|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kozmetika
13.2.2009 13:03:40   
oliveradj
Drage moje kakva su vam iskustva sa kremama protiv bora? Da li je neka od vas koristila Vichy kozmetiku i da li je dobra kao sto je preporucuju?

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: kozmetika
13.2.2009 13:12:16   
Jeca*
Ja koristim Vichy protiv strija (pisala o tome u temi STRIJE) i odlična je. Globalno vrlo hvale Vichy kozmetiku, a i cene su im.... Tu kremu nisam koristila, ali verujem da ću uskoro kupiti ili Vichy ili Collistar kremu protiv bora, da probam, a i polako je već vreme user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: kozmetika
13.2.2009 14:28:45   
kumara
Jao Jeco nemoj jos kupovati kreme protiv bora. Ne valja mlado lice navikavati na to. Svaka krema ima svoje godine, ne treba zuriti jer ti se posle lice navikne i te kreme nemaju efekta onda kad ti zaista trebaju.

Vichy kreme su odlicne po meni, a ih bas volim! Mada su meni i Lancome kreme super.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: kozmetika
13.2.2009 14:33:25   
Jeca*
Koje mlado lice draga? Ja ove godine punim 30 user posted image  Ja ne bih one kreme za "matore" nego one radi prevencije. Pogotovo posle ovolikog nespavanja od kako mi se rodila bebica...koža mi se skroz promenila. A i stalno neke sekiracije. Posle kasno. A pošto sam ja osoba koja se puno smeje (vedra duhom user posted image ), već imam sitne bore kod očiju i usana. A i na vratu su počele da mi se pojavljuju.

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: kozmetika
13.2.2009 14:35:08   
Anoniman
e sad me draga Jeco sjeuser posted image ... pa gdje je puno 30 godina, i ja punim toliko za koji mjesec i Boga mi se osjecam jako mlado, cak i balavouser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: kozmetika
13.2.2009 14:38:26   
Jeca*
Ma i ja sam mlada duhom, ali koža puni 30 godina user posted image  I ne kažem ni da je to staro, ali ja se šminkam još od osnovne škole. Doduše, sad manje u poslednjih 6 meseci, ali lice i koža se moraju negovati. Nisam još počela da koristim te kreme, ali mislim da ću radi prevencije uskoro morati. A ti lenka sarajevo......ne daj se generacijoooo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: kozmetika
13.2.2009 14:44:45   
Anoniman
nedam se godinama moja Ines user posted image user posted image user posted image user posted image
nisam vala iskreno jos ni razmisljala o tim kremama za lice... ali kad su reklame na tv-u o tim kremama, moja cerka posto pravo voli sve mazalice (sminku i kreme) vazda pita oces mi kupiti ovo...onda joj ja objasnim da je ta krema za stare koji imaju bore...i pazi njenog zakljucka kad je ponovo picila ta reklama kaze kraljica "mama kupi sebi ovu kremu ti si stara" user posted image user posted image user posted image user posted image
jeuser posted image sam joj sve po spisku u tom momentu a mm se zavalio od smjeha

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: kozmetika
13.2.2009 15:12:28   
kumara
"mama kupi sebi ovu kremu ti si stara"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jeco, samo dobro pazi koje kreme kupujes. Cesto se desi da prodavacice ne znaju koje su za prevenciju, a koje bas za bore. Pogledaj prvo po sajtovima proizvodjaca, to ti je moja preporuka.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: kozmetika
15.2.2009 18:27:27   
Jeca*
E, bila sam juče u apoteci i konsultovala se sa jednom apotekaricom. Preporučila mi je Vichy kremu sa 24h zaštitom koja u sebi ima i nešto za prevenciju protiv prvih bora. Za kožu do 30 godina. Posle ide od 30-40god druga krema....
Krema košta oko 2500 din user posted image  Nije jeftina, ali to je ipak kvalitetna kozmetika, a za kožu ne treba štedeti, pa probaću verovatno kad potrošim kremu koju trenutno koristim.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: kozmetika
16.2.2009 2:29:55   
Anoniman
Ja ničime ne mažem lice. Probala sam svašta, i šta god da sam mazala, sledeći dan sam kao pubertetlija - bubuljica do bubuljice. user posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: kozmetika
2.3.2009 20:20:08   
afrodita
IZVORNA PORUKA: Lenka RR

"mama kupi sebi ovu kremu ti si stara"

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jeco, samo dobro pazi koje kreme kupujes. Cesto se desi da prodavacice ne znaju koje su za prevenciju, a koje bas za bore. Pogledaj prvo po sajtovima proizvodjaca, to ti je moja preporuka.


Nemoj tako Lenka...user posted image ja radim u parfimeriji, pa znam valjda koja je
za prevenciju a koja protiv bora, nisu ni musterije naivne pise sve na kremi,
ako sam procitala 100 puta necu valjda pogresiti 101 putuser posted image



(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: kozmetika
22.3.2009 0:52:09   
Sneža
Muku mučim sa maskarama,jako brzo se osuše,i peku me oči,sa kojom ste vi bile zadovoljne?

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: kozmetika
22.3.2009 0:54:23   
Anoniman
Ja već godinama kupujem AVONove, bila sam zadovoljna, a ova poslednja koju sam kupila - peče, ubija. user posted image

Bila sam zadovoljna LOREALovom onom što ima crnu i belu stranu, ali se isto brzo osušila.

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: kozmetika
22.3.2009 1:08:24   
Sneža
A po pitanju senki za oči,koje preporučujete?

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: kozmetika
22.3.2009 1:10:15   
Anoniman
Imam neku LOREALovu, ali retko je koristim...mislim, uopšteno senke. 

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: kozmetika
22.3.2009 1:12:10   
Sneža
I jesi zadovoljna?Hoću da kupim neku sledeće nedelje,a nisam nešto stručna.

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: kozmetika
22.3.2009 1:16:40   
Anoniman
Jesam. Isto sam je dobila...user posted image

(odgovor članu Sneža)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: kozmetika
26.3.2009 12:59:25   
oliveradj
Kupila sam Vichy kremu za lice protiv bora i jako sam zadovoljna, bolja mi je od Nivea, Garnier i Loreal krema koje sam koristila povremeno. Cini mi se da imam manje bubuljica hormonskih pred ciklus od kako koristim tu kremu.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: kozmetika
6.4.2009 4:50:59   
Verus
Tako i ja.  Sada koristim  Neutrogena, za sensitive kozu, sa SPF 15, ta mi jedino ne izaziva nikakve bubuljice.  Mazem se uvece i ujutru, pa sad videcemo. Evo i ja cu 30 julu, pa jos nista za bore.  Moja mama tvrdi da ne valja se puno mackati jer se tako koza postarauser posted image
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ja ničime ne mažem lice. Probala sam svašta, i šta god da sam mazala, sledeći dan sam kao pubertetlija - bubuljica do bubuljice. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: kozmetika
7.9.2009 11:19:09   
oliveradj
Nedavno sam probala Eucerin Q 10 aktive za noć i zadovoljnija sam još više nego sa Vichy kremom. Još da kažem da je Eucerin jeftinija i bolja bar meni!

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: kozmetika
7.9.2009 11:29:54   
bonita
olivera ta krema eucerin je jako dobra za lice.
ja planiram da je kupim uskoro,inace sam do sad koristila dole kod nas iskljucivo bekutan,i ovde neku slicnu beby kremu,jer mi masne odgovaraju
skoro sam probala od nivea protiv bora i nije mi nista pomogla.Imam vec neke sitne oko ociju one smejalice,je se ja non stop zavrcem od smeha.
Moracu neku drugu da probam.
A od maskare mi najvise odgovara nivea.Isto su mi i oci osetljive,jedino me ona ne pecka.


_____________________________

verujem u ljubav za celi zivot

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: kozmetika
1.10.2009 17:07:32   
TinaMartina
Da lo je neko koristio Eucerin kremu za lice sa 5% ureje? Imam jako suvu kožu, koju sam donekle držala pod kontrolom, ali sad posle mora koža mi je užasna user posted image . Mazala sam je i sa pantenolom, ali nikakav boljitak nisam primetila.  Levi obraz mi se pomalo peruta.

(odgovor članu bonita)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: kozmetika
1.10.2009 20:17:10   
Delijagirl
Uhu ja sam sretna ko radio vec par dana jer sam nasla sajt koji prodaje M.A.C kozmetiku pre svega oni imaju dekorativnu kozmetiku i do skoro nije se mogla nabaviti ni u sloveniji ni u srbiji a ja sam pokupila skoro celu njihovu kolekciju kada sam bila u Americi. Kada mi je nestalo tecnog pudera bukvalno sam vadila zadnje kapi sa kasikom jer mu nijedan nemoze prici na kilometar. 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu TinaMartina)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: kozmetika
2.10.2009 9:10:54   
oliveradj
Tina imaš Eucerin za noć protiv bora masniju, ja tu koristim i jako sam zadovoljna. Pitaj u apoteci.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu TinaMartina)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: kozmetika
5.10.2009 23:46:14   
TinaMartina
Koristim Eucerin kremu sa 5% ureje 4 dana i mogu reći da mi se lice preporodilo. Nije više tako suvo i nema više perutanja na obrazima. Prezadovoljna sam.user posted image

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Mella Cosmetics – lepota u bogatstvu prirode!
Mella cosmetics je ujedinila nauku i prirodu u jedinstveni pristup nezi kože, čiji je cilj vratiti i očuvati koži sjaj i...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here