate da li imate privatnu poruku bez da ulazite u Moja ringeraja?

Ako je imate, u zagradi pored Moja ringeraja piše broj. Npr. MOJA RINGERAJA (1) - to znači da imate jednu privatnu poruku.

Privatne poruke možete slati preko Moja ringeraja - Privatne poruke - Pošalji privatnu poruku, ili na forumu, ispod imena onoga kome želite da pošaljete privatnu poruku piše pp, kliknete na to, i otvara vam se prozor za slanje privatne poruke.

Ako uđete na listu Aktivnih korisnika, videćete isred imena da piše Kontakt. Klik na to i time tog člana foruma ubacujete u Adresar. Za šta će vam adresar? Ukoliko šaljete pp preko putanje Moja ringeraja - Privatne poruke - Pošalji privatnu poruku, imate opciju Adresar kojom ubacujete člana kojem želite da pošaljete pp.

Možda guppy još dopuni... user posted image user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Kako se čita/šalje privatna poruka?
17.3.2010 13:10:04   
dakana
Znam da nije mozda prava tema za to, ali molim nekoga od moderatora, da mi pomogne u resavanju mog problema. Naime danima vec nikome ne mogu da posaljem pp, a i uopste ne uspevam da izmenim bilo sta u mom profilu, tj. ne mogu da sacuvam bilo koju izmenu. Unapred hvala na pomoci. Veliki pozdrav!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Kako se čita/šalje privatna poruka?
17.3.2010 14:33:05   
*Alexx*
Dakana, najbolje je da pošalješ mail na pomoc@ringeraja.rs, a mi ćemo dodatno obavestiti administratora. Nadam se da će se uskoro rešiti tvoj problem. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Kako se čita/šalje privatna poruka?
17.3.2010 14:45:31   
dakana
Alex poslala sam mail pre dva dana, ali jos nemam odgovor. OK, sacekacu jos koji dan. Hvala u svakom slucaju!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Kako se čita/šalje privatna poruka?
17.3.2010 14:52:10   
Lilly*
Dakana, napiši u temi Problemi i ideje na RR i popuni tamo obrazac pa će ti programeri lakše pomoći user posted image A to za profil, nije samo kod tebe, čisto da te utešim user posted image Verujem da se već radi na rešavanju tog problema

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Kako se čita/šalje privatna poruka?
17.3.2010 15:08:31   
dakana
Hvala Lilly, pisacu i tamo.

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Kako se čita/šalje privatna poruka?
12.6.2013 18:45:07   
Maraj
koristim redovno user posted image user posted image

(odgovor članu dakana)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Kako se čita/šalje privatna poruka?
24.6.2019 9:48:15   
Peace*
Šta je sa pp?
Baš i ne rade, ha?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Kako se čita/šalje privatna poruka?
24.6.2019 10:09:16   
Peace*
A gde se nalaze pp kad ulazim sa tel na onaj prilogađeni sajt?

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Kako se čita/šalje privatna poruka?
24.6.2019 12:10:40   
veselicaa
Ako saljes pp sa mobilnog,moras da predjes na verziju za kompjuter.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Kako se čita/šalje privatna poruka?
24.6.2019 15:03:30   
Peace*
user posted image hvala

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here