|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klinika Ivanović
6.10.2022 14:50:38   
lesli
Mislim, oni napomenu kada Goca da intrukcije za transfer da partner dolazi da potpise saglasnost… ali ako treba da nesto potpisuje, bolje da znate to sada da on ima vremena da se organizuje

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Klinika Ivanović
6.10.2022 16:11:16   
dunja RR
Moje iskustvo - pre 9 godina radili VTO preko države kod Ivanovića (šta smo tada potpisivali, ne sećam se), zatrudnela, na UZ utvrdili BO, kiretaža.
U tom postupku zamrznuta 2 embriona (nismo plaćali tada ništa), 3 meseca nakon kiretaže, otišla sam na Cryo (platila 30.000), prirodnjak bio, znači bez terapije za endometrijum, samo sam pre transfera otišla na nekoliko UZ, ne sećam se na koliko. Na sam transfer sam otišla pešaka a vratila se taksijem (vratili mi jedan embrion, drugi nije preživeo odmrzavanje), muž nije bio sa mnom, nije ni znao da sam išla na transfer. Kasnije kada se vratio sa puta, zatekao me kako ležim (stavila utrogestan, tog jutra sam saznala da je beta pozitivna), i kažem mu - Ja sam trudna, on - pa kako?!, i ostalo je istorija, znate već...

U mom slučaju, muž nije išao sa mnom na cryo transfer, da li je nešto potpisao 3 meseca ranije (kada smo radili postupak preko države), pojma nemam, zaista se ne sećam. Samo sam 1.000.000 posto sigurna da sam sve odradila sama što se tiče cria, znale su samo devojke na forumu da idem na transfer, a i tada sam nešto tek spomenula ako se dobro sećam. Ne zato što sam nešto krila od muža i ostalih, već zato što smo gubitak prethodne trudnoće jako teško podneli oboje, i donela sam odluku da ako i sledeći put bude isti ishod, kroz sve sama prođem, nekako mi je tako lakše bilo. Ali Bogu hvala, ipak se sve završilo kako treba, i postala sam i ja majka.


< Poruku je uredio dunja RR -- 6.10.2022 16:15:06 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Klinika Ivanović
6.10.2022 17:12:05   
Nevena89

Bravo Dunja, divno zvuci drugi deo priče 😇 S tim sto eto kažem sada je čini mi se obavezno da suprug da pristanak za krio, sto mi se čini i logicnim. Ja sam mog morala da čekam da izadje sa posla jer u suprotno ne bi ni radili transver. Najbolje je svakako proveriti pre toga. Potpis je svakako najmanji problem 🙂 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Moje iskustvo - pre 9 godina radili VTO preko države kod Ivanovića (šta smo tada potpisivali, ne sećam se), zatrudnela, na UZ utvrdili BO, kiretaža.
U tom postupku zamrznuta 2 embriona (nismo plaćali tada ništa), 3 meseca nakon kiretaže, otišla sam na Cryo (platila 30.000), prirodnjak bio, znači bez terapije za endometrijum, samo sam pre transfera otišla na nekoliko UZ, ne sećam se na koliko. Na sam transfer sam otišla pešaka a vratila se taksijem (vratili mi jedan embrion, drugi nije preživeo odmrzavanje), muž nije bio sa mnom, nije ni znao da sam išla na transfer. Kasnije kada se vratio sa puta, zatekao me kako ležim (stavila utrogestan, tog jutra sam saznala da je beta pozitivna), i kažem mu - Ja sam trudna, on - pa kako?!, i ostalo je istorija, znate već...

U mom slučaju, muž nije išao sa mnom na cryo transfer, da li je nešto potpisao 3 meseca ranije (kada smo radili postupak preko države), pojma nemam, zaista se ne sećam. Samo sam 1.000.000 posto sigurna da sam sve odradila sama što se tiče cria, znale su samo devojke na forumu da idem na transfer, a i tada sam nešto tek spomenula ako se dobro sećam. Ne zato što sam nešto krila od muža i ostalih, već zato što smo gubitak prethodne trudnoće jako teško podneli oboje, i donela sam odluku da ako i sledeći put bude isti ishod, kroz sve sama prođem, nekako mi je tako lakše bilo. Ali Bogu hvala, ipak se sve završilo kako treba, i postala sam i ja majka.




(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Klinika Ivanović
6.10.2022 17:14:38   
Nevena89

A ja sam u Vašoj predhodnih poruci procitala da ste dobili sina i ćerku. Vratili su Vam jednu jajnu ćeliju, a dobili ste blizance?
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Moje iskustvo - pre 9 godina radili VTO preko države kod Ivanovića (šta smo tada potpisivali, ne sećam se), zatrudnela, na UZ utvrdili BO, kiretaža.
U tom postupku zamrznuta 2 embriona (nismo plaćali tada ništa), 3 meseca nakon kiretaže, otišla sam na Cryo (platila 30.000), prirodnjak bio, znači bez terapije za endometrijum, samo sam pre transfera otišla na nekoliko UZ, ne sećam se na koliko. Na sam transfer sam otišla pešaka a vratila se taksijem (vratili mi jedan embrion, drugi nije preživeo odmrzavanje), muž nije bio sa mnom, nije ni znao da sam išla na transfer. Kasnije kada se vratio sa puta, zatekao me kako ležim (stavila utrogestan, tog jutra sam saznala da je beta pozitivna), i kažem mu - Ja sam trudna, on - pa kako?!, i ostalo je istorija, znate već...

U mom slučaju, muž nije išao sa mnom na cryo transfer, da li je nešto potpisao 3 meseca ranije (kada smo radili postupak preko države), pojma nemam, zaista se ne sećam. Samo sam 1.000.000 posto sigurna da sam sve odradila sama što se tiče cria, znale su samo devojke na forumu da idem na transfer, a i tada sam nešto tek spomenula ako se dobro sećam. Ne zato što sam nešto krila od muža i ostalih, već zato što smo gubitak prethodne trudnoće jako teško podneli oboje, i donela sam odluku da ako i sledeći put bude isti ishod, kroz sve sama prođem, nekako mi je tako lakše bilo. Ali Bogu hvala, ipak se sve završilo kako treba, i postala sam i ja majka.




(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Klinika Ivanović
6.10.2022 18:37:17   
Morence
Mi smo dobili papire, blanko, na kojima nema datuma ni nicega, rekli su da partner kuci popuni i potpise svoj deo, ja svoj, i da im donesem.Tako je bilo i za prethodni nakon aspiracije, dolazio je samo da da uzorak i to je to, dolazak partnera vise nisu spominjali.Na prvi transfer sam dolazila sama, on me samo pokupio.Ali zato pre toga se ide na komisiju u nemanjinu gde zahtevaju njegovo prisustvo, i verovatno na osnovu toga ne traze u klinici.Ali svakako transfera nema ovog meseca, tako da mi isti djavo sad.

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Klinika Ivanović
6.10.2022 19:41:14   
Nevena89

Aha razumem.Zašto su odložili transver, šta se desilo?Ne sikiraj se ko zna zašto je to dobro, biće sledećeg mesa a sigurno
IZVORNA PORUKA: Morence

Mi smo dobili papire, blanko, na kojima nema datuma ni nicega, rekli su da partner kuci popuni i potpise svoj deo, ja svoj, i da im donesem.Tako je bilo i za prethodni nakon aspiracije, dolazio je samo da da uzorak i to je to, dolazak partnera vise nisu spominjali.Na prvi transfer sam dolazila sama, on me samo pokupio.Ali zato pre toga se ide na komisiju u nemanjinu gde zahtevaju njegovo prisustvo, i verovatno na osnovu toga ne traze u klinici.Ali svakako transfera nema ovog meseca, tako da mi isti djavo sad.



(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Klinika Ivanović
6.10.2022 19:56:22   
dunja RR
Nevena, da dvoje dece sam dobila kod Ivanovića, ali nemam blizance - rodila sam sina pre 8 godina, to je ova priča što malo pre ispisah, a 3 godine nakon njegovog rođenja radila sam novu IVF kod Ivanovića (ceo postupak, jer nismo više imali zamrznutih embriona), i tada je bila biohemijska trudnoća. Goca je tada s obzirom na moje godine (tada sam imala 41 ipo), promenila šemu zbog mojih godina, u odnosu na onu 3 godine ranije, ali nije trebala jer je posle zaključila da su mi jajnici mladi, iako ja imam preko 40. Zato su i bile male šanse da uspemo tada, i nažalost i nismo. Nakon par meseci sam radila ceo postupak ponovo, ali po šemi za mlađe žene (dobili smo tada 10 dobrih jajnih ćelija), zatrudnela sam sa 42 i u 43-oj rodila ćerku. Ona ima 3 ipo godine, a sin ima 8. I imam još 3 zamrznuta embriona.

IZVORNA PORUKA: Nevena89


A ja sam u Vašoj predhodnih poruci procitala da ste dobili sina i ćerku. Vratili su Vam jednu jajnu ćeliju, a dobili ste blizance?
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Moje iskustvo - pre 9 godina radili VTO preko države kod Ivanovića (šta smo tada potpisivali, ne sećam se), zatrudnela, na UZ utvrdili BO, kiretaža.
U tom postupku zamrznuta 2 embriona (nismo plaćali tada ništa), 3 meseca nakon kiretaže, otišla sam na Cryo (platila 30.000), prirodnjak bio, znači bez terapije za endometrijum, samo sam pre transfera otišla na nekoliko UZ, ne sećam se na koliko. Na sam transfer sam otišla pešaka a vratila se taksijem (vratili mi jedan embrion, drugi nije preživeo odmrzavanje), muž nije bio sa mnom, nije ni znao da sam išla na transfer. Kasnije kada se vratio sa puta, zatekao me kako ležim (stavila utrogestan, tog jutra sam saznala da je beta pozitivna), i kažem mu - Ja sam trudna, on - pa kako?!, i ostalo je istorija, znate već...

U mom slučaju, muž nije išao sa mnom na cryo transfer, da li je nešto potpisao 3 meseca ranije (kada smo radili postupak preko države), pojma nemam, zaista se ne sećam. Samo sam 1.000.000 posto sigurna da sam sve odradila sama što se tiče cria, znale su samo devojke na forumu da idem na transfer, a i tada sam nešto tek spomenula ako se dobro sećam. Ne zato što sam nešto krila od muža i ostalih, već zato što smo gubitak prethodne trudnoće jako teško podneli oboje, i donela sam odluku da ako i sledeći put bude isti ishod, kroz sve sama prođem, nekako mi je tako lakše bilo. Ali Bogu hvala, ipak se sve završilo kako treba, i postala sam i ja majka.







< Poruku je uredio dunja RR -- 6.10.2022 20:09:58 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Klinika Ivanović
6.10.2022 20:00:34   
dunja RR
Moguće da zato ni meni nisu tražili prisustvo muža tada, jer smo i mi prethodno (doduše skoro godinu pre krio tarnsfera) bili na komisiji. Mada, logično mi je da prisustvo muža treba uvek - lupam, teoretski, šta ako se recimo neko razvede u međuvremenu... ali eto, nama nisu tražili prisustvo muža, kao ni tebi.

IZVORNA PORUKA: Morence

Mi smo dobili papire, blanko, na kojima nema datuma ni nicega, rekli su da partner kuci popuni i potpise svoj deo, ja svoj, i da im donesem.Tako je bilo i za prethodni nakon aspiracije, dolazio je samo da da uzorak i to je to, dolazak partnera vise nisu spominjali.Na prvi transfer sam dolazila sama, on me samo pokupio.Ali zato pre toga se ide na komisiju u nemanjinu gde zahtevaju njegovo prisustvo, i verovatno na osnovu toga ne traze u klinici.Ali svakako transfera nema ovog meseca, tako da mi isti djavo sad.



< Poruku je uredio dunja RR -- 6.10.2022 20:01:50 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: Klinika Ivanović
6.10.2022 20:08:14   
Morence
Ne znam sta mi je sa ovim ciklusom, ovulacije mi nema jos uvek, kvarila sam skoro do 12-og dana,foklikuli jos nisu pukli, ovako nesto nikad mi nije bilo, ni ona ne zna zasto je ovako

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: Klinika Ivanović
7.10.2022 1:46:02   
lesli
Morence, bas mi je krivo…Ali verovatno si to i sama shvatila da ona nece posto-poto da ide na transfer. Ceka optimalne uslove.Drzim palceve da sledeci ciklus bude bolje!!!

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 1885
   RE: Klinika Ivanović
11.11.2022 7:26:35   
SimpaticnaMisterija
Drage clanice, nova sam na Forumu i pisem u nadi da ce neko imati pravi savet za mene.Ja zivim u Nemackoj i ne znam uopste gde da idem na Vantelesnu. Imam 33 god., muz 34 i mislimo da je problem njegov spermogram ( mala mu je pokretljivost) , a moji hormoni su u redu. Nije doslo do prirodne trudnoce i isli bi na vto ali ne znamo gdeU opticaj ulazi i dr Goca Teofanovic, jer sam citala da su mnigi uspeli kod nje da dobiju dete. Medjutim ono sto me odbija je sto cujem da je drska prema pacijentima, neljubazna itdTakodje smo mislili i o Pfc u pragu, ali ne znam kakva im je uspesnost .takodje mislim da rade najvise donaciju a ja ne bih to.Klinika Jevremova isto mislim da su uspesni ali je guzva i Recenzije su negativne pa ne znam sta da radimI Gemma Clinic ..takodje ulaze u opticaj.Ako neko ima savet ,znacilo bi mi puno. Ne znam uopste sta da radim i gde da idemHvala unapred

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 1886
   RE: Klinika Ivanović
13.11.2022 23:08:16   
Nevena89

Ćao Simpatična misterijo  dobrodošla. Ja sam ove godine uspela kod Goce Ivanovic. Pisala sam skoro svoje iskustvo. Svi su me plašili njenim ponašanjem. Moje iskustvo je predivno. Žena je pravi stručnjak, verovala sam joj, nisam joj postavljala puno pitanja. Radila sam sve kako mi je govorila i Bogu hvala evo sada smo cetvrti mesec i čekamo jednu devojčicu. Iskreno sve preporuke. Za ostale sam zaista neupućena
IZVORNA PORUKA: SimpaticnaMisterija

Drage clanice, nova sam na Forumu i pisem u nadi da ce neko imati pravi savet za mene.Ja zivim u Nemackoj i ne znam uopste gde da idem na Vantelesnu. Imam 33 god., muz 34 i mislimo da je problem njegov spermogram ( mala mu je pokretljivost) , a moji hormoni su u redu. Nije doslo do prirodne trudnoce i isli bi na vto ali ne znamo gdeU opticaj ulazi i dr Goca Teofanovic, jer sam citala da su mnigi uspeli kod nje da dobiju dete. Medjutim ono sto me odbija je sto cujem da je drska prema pacijentima, neljubazna itdTakodje smo mislili i o Pfc u pragu, ali ne znam kakva im je uspesnost .takodje mislim da rade najvise donaciju a ja ne bih to.Klinika Jevremova isto mislim da su uspesni ali je guzva i Recenzije su negativne pa ne znam sta da radimI Gemma Clinic ..takodje ulaze u opticaj.Ako neko ima savet ,znacilo bi mi puno. Ne znam uopste sta da radim i gde da idemHvala unapred



(odgovor članu SimpaticnaMisterija)
Direktna veza do poruke: 1887
   RE: Klinika Ivanović
27.11.2022 20:30:52   
SiSinjorita
Cao Nevena zanima me sa li si imala implatantsko krvarenje posle transfera i koji dan se tk desilo posle transfera? Hvalaa

(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1888
   RE: Klinika Ivanović
27.11.2022 20:33:17   
SiSinjorita

Cao Nevena89, zanima me da li si imala implatantsko krvarenje posle transfera i koji dan? Hvalaaaa
IZVORNA PORUKA: Nevena89


Ćao Simpatična misterijo  dobrodošla. Ja sam ove godine uspela kod Goce Ivanovic. Pisala sam skoro svoje iskustvo. Svi su me plašili njenim ponašanjem. Moje iskustvo je predivno. Žena je pravi stručnjak, verovala sam joj, nisam joj postavljala puno pitanja. Radila sam sve kako mi je govorila i Bogu hvala evo sada smo cetvrti mesec i čekamo jednu devojčicu. Iskreno sve preporuke. Za ostale sam zaista neupućena
IZVORNA PORUKA: SimpaticnaMisterija

Drage clanice, nova sam na Forumu i pisem u nadi da ce neko imati pravi savet za mene.Ja zivim u Nemackoj i ne znam uopste gde da idem na Vantelesnu. Imam 33 god., muz 34 i mislimo da je problem njegov spermogram ( mala mu je pokretljivost) , a moji hormoni su u redu. Nije doslo do prirodne trudnoce i isli bi na vto ali ne znamo gdeU opticaj ulazi i dr Goca Teofanovic, jer sam citala da su mnigi uspeli kod nje da dobiju dete. Medjutim ono sto me odbija je sto cujem da je drska prema pacijentima, neljubazna itdTakodje smo mislili i o Pfc u pragu, ali ne znam kakva im je uspesnost .takodje mislim da rade najvise donaciju a ja ne bih to.Klinika Jevremova isto mislim da su uspesni ali je guzva i Recenzije su negativne pa ne znam sta da radimI Gemma Clinic ..takodje ulaze u opticaj.Ako neko ima savet ,znacilo bi mi puno. Ne znam uopste sta da radim i gde da idemHvala unapred






(odgovor članu Nevena89)
Direktna veza do poruke: 1889
   RE: Klinika Ivanović
28.11.2022 9:50:09   
SiSinjorita
Devojke imam pitanje za sve, da li ima neko kome je uspela vantelesna bez impatanckog krvarenja? Trazim po netu ali nema mnogo na tu temu...

(odgovor članu SiSinjorita)
Direktna veza do poruke: 1890
   RE: Klinika Ivanović
28.11.2022 14:47:10   
dunja RR
Sinjorita, nije obavezno implantacijsko krvarenje, ja imam dvoje dece, radila sam IVF kod Ivanovića, sa prvim detetom nisam uopšte imala krvarenje, sa drugim sam na dan (ne)očekivane menstruacije prokrvarila ozbiljno, skoro kao ciklus, tj. ja sam bila 100% ubeđena da je ciklus, ali nije bio, bila sam trudna (šokirana sam bila kada su sa klinike javili da je beta velika, ja nisam ni gledala mail), i nekoliko dana sam krvarila. Ne znaju zašto, ali dešava se.

Nemoj da razmišljaš o tome, simptomi su POTPUNO različiti kod svake žene, pa i kod svake trudnoće.


Kako se ti osećaš, koji je dan od transfera? (ako sam dobro razumela radila si IVF sada kod Ivanovića tj. Teofilovića)

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu SiSinjorita)
Direktna veza do poruke: 1891
   RE: Klinika Ivanović
28.11.2022 15:00:25   
SiSinjorita
Hvala na odgovoru...

Da, kod Goce sam imala transfer u cetvrtak, ovo mi je 6 vto, druga kod Goce, prvo sam bila na estrofemu, nije uspelo, sada samo femara... pa sam sva na iglama, kad god sam u toaletu gledam i nadam se da cu videti krvarenje i biti sigurna da je uspelo...nemam bas nikakve simptome, znaci danas mi je 5 dnt user posted image
Svih 5 puta mi je beta bila skroz nula a sad cemo da vidimo user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1892
   RE: Klinika Ivanović
28.11.2022 20:05:26   
dunja RR
Navijamo da uspe! Odmaraj, pokušaj da ne razmišljaš, znam sve, nije lako, ali upali TV, serije, filmovi... mora biti ok jednom, a neka to bude baš sada! user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu SiSinjorita)
Direktna veza do poruke: 1893
   RE: Klinika Ivanović
28.11.2022 20:07:07   
SiSinjorita
Hvalaaaa 🥰🥰🥰

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 1894
   RE: Klinika Ivanović
29.11.2022 0:16:11   
lesli


IZVORNA PORUKA: SiSinjorita

Devojke imam pitanje za sve, da li ima neko kome je uspela vantelesna bez impatanckog krvarenja? Trazim po netu ali nema mnogo na tu temu...



Sa prvom “bebom” (nije bas beba vise :D) nisam imala.Sa drugom 4 dana nakon transfera. Jak bol u stomaku kao kad treba da dobijem i nekih 1-2h kasnije rozikasti trag na papiru i vesu. Znaci mogu oba scenaria. 

(odgovor članu SiSinjorita)
Direktna veza do poruke: 1895
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 74 75 [76]
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here