|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (27.03.-31.03.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje su dijete najefikasnije za skidanje ...
9.6.2018 8:44:59   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: MimaKos

Ma kao i u svemu.. ima pozitivnih i negativnih primera.. na svom primeru mogu samo da kazem da je najvise upalilo puno vode, ne jesti posle 6 uvece i jaca fizicka aktivnost..

E upravo sam o ovom pricala, dzabe da se ne jede posle 18h ako se do tada unese 2000 kalorija, na primer. I ako nema fizicke aktivnosti.
I da, sto smo stariji, kilogrami se lakse dobijaju, teze skidaju. Moze se pogledati po netu i izracunati BMR i TDEE. Otprilike vidimo koliko nam je kalorija potrebno da odrzavamo tezinu, a koliko da bi se smrsalo. Onda jedan dan racunamo kalorije pa se vidi koliko mnogo unesemo, a nismo ni svesni.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 26
9.6.2018 8:52:42   
Misha i Ljisha
Ivana nem nista u pp

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
9.6.2018 9:01:47   
MimaKos
Ja sam onaj tip koji preko dana i nema neki apetit, narocito na poslu.. napade dobijam uglavnom nocu. Nikada se redovno nisam hranila, ono skolski, dorucak rucak vecera, vise usput grickam kad sam gladna vise puta al po malo, ali sam zato u stanju slona uvece da pojedem..kad izbacim to nocno prezderavanje ja skinem obavezno, i da dodam, kad izbacim hleb! Primetila sam da me opet bas goji i da se dujem od njega..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 28
9.6.2018 9:09:31   
IvanaSK RR
Kad bi imala redovne obroke ne bi se prejedala nocuuser posted image
A za hleb, i goji i nadima. Ubaciti dvopek umesto njega,na primer. Ili smanjiti, jesti ujutru za dorucak, malo za rucsk i nikako za veceru user posted image

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 29
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:

image
mama Jo
Živeo PHARMALIFE!
Nemam dilemu koje proizvode ću koristiti sa drugim detetom, sa prvim stalno u nekom strahu, mislim da sam svakog proizvođača toliko detaljno prostudirala i znam sve sastojke napamet, naravno da sam se odlučila za PHARMALIFE... Još kada sam dobila više nego pozitivnu preporuku od pedijatra, a zatim i od apotekara (u nekoliko apoteka) svaka dilema je otklonjena. MAPEZ SPREJ nas je spasio... često smo kod bake i deke na selu pored Dunava, gde komaraca i insekata ima na izvoz... od sada više nemamo problem sa njima, beže od nas, a naša koža više nije istačkana ujedima, konačno. ŽIVEO MAPEZ. Ja trenutno pijem OMEGA JUNIOR jer sad trudna, pa kao dopunu ishrani. Od septembra planiramo preventivno da uzmemo IMMUNO sirup... Takođe, APIS GOLA i FITOBALM su nam osnovna stavka kad krećemo na duža i kraća putovanja, malo je reći da smo prezadovoljni!!  Više >>
image

GIBANICA SA BLITVOM(SPANAĆEM)
Kuvar: Sladja 29
Brza priprema .....za doručak ili večeru...
Click Here