|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (19.04.-23.04.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 51 52 [53]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
17.4.2019 15:32:39   
dunja RR
Navijamo drugarice voćkice :)

Da bude lepih embriona i da za 2 meseca se radujemo ovde user posted image

Pozdrav od naše ekipe (2-oje dece iz klinike Ivanović)

IZVORNA PORUKA: Vishnja

Kao sto sam i ocekivala, u utorak je bila aspiracija, sve je proteklo vrlo kratko, padanje u anesteziju je kao kad hvata san posle 3 jaka alkoholna koktela 😌Sada cekam par dana da jave da li se nesto oplodilo. Dr Goca je rekla da ce se u mom slucaju transfer raditi za dva meseca, jer su jajnici nabujali od stimulisane ovulacije i potrebno je vreme da se smiri. Dala mi je Orgametril 14 dana i Cefalexin jednu kutiju. Savetovale su me sestre da pijem litru surutke na dan od 7-10 dana i dosta vode. Takodje, naredjena mi je hiperproteinska ishrana. Na  prvi dan menstruacije da ih zovnem da bi mi dali instrukcije za dalje.Nadam se da ce biti embrioncica, da ne bi bilo sve uzalud. 

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...

Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Vishnja)
Direktna veza do poruke: 1301
17.4.2019 22:33:31   
lesli
I mi navijamo!(Kod nas za sada jedno + rezervna postava u zamrzivacu 😊😅)

Ps. Procedura za FET ce biti da im se javis prvog dana ciklusa, dobijes mikroginon. I onda im se javljas kada krene sledeci ciklus. Tada dobijes terapiju za pripremu za transfer. Tako je bilo kod nas. I mnoge jos devojke ovde su prosle slicnu semu. Ta dva meseca nikad da prodju. Tj. mesec i po od aspiracije do pocetka tog ciklusa kad ispijes mikroginon, ali prezivi se... 🙂 Eto sad znas i sta te okvirno ceka 🤗

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1302
25.4.2019 16:57:29   
Marija_Lusi
Devojke dobila sam pozivod fonda 6 maja imam konsultacije prve kod Goce. Recite mi samo jel ona odma pocinje sa pregledima i terapijom ili se samo upozna sa vasim slucajem pa vas stavi na cekanje? 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1303
25.4.2019 19:48:08   
Maraj
Odmah pregled. Ali mora da ti bude 1.ili 2.dan ciklusa. Tada ti radi ultrazvuk. Ponesi i prethodnu dokumentaciju ako imas..mozda neku laboratoriju...
Nema čekanja. Ne ulazi naravno u postupak isti ciklus, ako joj treba npr laboratorija/hormoni itd....sto ona proceni da treba.
Al obavezno je ultrazvuk 1.ili 2.dan ciklusa tako da ne znam.kako si zakazala za 6.maj. obicno zene kad dobiju zovu da zakazu za taj dan ili sutradan

< Poruku je uredio Maraj -- 25.4.2019 19:50:11 >

(odgovor članu Marija_Lusi)
Direktna veza do poruke: 1304
25.4.2019 19:53:54   
Marija_Lusi
Nisam ja ni zakazala fond mi je javio da su mi oni zakazali konsultacije za 6 maj a ja trebam da dobijem 10 maja. Bitno mi je samo da nema cekanja da odma pocnem sa pregledima. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1305
25.4.2019 20:22:23   
Maraj
Da da
Nema cekanja. Sto bi bilo

(odgovor članu Marija_Lusi)
Direktna veza do poruke: 1306
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  49 50 51 52 [53]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  49 50 51 52 [53]
Idi na:

image
Ilić Sanja, Beograd
Uverila sam se u njihov kvalitet i efikasnost
Koristila sam sva 3 preparata iz ove kolekcije (serum, piling gel za tuširanje i anticelulit gel) i efekti su bili primetni posle mesec dana tretmana. Proizvode sam koristila na sledeći način: serum tokom prve 2 nedelje, zatim anticelulit gel još 2 nedelje, piling gel za tuširanje 2 puta nedeljno tokom tih mesec dana. Nakon toga je ceo ciklus ponovljen, tako da sam nakon 2 meseca od početka tretmana bila jako zadovoljna. Osvrnula bih se sada na svaki od proizvoda pojedinačno. Piling gel za tuširanje lepo hidrira kožu i čini je glatkom. Serum se dobro razmazuje i koža ga brzo upija, tako da ne ostavlja tragove na odeći, što je bio slučaj sa preparatima na bazi ulja bršljana koje sam ranije koristila. Primetan je osećaj grejanja na mestu primene, ali to je i ocekivano obzirom da je jedan od efekata ovog preparata poboljšanje mikrocirkulacije. Anticelulit gel greje za nijansu jače od seruma, ali meni to nije smetalo. Napominjem da sam serum i anticelulit gel primenjivala uvek uz masažu, kako bi aktivni sastojci što bolje prodrli kroz kožu i delovali. Miris anticelulit gela je jako lep i osvežavajuć i dopada mi se što je na biljnoj bazi i prirodnog sastava. Nastaviću da koristim Krauterhof preparate i dalje jer sam se uverila u njihov kvalitet i efikasnost.  Više >>
image
Kuvar: Sladja 29
Pecivo koje svojim mirisom i ukusom obara s nogu....

Anketa

ime
superm

Da li vam se svidja ime Divna?

da (23%)

ne (77%)

Ukupan broj glasova: 186

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here