|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2017.
11.9.2017 10:33:40   
krin 40
To je korektno.Nadam se da će sve biti ok.A gde idete?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Letovanje 2017.
11.9.2017 11:41:43   
emicaa
Krit,trebali smo u Maliu ali sad ipak idemo u Chersonissos.Nismo u Maliji nasli fin smjestaj blizu plaze ali nije nam daleko pa cemo ipak otici.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Letovanje 2017.
11.9.2017 11:44:45   
krin 40
Biće super,ne brini❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Letovanje 2017.
15.9.2017 13:56:09   
nata11
Drugarica me danas pita o letovanju i podseti da napisem koju user posted image
Leptokarija sada i nikad vise.
Ja nisam zahtevna sto se tice letovanja - da imam solidan smestaj, da je peskovita plaza i topla voda. Znaci tamo gde je hladna voda ne idem pa makar bilo besplatno.

Leptokarija je jedno prljavo mesto na kome se osecate kao da ste na buvljaku. Umesto grcke muzike treste domace zvezdice, prodavnice u fazonu "sve za 1 e", plaza kombinacija peska i kamenja, ulazak u vodu kamen (deo prema Skotini toliko kamenja da sam jedva ulazila u vodu), nigde korpa za otpatke...

Inace su mi grcki hoteli 0 u odnosu na hotele u drugim zemljama i ne znam ko im dodeljuje ove silne zvezdice. Uzeli bi novac a da ne uloze nista. Pre nedelju dana se vratila jetrva sa Rodosa- za novac koji su dali katastrofa. 3590E za 4 osobe, navodno hotel gde svaka soba ima svoj zaseban bazen- samo sto je taj bazen u fazi kopanja. All inculusiv ali sa bezalkoholnim pivom i sokicima na rastvaranje. Ako hoces neki drugi sok platis. Ako zelis da doruckujes u restoranu pored mora moras to najaviti 2 dana ranije.
Meni su ti prozvani hoteli preseli jos 2012 kada nas na veceru nisu pustali ako nosimo velike torbe. Pa zamislite sad cu da idem na veceru pa se vracam u sobu da bih uzela torbu. Od tada uzimam smestaj ili eventualno nocenje sa doruckom a ostalo jedemo po tavernama.

_____________________________





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Letovanje 2017.
15.9.2017 14:04:50   
krin 40
Nato nisam se uopšte iznenadila sa ovim što sam pročitala.Što se tiče ostrva,druga je to priča.Ja izbegavam kombinacije tog tipa i tamo.Samo noćenje sa doručkom.Bez obzira na njihovo iskustvo Rodos volim,ali ne sa malim detetom.Tamo mm i ja samo sami nekada ponovo.Krit i Krf ..to je moj izbor br.1.Ja uveliko razmatram sledeću godinu.Biće ili Turska ili Krf/Krit.Baš mi je krivo što si se tako provela

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Letovanje 2017.
15.9.2017 14:09:37   
nata11
Krin ja sam po prirodi dosadna osoba
user posted image
Ja bih da mi sve bude tu blizu, ne volim ja odlaske kolima na plazu svaki dan. Mi do mora imamo 400km i tih 400 km ja kukam kao malo dete. MM kaze jao sta bi radila da putujemo iz Subotice user posted image
Ja bih Olimpiadu sledece godine. Nesto mi u malom mozgu ostale one lepe iskopine. Naravno to ako nabavimo novi auto do tada. Videcemo ..

< Poruku je uredio nata11 -- 15.9.2017 14:10:22 >


_____________________________





(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Letovanje 2017.
15.9.2017 14:14:19   
krin 40
Ja kolima mogu samo te kombinacije do 500 km.Nisam taj tip.Nisam avanturista ja sam hedonistauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Letovanje 2017.
16.9.2017 11:29:33   
Dragce86
Ove godine nista, mala nam beba..a gde sve vukljati od njene opreme to je za poludeti vise nego se za odmoriti a veci problem je to sto joj ja sve kuvam, nije pojela nijednu kasicu kupovnu a gde to raditi recimo dole u Grckoj ili CG?! Nema sanse, idemo sledece godine kad prohoda i bude jela sve sto i mi ;)

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Letovanje 2017.
16.9.2017 11:32:30   
krin 40
Tako i mi.Jedva čekam.D će imati taman godinicu❤

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Letovanje 2017.
16.9.2017 11:34:47   
Dragce86
I miii, u januaru punimo godinicu, boze zdravlja, pa kud koji mili moje naredno leto :))))

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Letovanje 2017.
16.9.2017 11:37:30   
krin 40
Baš sam pisala u temi..ja već gledam gde ćemouser posted image Mm kaže da sam luda.Ali dve god.nisam bila.Prvo trudna pa porodjaj

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Letovanje 2017.
16.9.2017 11:38:57   
Sarav
Mm i ja smo išli sa detetom od 4 godine i bebom od 5 meseci. Išli smo autobusom i nismo vodili nikog da nam pomaže. Znači samo nas četvoro. Moja beba nije probala nijednu kupovnu kašicu do mora a za tamo smo kupili 10 gotovih i ručkala je bez problema. Obe su bile zdrave celo letovanje i kupale su se sve vreme. Za bebu smo kupili bazenčić pa je malo u moru, a ostatak vremena u bazenčiću sa slanom vodom. Mnogo ljudi se čudilo i divilo kako smo krenuli sa malom bebom na put, ali nama to nije bio problem jer i inače sami čuvamo decu jer baba i deda ne žive sa nama u istom gradu.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Letovanje 2017.
16.9.2017 11:41:51   
krin 40
Sarav kada se mama i beba usklade sve se može.Baš sam ovde i pominjala da si vodila bebicu bez problemauser posted image

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Letovanje 2017.
25.9.2017 10:57:30   
emicaa
gotovo moje uzivanje,ja sam prepuna utisaka.
Pocecu sa mjestom,bili smo u Hersonissosu,gradic je bas bas velik.Ima apsolutno sve sto ti padne na pamet da kupis.Odatle idu i izleti sa brodovima.Na svakom koraku su taverne i klubovi sto e meni i nije bas svidilo.Nema onu draz kao mjesto u kom smo bili prije dvije godine.Najvise ima engleza i rusa,po ulicama se vise njihovi jezici cuju nego krcki.Rusi cak imaju i svoje restorane i prodavnice suvenira.
samo nas je cesta dijelila od male divne plaze,zaklanja je marina za brodove pa smo bili postedjeni velikih talasa.Zbog djece smo najvise i bili na toj plazi.Divna pjescana plaza,topla voda,ma milina.Smjestaj je bio ok,imali smo dvije sobe,kupatilo i malu kunju.Ono najbolje je balkon sa pogledom na more.Peskire i posteljinu smo dobijali kad god trazimo,dolazila je zena da sve promjeni.Bilo je cisto ali je sve mnogo staro.Vrata od kupatila su uzasno skripala,ali dobro.Kreveti stari ali udobniTemperature su stalno bile oko 30 stepeni,samo jedan dan 27.Tad je bilo vjetrovito ali ipak dovoljno toplo za kupanje.
Hodali smo svako vece najmanje po dva sata.Dora je uzivla najvise,oslobodila se pa je do struka ulazila sama u vodu a pocela je i plivati sa slaufom.
Sto e mene tice mozemo otvoriti temu Letovanje 2018 user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Letovanje 2017.
28.9.2017 21:47:41   
mama krava
Mama krava stradala u Turskoj 😂😂😂.
U Turskij, naravno zemlja dembelija... Bili smo u Goynuk-u, deca oduševljena hotelom. Jedva da smo išil na plažu tokom dana. Ali bilo je baaaaaš vruće prvih dana. To mi jejedino smetalo. Ja inače volim vruće i leto, alitamo je dva dana bilo nepodnošljivo...i Turci rekoše da ne pamte takve vrućine...a posle je bilo banja... I naravno hrana na svakom ćošku 🐷

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 440
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]
Idi na:







Uskršnja URADI SAM KLACKALICA
videophoto
Da bi ove godine dete napravilo posebnu Vaskršnju čestitku – napravićemo ovu klackalicu Uradi Sam Uskršnju Karticu.
Da li je našim roditeljima bilo lakše nego...
Prema nedavnom istraživanju, roditeljstvo 1980-ih i 1990-ih godina bilo je puno lakše za naše roditelje nego što je to z...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here