|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
18.6.2018 14:53:00   
IvanaSK RR
Non stop zanovetamuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
18.6.2018 15:07:32   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Non stop zanovetamuser posted image


Da ne kazem ,,cantram" user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
18.6.2018 23:06:40   
MimaKos
Ja prestala.. zbog sebe vise..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
18.6.2018 23:07:19   
mama Jo
Ma kako kad mi naidje...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
18.6.2018 23:08:26   
MimaKos
Nemam ja vise te zivce..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
19.6.2018 7:48:13   
Misha i Ljisha
mm ima srece ja bas retko cantram a i ako krenem da cantram to je njemu u inat jer on meni vecito neso cantra user posted image na svoju majku je ahahah...a jes stvarno gori je od bilo koje svekrve. i onda kad on zaredja meni nesto da prigovara ja onda krenem svega cega se setim od ostavljanja carapa po podu (mada moram priznati od kad je P rodjen sve sklanja, stavlja svako vece ves da se pere i svasta) do dremanja poslepodne i kojecega. Onda kad skupim sve na jedno mesto bude "gadno" user posted image .

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
5.11.2018 0:58:25   
Dora89
Ja selekciju pravim uglavnom prema deci, razmišljam kako bi koja situacija uticala na njih, da li bi došlo do rasturanja porodice i kakvi bismo bili uzori kao roditelji i, uopšte, kao ljudi. Npr. za dosta stvari sam popustila svenru i svekrvi, ne želeći da primoravam muža da bira, ali ako mi se muž obrati sa nepoštovanjem, ili mi se ne sviđa način tuđeg ophođenja prema mojoj deci, odmah reagujem. S drugee strane, za mene je ranije bilo prevara = razvod, a sad mislim da mi ne bi toliko smetala, kad se za nju ne bi puno znalo i kad se ne bi viđali u našem domu i u našem automobilu.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
5.11.2018 8:00:35   
vocicana
O deteu uvek razmisljam, naravno sada kada je tu, kada sve vidi, zna I razume. Ne volim cak ni povisen ton pred malim, jer odmah on krece da vristi I histerise cim vidi da mi povisimo ton, mada ruku na srce veomacesto nam se desi da povisimo ton jedno na drugo, narocito zato sto sam ja zadnjih meseci, zbog million stvari dosta nervoznija nego ranije. Na kraju, radim smene, juce sam bila slomljena vise od svega, muzu nije dobro, mali kada sam dosla ujutru kao da me nije video ko zna od kada, ali me je situacija sa obojicom, prosto opustila, jer je muz bio ok, cutao, nije me zatrackivaao, a mali je juce bio inspirisan sa pesmicama, slagao kockice I trtljao ceo dan.
Ne bih precutala nista sto smatram da nije u redu I da ide mimo nekog normalnog funkcionisanja, ne postoji nista. Muz je veoma kategorican kao I ja sa preverom I slicnim stvarima, tako da nema tu sta da se cuti.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
5.11.2018 13:16:09   
Olga75
Posle 16 godina braka, da vam kažem - sve što prećutiš izleti nekad.
Znači ne prećutkujem. Ne prećutkuje ni on i eto mir u kući.
Kad se svađamo svađamo se ali nema da prebacujemo pa to traje kraće user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
25.11.2018 13:27:05   
Mariya
Zarad mira u kući, pustim ga ponekad da bude u pravu (iako nije) user posted image user posted image sačekam nekoliko dana i onda mu pokažem da je pogrešiouser posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
25.2.2019 10:13:16   
Sanidej
Pre sam cutala da ne trosim energiju na rasprave, sad sam stigla do rafalne paljbe  i za sitnice (tipa neslozene stvari na gomili)😆 Hronicni umor uzima danak

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
12.7.2019 7:19:34   
MimaKos
Generalnol lose podnosi kritiku, pa gledam da ne zvocam bas apsolutno za sve, ali kad mora, mora :)


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
12.7.2019 9:17:01   
doramar11
Ne komentarisem postupke njegovih prijatelja uvek, ali kad uticu na nas onda moram. Ne volim kad ljudi traze novac, a finansijski su u boljem polozaju od onoga od koga traze.


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
12.7.2019 10:25:10   
MimaKos
Joj za to se slazem, ne volim da mesam novac i prijateljstvo, a znam da nije neophodno njima vec da znaju da imamo pa ce da nam vrate..


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
12.7.2019 11:32:53   
doramar11
Mislim da to i nisu pravi prijatelji.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
12.7.2019 12:06:23   
MimaKos
Ma ljudi pokusaju pa gde prodje prodje


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
12.7.2019 13:02:51   
doramar11
Bezveze, vidim da nisam usamljen slucaj po ovom pitanju.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
12.7.2019 14:38:14   
MimaKos
Ma neverovatno sta nam se tek odmah nakon svadbe desavalo, kada su znali da imamo svez kes :)) sou


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
12.7.2019 14:58:55   
doramar11
Namirisu dusmani lovu ne brini :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
12.7.2019 15:56:03   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Namirisu dusmani lovu ne brini :)
   istina ziva!


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
12.7.2019 16:12:45   
doramar11
Zato finansije krijem kao zmija noge :)

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
12.7.2019 17:09:04   
MimaKos
I treba! Nego tad znali da je bilo kesa, pa je bilo hit situacija 


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
23.10.2019 22:44:59   
Mirko Svirko
Generalno posvadjamo se mi. Ali gledamo da mali to ne gleda ne cuje.. E sada kad bas dodje do smarajuce svadje , uzimam tajm aut odem u drugu sobu pa se dopisujemo...
Inace sam primetila zanovetanje ne vredi, pa tog trenutka precutim zarad svog deteta. Svakako mu pokazem sledeci put da nije bio u pravu. Jer mi se svadjamo oko deteta, jedino tu nemamo isti pogled na svet i odrastanje.Dok bi ga ja pustila da se igra i uziva u detinjstvu,moj muz bi ga drzao u stakleno zvono prebrisano asepsolom.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
24.10.2019 18:54:27   
kamičak
Ne cutim vise, jedna koju sam volela je tako cutala I skupljala jed I zavrsila pricu pre vremena. Sve sto imam bacam na sto!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Koje su situacije u braku koje ste precut...
25.10.2019 11:45:21   
vocicana
Ima stvari koje me se ne ticu, apsolutno ne, niti dajem sebi za pravo da se mesam u to.
Bila je situacija bas za novac, nije mi spomenuo da je dao, ali tvoj novac tvoja stvar, niti me zanima zasto ni kako.
Nista u sustini ne precutim, samo odlozim iskaz za malo posle, jer mei ne pada na pamet da kvarim dan, vece i spavanje glupostima, naime, samo smo jednom u zivotu imali ozbiljnu svadju zbog koje nismo komunicirali mesec dana, oko mog rodjendana, ja sam kriva bila, ali ne na nacin koji je on shvatio i prihvatio. Dok smo zivi, to ce biti ogromna prepreka za nas.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here