|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 15:18:08   
mama Jo
Vec sam napisala, ali moram opet - zena koja ima ozbiljnih problema sama sa sobom. Kompleksi znaju bas da ,,unakaze" coveka i stvore od njegs tesku osobu za svoju okolinu. Na zalost, ako je vec takva, to sad vise nema veze samo sa njom, nego i sa tobom, tvojim detetom, tvojim brakom...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 15:24:59   
vocicana
Nedovrsena zena...

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 15:26:46   
Sanjica26 RR
Taman sam htela da opomenem. Preduhitri me Voci.user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
14.3.2018 15:29:02   
vocicana
user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
16.3.2018 22:11:10   
Sanjica26 RR
Samo se ti queen lady cuvaj nje i cuvaj zivce svoje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
16.3.2018 22:50:52   
mama Jo
Ja mislim da je za takve situacije stvarno najbolje da se ns zivi u zajednici, ali posto kod vas nema te opcije moras da se naviknes na to... samo ignore, ignore, ignore!! Ne spustaj se na tsj nivo, i samo gledaj sebe i svoje dete!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
17.3.2018 6:40:55   
Queen Lady
Verujte mi da mi je 20 % lakse od kad sa njom nemam nikakvu komunikaciju, i od kad sam pocela koliko bilo da je inorisem. Ali je u zadnje vreme to njeno nazovimo gundjanje (nezadovoljstvo ili sta vec), postalo skoro svakodnevno. Od kada sam pocela da zivim sa mm, od prvog dana od kada sam usla u kucu ona je imala neke pecke na moj racun. Ja sam cutala i cutala, pravila se da je ne cujem, a onda mi je pukao film. Pogotovo od kako se S rodio. Pa je onda krenulo, a sto ga izvodis napolje hladno je, vec kad se bio navikao na sobno svetlo, ona mrtva ladna uzme pa gasi (da mu kao ne smeta), ako je otvoren prozor (na 20+ bez vetra, a suncana strana), odmah zatvaranje prozora.... Zene, ja sam kod mojih na -15 spavala sa prozorom otvorenim na kant, secam se da sam spavala u hladnoj sobi, jer se nocu nije grejalo. Ona nije mogla da podnese da ja ne zelim (i necu) sa njom da kuvam (kod mojih nisam kuvala, ali sam rodjenu majku izbacivala iz kuhinje, pa makar i samo kafu kuvala), onda su usledili njeni kom, kako ja ne znam da kuvam, kako ne znam da zalozim sporet (jer mi je samo jednom zadimio, a nikad ranije nisam lozila). Od toga sto necu da kuvam sa njom zajedno rucak je napravila takvu frku kod sina, kao da sam je izbola nozem (jer je ona sa druge dve snajke spremala rucak). Tad sam ja pustila jezik (u 6,7 mesecu trudnoce), e valjda je videla da necu da joj cutim, pa je uvek muzu tj sinu pricala kada ja nisam u prostoriji (da moze da napakuje pricu kako njoj odgovara). Pa je i bilo komentara kako je pitanje da li je mm S otac, pa ko zna mozda sam se i drogirala ranije (ja joj kazem jesam sa vasim sinom zajedno), na sta je kada je on dosao kuci, ona njemu rekla, ona kaze da si se drogirao, samo sto ne zaplace. Svadja i svadja je dve god bilo izmadju nas dve, ma u jednom trenutku ne znam kako sam se suzdrzala da je ne zadavim golim rukama, a ona onako kiselo se smeje.... E pred S drugi rodjendan, tad smo se zestoko nesto bilo posvadjale, gde sam bila nasla stan, gotovoa da odem. E tu je moj muz (posle voznje, da ohladi glavu, a ona je tad rekla pa neka ide, ja nemam gde -a ima jos dva starija sina na 10 min od nas), rekao da ce sve da ide preko njega....

Ulazak u nasu spavacu sobu bez kucanja, vidi da nekog ima u kupatilu, ulazi bez pardona, ne ceka da se kupatilo oslobodi... A o ponasanju kad neko dodje to i da ne pricam,bez pardona nekog pita sto se razveo, pa sto se neka porodila na carski, pa sto ne doji dete, a podriguje gore nego bilo koje musko, i to ne gleda dal ima neko u kuci, bez pardona....

Al se raspisa ja... Al malo mi je lakse (na jednom forumu sam pisala o problemima sa sveki, napale me zene kako sam ja dosla u njenu kucu i kako hocu da je izbacim....) A ona dala pare samo za sazidanu kucu (isto kao i za starije sinove), a mm i ja od nasih plata (i kredita) uveli struju, grejanje, vrata, prozori, komplet kupatilo, izolacija, placanje kredita, cekovi, placanje svih komunalija, podigli sprat (ona u zadnjih god dana da po 2000.3000 za hranu). Hvala joj za te pare sto je dala za sazidanu kucu i sto daje i toliko za hranu (da ne misli neko da sam nezahvalna za to), ali i ja ulazem u tu kucu, nije samo njena jer zaboga dala samo za gole zidove...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
17.3.2018 16:19:54   
mama Jo
Queen samo se opusti i uzivaj 😊 trudna si, nemoj da se nerviras 😉

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
18.3.2018 17:20:18   
Queen Lady
Trudim se da je ne registrujem uopste.nervira me sto je muz u zadnje vremenmnogo smoren zbog nje....

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
18.3.2018 17:59:14   
mama Jo
Iz kog razloga?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
18.3.2018 18:34:31   
Queen Lady
Valjda i njemu vise preko glave njeno zvocanje iz dosade,pa se stalno svadjaju. Od kad se ne svadja sa mnom,stalno se svadja sa njim

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
18.3.2018 20:21:19   
IvanaSK RR
Zao mi je i tvog muza. Verujem da je njemu tu mozda i najgore. Kakva god da je, majka mu je.
Ti pokušaj da je uopšte ne slusas.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
19.3.2018 13:34:50   
mama Jo
To jeste... on verovatno balansira izmedju vas dve, i to je vrlo nezgodna pozicija. Razumi i njega, zamisli da je kojim slucajem obrnuta situacija....
Gledaj sebe, i samo po svome, sta ti ona kaze neka na jesno uvo udje, na drugo izadje... pa valjda ce se i ona smiriti malo kad skonta da je ne fermas!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
19.3.2018 18:17:32   
Queen Lady
Dok sam iole pricala sa njom, pokusavao je uvek da izgladi stvari izmedju nas dve. E od prosle god, ne dozvoljava joj da bilo sta kaze lose. Sve znate kako je to kada jednostavno nekada niste u stanju da nesto uradite po kuci (da ukljucite masinu, prostrete ves, operete sudove), jednostavno nekad ne mogu (iako me uzasava sam prizor tih istih neodradjenih stvari, ali nekad sam previse umorna za bilo kakve kucne poslove. A ona milion puta ostavi punu sudoperu sudova (a ja dodjem iz druge u 23h), a kada krenem na posao mozda bude jedna casa u sudoperi. Pa sta je ona sama radila sa svim tim sudovima. I ja svaki put uzmem i operem, bez reci (kazem nekad ne mogu, nisam u stanju), da bi ona dva dana pred slavu napravila frku jer jedan tiganj i dva tanjira nisu oprana (a muz i ja celo pre podne isli i kupovali za slavu) Izasli iz kuce u 09 dosli u 3 popodne. A ona pocela da sizi kako samo ide za nama i cisti i ladno bacila tiganj i tanjire kroz prozor. Tad me izmazala kako nista necu da radim pokuci, kako necu da perem sudove, kako me se muz plasi, ne sme nista da mi kaze... Valjda mu i rekla kako mu je vise stalo do mene nego do nje (vec sam bila izasla iz kuce), cula sam njega samo kako joj kaze, isto ko sto je i tebi do tvog muza stalo... Ma posvadjali se za medalju tad. Ja nikad njemu nista za nju nisam rekla, samo da necu da mi se mesa, da hocu svoj mir, a ne da mi visi non stop nad glavom (ne bas tim recima). ja joj ladno kazem za nesto neka ne treba (i po tri puta), e onda kad vidim da tera svoje, e onda puknem. Upadne u sobu, nit kuca i kao jel mogu da udjem. Pa sta me pitas kad si vec upala u sobu. Ona iz cista mira krene da prica kako joj mi kvarimo tv, kako jedva cekamo da je se otarasimo, da jedva cekamo da umre. Ladno je MM rekla kako vise voli moju majku od nje. I tako stalno iz cista mira sama zapocinje svadju, nit joj neko nesto kaze, nista. Ja znam da je njemu gore nego meni, mene iskreno vise i boli uvo. Ali zena ce pet dana da se ponasa tako da ce ce sve ona da uradi, njoj nista nije tesko, ali sesti dan ce da ti zagorca zivot za narednih mesec dana...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
22.3.2018 14:40:41   
majared
Ja cu ovu moju da pridavim, majke mi mile.
Naravno, salim se ali moram i ja da vam se izjadam.
Pre neki dan susim kosu u kupatilu i kad sam izasla do kuhinje vidim je da ceka u hodniku. Pita me jel mogu da udjem - moze i na tome se zavrsi. Uvece mi mm kaze da mu je rekla kako sam je pustila da ceka a na moje pitanje zasto nije kucala njen odgovor je bio da su vrata bila odskrinuta i da sam je videla ali nisam htela da je pustim. I onda mu ja objasnim da je 1. fen bio ukljucen i nije bilo sanse da je cujem, 2. nije kucala i da nisam slucajno izasla iz kupatila ne bih ni znala da je tu, 3. da nemam problem da je pustim samo da zamoli. On je prhvatio tu pricu ali vidim da je sledecih dana skenirao kako se odnosim prema njoj.
U sustini on je previse zastitnicki nastrojen prema njoj a ona to koristi da postigne neku korist za sebe pa makar to znacilo i da me nekad pregazi.
Da ja znam tako da ga vrtim oko malog prsta, ihiii gde bi mi bio user posted image kraj

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
22.3.2018 18:17:11   
Queen Lady
I ova moja je po tom principu. Znala je da prica da ja njoj ne dam da vidja dete, jer nisam dozvoljavala da se ulazi u sobu kada spava i da nema potrebe da ulece u sobu ako ga cuje da place (a ja inace sa njim u sobi). I tako je ona svom sinu pricala kako joj ja branim da vidi unuce...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
22.3.2018 18:19:06   
mama Jo
Klasicno izvrtanje price u svoju korist.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
22.3.2018 18:34:30   
Queen Lady
Kod moje je to bila redovna pojava. Malo malo, pa izvrne pricu u svoju korist. Dokona baba. Jos je znala i da mi kaze kako je bio mir u kuci dok ja nisam dosla, e kako sam ja dosla, ja sam joj tako rasturila porodicu...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
23.3.2018 22:47:22   
vocicana
Pa i nka s, ja bi sve to okrenula tako da nju nerviram, ne sebe. Boze kakvo stvorenje!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
30.3.2018 9:30:00   
Queen Lady
user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
30.3.2018 11:14:36   
Milena18
user posted image user posted image user posted image
Queen Lady, tako treba, okreni na šalu. Znam da je teško ponekad, ali nju promeniti ne možeš, možeš samo da promeniš ugao iz kog ti gledaš na situaciju.

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
30.3.2018 12:07:54   
Tatjana.87
Mene samo ubija u pojam to sto je u pocetku biloa druga pesma koja se munjevito promenila u nesto sasvim drugo... Da je bila ovakva od pocetka meni bi bilo drugacije ovako zalim besna sam na sebe jer samj bas od pocetka bila i komunikativna i fina breee vise sam se sa njom ispricala nego sa rodjenom mamom,sada smo od prilike na Vi i to je to kada udje da vidi malog ja cutim a ona pokusava na sve nacine da mi pridje a vise nema sanse...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
31.3.2018 7:54:17   
Queen Lady

IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

...sada smo od prilike na Vi i to je to kada udje da vidi malog ja cutim a ona pokusava na sve nacine da mi pridje a vise nema sanse...



Ovo isto kao moja sveki. Udje u sobu, kao pravi se fina, pita jel moze da udje (retkoooooo kad), a vec usla u sobu, samo da vidi dete. Isto pokusava da mi pridje na sve nacine (ali je prokockala sve prilike)... I tako dva dana pokusava da mi pridje, treci dan me mrzi iz dna duse... Cak je jednom moja drugarica jednom dolazila, i kad je otisla, moja sveki mrtva ladna kaze, eto kako je njena drugarica fina, sva je vesela i samo se smeje... A sto sam mrzela dok je S bio mali, uspavamo ga i mi legnemo da spavamo, a on zbog grcica oko 10, 11 pocne da place, a ona mrtva ladna upada u sobu, i kao jao, pa ja reko da ga uzmem, mislim vi spavate pa ga ne cujete... user posted image bombu da joj bacim pod prozor samo...

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
31.3.2018 17:18:09   
Tatjana.87

IZVORNA PORUKA: Queen Lady


IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

...sada smo od prilike na Vi i to je to kada udje da vidi malog ja cutim a ona pokusava na sve nacine da mi pridje a vise nema sanse...



Ovo isto kao moja sveki. Udje u sobu, kao pravi se fina, pita jel moze da udje (retkoooooo kad), a vec usla u sobu, samo da vidi dete. Isto pokusava da mi pridje na sve nacine (ali je prokockala sve prilike)... I tako dva dana pokusava da mi pridje, treci dan me mrzi iz dna duse... Cak je jednom moja drugarica jednom dolazila, i kad je otisla, moja sveki mrtva ladna kaze, eto kako je njena drugarica fina, sva je vesela i samo se smeje... A sto sam mrzela dok je S bio mali, uspavamo ga i mi legnemo da spavamo, a on zbog grcica oko 10, 11 pocne da place, a ona mrtva ladna upada u sobu, i kao jao, pa ja reko da ga uzmem, mislim vi spavate pa ga ne cujete... user posted image bombu da joj bacim pod prozor samo...


Hahah kao da gledam moju situaciju,blesavo pa to ti je,bila je i danas,pita sta da kupi malom za uskrs a ja nezainteresovano da izvinete zabole me kupi sta hoces svejedno je u pitanju samo dokazivanje jelte da se zna sta je baba kupila unuku sa velikim akcentom na baba user posted image

(odgovor članu Queen Lady)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Kako se slazete sa svekrvom ? (II dio)
2.4.2018 22:00:13   
Queen Lady
Prosto se divim zenama koje zive sa svekrvom i kazu da se super slazu, a znam za dva slucaja. Prvi slucaj drugarica iz osnovne, drugi slucaj sestra od ujaka. Ali obe nemaju dlake na jeziku... E sad za one price da snajke vole sveki i da se slazu sa sveki bolje nego sa rodjenom majkom... cula sam price, ali da li ih ima ne znam... Moja snajka (od brata od ujaka) se sa svojom sveki slaze bolje nego sa rodjenom majkom, ujna spavala 10 dana kod nje kada se porodila, ali ne zive zajedno... Mislim da je mojim jetrvama svanulo od kad im je sveki otisla iz kuce, a ne zna se koja joj se vise "ulizuje", a sveki ne zna se koju vise ne moze da smisli... Jer su jelte njeni sinovi najbolji, sveci, a ona je svetica, svi ostali su nevaspitani... I ona jadna eto ima 3 sina, a mnogo bi bolje zivela da je rodila cerku (ne moze da prezali sto ima samo musku decu). Ja sam bre sa mojom babom svuda isla, svuda je vukla mene i sestru, ova moja sveki ne moze jedno da uzme da odvede negde... I uvek ima izgovor da ne izlazi iz kuce. A inace nisam vam napisala DIJETU moje sveki.

Ako sutra idete na slavu, svadbu, rodjendan, bilo koje slavlje, danas ceo dan ne jedite nista.

(odgovor članu Tatjana.87)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here