|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Lekovi i dojenje
5.7.2019 7:34:01   
smeško
Hvala vam, drage mame!


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Lekovi i dojenje
5.7.2019 8:17:55   
lesica
Smeško, ne sekiraj se.
Pomisli samo koliko puta su mame potpuno nesvesno bebe izložile koječemu pa im realno ništa ne fali.

Elem, to je jedna tableta, jedna doza, ništa mu biti neće, ne sekiraj se. A ove iz hlo bebe batali, više puta do sad sam se uverila da zaista često nemaju koristan savet, šta više...

Čuvaj se.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Lekovi i dojenje
5.7.2019 9:22:22   
Maslacak15
kud pomenuh halo bebu...grrr. smesko stvarno nema razloga. To je jedna jedina doza i to razblazeno i indirektno kroz mleko. Nije to otrov. I ja mislim sto kaze lesica da su deca izlozena kojecemu nesvesno mnogo cesce. Oni jesu mali ali su i zilavi, priroda je sve to udesila. Nije bas tako prosto "pokvariti" nesto. Mene vise brines ti i tvoji bolovi? posto sam shvatila da oni nagadjaju da su priraslice, ali ocigledno sumnja i na nekuupalu jer ti nebi dala tetracikline. Kako si ??

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 5.7.2019 9:23:01 >

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Lekovi i dojenje
5.7.2019 10:50:23   
smeško
Maslacak, hvala ti na podrsci. Hvala svim mamama. Ja sam bolje. Boli samo kada pritisnem. Vadila sam krv i dala urin. Na pregledu je posumnjala na upalu priraslica i zato je dala ab, posto putujemo na more u sredu.


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Lekovi i dojenje
5.7.2019 14:03:55   
vonavoj
Nato,javi se,kako si?Smesko,super da si vec bolje!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Lekovi i dojenje
9.7.2019 12:16:16   
smeško
Zenice, da li je jos neka pila primolut nor dok je dojila? Ginekolog je juce dao i rekao da sme da se doji, a u uputstvu pise da ne sme.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Lekovi i dojenje
9.7.2019 12:53:29   
vonavoj
U bre smesko,i na to moras da pazis..ali ako verujes svom dr,ja bi pila..nije kao za dovicin😂😂zna sa dojis.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Lekovi i dojenje
9.7.2019 12:56:57   
smeško
Pa, bolje da nisam citala. Otvorila sam zbog mucnine. Znam da ne bih trebala zbog prosirenih vena, ali dojenje mi je vaznije. Ne znam da li ona moze da se povuce bez toga, ja mrzim petljanje sa hormonima.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Lekovi i dojenje
9.7.2019 12:57:53   
smeško
Sad sam poslala poruku mom dr. Kao zaboravila sam juce da pitam. A stvarno nisam pitala, sam je rekao😂


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Lekovi i dojenje
9.7.2019 13:11:51   
vonavoj
Smesko,ja sam pila,vec 3 puta,a operisala sam vene..pazi,svasta pise na svakom leku..

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Lekovi i dojenje
9.7.2019 13:14:24   
doramar11
Pise na svakom leku da se pre upotrebe konsultujes sa strucnim licem ako si trudna ili dojis. Konsultovala si se i uzivaj.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Lekovi i dojenje
9.7.2019 13:21:37   
smeško
Jok, pise da ne sme u toku dojenja.


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Lekovi i dojenje
9.7.2019 15:10:29   
Duškić
Pih, pa valjda znaju. Ovo je.ludnica.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Lekovi i dojenje
10.7.2019 11:02:54   
flamingos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Pise na svakom leku da se pre upotrebe konsultujes sa strucnim licem ako si trudna ili dojis. Konsultovala si se i uzivaj.
Upravo tako,ako si se konsultovala sa stručnim licem be brini


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Lekovi i dojenje
10.7.2019 11:05:43   
doramar11
Problem je sto ljudi hoce da cuju apsolutno odobrenje kad nesto uzimaju od lekova. To se nece desiti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Lekovi i dojenje
21.7.2019 11:01:48   
MimaKos
Treba jako povesti racuna o ovome kada se doji, dosta lekova se izlucuje u mleko i nije nimalo naivno, obavezna konultacija sa lekarom


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Lekovi i dojenje
2.8.2019 10:21:44   
bubulence
Zene, jako sam se ukocila, ne migu da hodam, jedva dojim vebca. Cula sam se sa dr i kaze da uzmem 2 dana po 2,5mg besendina iako dojim. A svuda pise da ne bi trebalo u toku dojenja. Da li neka ima iskustva? 


(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Lekovi i dojenje
2.8.2019 10:24:32   
lesli
Bubulence, ono sto znam da brufen smes, ali ne znam da li bi ti pomogao?Za bensedin nemam iskustva, ali ako pedijatar kaze da je ok iako dojis...mozda da uzmes?

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Lekovi i dojenje
2.8.2019 10:35:04   
Duškić
Brufen.paracetamol.eferalgan, to da.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Lekovi i dojenje
2.8.2019 10:41:06   
bubulence
Pila sam i brufen i paracetamol, ne pomaze. Meni se ukljestio neki nerv i dr kaze da moraju misici da se opuste. Znam da se besendin pije u trudnoci, a sada nisam sigurna sta da radim... Pisala bih new mom ali je zena na moru pa mi je bzvz da je cimam


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Lekovi i dojenje
2.8.2019 10:46:19   
Duškić
A Maslacak.?
Ja sam bila pod bensendinima kad sam se porodila, tad mi je tata preminuo pa mi je moja dr.davala. to stvarno nzm.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Lekovi i dojenje
2.8.2019 11:40:15   
lesli
Maslacak ce garant reci ne 😆Bubulence, a nesto od onih sportskih masti? To se maze ipak lokalno i ne ulazi u toj meri u krvotok kao bensedin. Ili da pitas u apoteci?Opcija je i da popijes bensedin da to prodje, mleko ispumpas i bacis a za to vreme dajes formulu. Komplikovanija, ali garant bezbedna varijanta.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Lekovi i dojenje
2.8.2019 11:45:41   
vonavoj
Smes bensedin. Popi,ne muci se.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Lekovi i dojenje
2.8.2019 13:36:54   
dunja RR
Joj Bubi.
I Maslačak na putu, tj. u Bg, ako nisu već krenuli nazad.

Nisam ukočena, ali sinoć iskrenula nogu, stala na šahovsku figuru, S ostavio na podu. Boli podmulo, ne pijem ništa. Imam neke maze za povrede, jer je mm pre nekih pola god izvrnuo nogu, pa mu ostalo ali nisam mazala. Z asada trpim :(
A danas imada spremim stan, stiže mi brat od ujaka za vikend, pa klopu, pa pakovanje za Bosnu. I sa sve ovom bangavom nogom. U stvari sam oba stopala izvrnula, dve figure su bile, ali me desna više boli.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Lekovi i dojenje
2.8.2019 13:43:16   
MimaKos
Meni se to skoro desilo i zan sat pomaze -kupus! Obican, ispeglas oklagijom i na otok, sveze listove, sve mi je izvuko, to mi je sportistikinja jedna prodala foru .. i burova mast i obloge


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 [14] 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here