|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
9.2.2019 10:56:03   
gagana83


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam uvek dobro prolazila sa agencijama, bez obzira da li je aranžman bio 200 eura ili 1200, uvek sve korektno. Nadam se da tako i ostane.


Isto. 
Mada ja sam frik, uvek se u sitna crevca raspitam o svemu, o smestaju, lokaciji, plazi... tako da nikad ne omanem. 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Letovanje 2019
9.2.2019 12:39:46   
bebilule
Suzi, mi smo prosle godine trknuli jedan dan do petrovacke Lucice, bas bas je bila guzva. Veca nego na gradskoj plazi. Kada idem u Petrovac vise volim biti smjestena u onom gornjem dijelu blizu marine. Ima nekih manjih hotela tu, ali ti nista ne znam vise o njima jer sam isla u privatni smjestaj. A dole prema Lucici ima jedan veliki hotel bas na obali. 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Letovanje 2019
10.2.2019 12:41:45   
Sarav
Prošle godine smo u prvoj turi išli u Sarti, stari deo grada i bilo nam je fenomenalno. Mislim da je mnogo zgodnije da se tamo letujete kad malo porastu deca jer ima prelepih ali malo nepristupačnijih plaža, a mi smo vukli i kolica uz sitnu decu. Ove godine smo uplatili Stavros, smeštaj na 15 metara od plaže, ma jedva čekam! 

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Letovanje 2019
10.2.2019 13:04:59   
Anck Su Nmaun
Meni je bilo lepo u Stavrosu, gradska plaža bzvz ali na izlazu ima divnih plaza i sa prirodnim hladom. I sa igralistem a sa druge strane tusu Asprovalta zasetnju i Nea Vrasna. Kazu da se ponekad pojaci i delfin tamo.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Letovanje 2019
11.2.2019 12:34:24   
isidora88
Sarav koji smestaj? 

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Letovanje 2019
11.2.2019 15:06:29   
Sarav
Isidora88, preko barcina Sarti, sad hellenatravel

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Letovanje 2019
11.2.2019 20:53:22   
vocicana
Sarav ja sam tako razocarana komunikacijom sa agencijom Barcino, to je tako nekulturno, nadrkano( izvinjavam se na izrazu), samo sto me nije oterala u...
Mi cemo preko jednog novog prijatelja Monix agencija.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Letovanje 2019
11.2.2019 21:12:54   
Sarav
Voci, bezveze.. Mi smo ti godine išli preko njih i ni jednu zamerku nismo imali.. Mada, uvek i svuda ima neki nadrndan.. 

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Letovanje 2019
11.2.2019 21:51:14   
vocicana
Ma ova je zenska toliko bila odvratno nepriatna kada sam zvala, da reci nemam. Uzas jedan, ali uzas!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 8:42:10   
branki*
zene,ajde,ukratko,preporuke za mesto i vilu ili hotel negde u grckoj..uslovi su da nije puno daleko jer idemo autom,pa da se deca ne uzvrte mnogo u putu,da je cisto more i lepa plaza i da je mirno more bez talasa,drugo nista nije bitno.moze apartman,studio ili hotel.
mi smo tri ,u stvari 4 godine letovali u kalitei,tri puta cak u istom hotelu odsedali,ne mogu vise taj deo hanioti,pefkohori,kalitea...ima li sta drugo???juce citala temu,vidim hvalite neka mesta,ali mm kaze da je sve to suvise daleko i da bismo onda morali avionom.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 9:53:08   
Ana RR
Branki, Tasos npr nije daleko. A i da je daleko uvek možete negde prenoćiti.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 10:03:32   
branki*
jesi bila,ana ,kako je tamo?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 10:06:12   
vonavoj
Mi spavamo na Dojranu,i super,svi odmorni dodjemo😁Moj predlog Jerisos,ako ne volis guzvu,vasar. Lepo more,plaza.user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 10:08:03   
branki*
lepo, je,von,deluje cisto bas i plaza je velika,cini mi se.gde je jerisos,nemam pojma?isli ste autom?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 10:16:41   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: branki*

jesi bila,ana ,kako je tamo?


Bila sam jako davno, čini mi se 2006. godine i idemo ovog leta. Rezervisali smo kućicu za nas i kumove u Potosu.

Lep je Tasos, ima prelepe plaže, svaki dan možeš na neku drugu ići.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 10:20:37   
branki*
hvala,lepo mi izgleda tasos.i jedno glupo pitanje...ako,bismo uzeli apartman,znaci bez hrane,koliko novca za deset dana ode na hranu?ne mislim na obroke u restoranima,nego ovako da se nesto tamo sprema sto moze i gotovo.
hocu da uporedim kolika je usteda ako bismo uzeli vilu umesto hotela i da li se isplati.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 10:46:03   
vonavoj
Ne znam,mi ne jedemo po restoranima,ja nisam merodavna. Apartmani u Jerisosu su skuplji,ali imas mir. 

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 10:46:47   
vonavoj
Jerisos je na trecem prstu,Atos. Nekih 730km.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 10:55:35   
Ana RR
Branki, ako planiraš da kupuješ u marketu i da kuvaš, ne znam koliko se to isplati. Skupi su. Mislim da se ne isplati.

Ja zaista na moru ne kuvam. Idemo mi svaki dan do marketa po gluposti, voće, vodu, sladoled, kupimo da imamo za doručak npr jaja, paradajz, feta, nešto iz pekare itd. Ali ručak ne kuvam. Na plažu ponesem voće, ako ogladnimo kupimo nešto u kafiću i uveče idemo na večeru. Ili odemo na giros, meni je to i više nego dovoljno. Ovi moji ne mogu bez vafli user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 11:16:46   
vonavoj
Pazi Ana,za nas 4oro je skupo ici u restoran,hahaha..mislim,meni je skupo. Ne moze rucak bez min 25evra. A gde su ostali obroci..ja cu morati da nosim i spremam,ali to su brznski ruckovi. Smejala sam se jednoj zeni sa troje dece,ponela ekspres lonac,a sve muskarci i stariji,kaze ko ce njih nahraniti,sve stavim u lonac i za 30min gotov rucak..vala tako cu i ja..vila nam je na plazi,dok uspavljujem malog,rucak gotov.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 11:39:56   
branki*
meni rucak nije bitan,jer smo na plazi uglavnom ,bitan mi je kasni dorucak i rana vecera.u vreme rucka nesto mogu da prezalogaje na plazi.nemam pojma,gledam ceo dan i smorih se.ne znam kako mm moze ovo da trazi i gleda.a,tek kad krenem da se preracunavam sa popustima,pa prvo dete,pa drugo dete...cini mi se da studio ili apartman bude oko 550 e,pocetak jula sam i onda bi bilo plus hrana koju pojedemo tamo .a,hotel polupansion za nas sa tim popustima izadjen oko 1100....pa,jeste usteda,ondauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 11:49:18   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pazi Ana,za nas 4oro je skupo ici u restoran,hahaha..mislim,meni je skupo. Ne moze rucak bez min 25evra. 


Pre 2 god u GR, najjeftiniji rucak za nas cetvoro je bio 34e.  I to pice i bolonjeze. Kada smo isli na pravi, da jedemo meso i uz neku corbicu, bilo je i do 55e... Meni je to mnogo. Ali ja i ne volim da mi se deca hrane po restoranima, posebno leti... Uglavnom ja spremam i nije mi tesko jer ne kuvam pasulj itd... Uvek je to nesto na brzinu, stvarno tih nekoliko dana možemo da zivimo na supi iz kesice i jajima... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 11:49:35   
Ana RR
Slažem se Von, vas je više pa su i troškovi veći.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 11:51:25   
vonavoj
Zavisi koji hotel i gde,moze da se nadje za 1100e..ispadne jeftinije. Ali ja ne volim te plaze,oko tih povoljnih hotela..Pogledaj Kriopigi,tamo su kao povoljni hoteli,ali do plaze 800m..meni je to mnogo,maleni smo.Mi placamo dosta,apartman 650e.ali dvr spavace sobe i kuhinja..pocetak avgusta..Jerisos je skuplji. Na prvom prstu ima jeftiniji,ali jedni drugi na glavama na plazi,neka hvala.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Letovanje 2019
19.2.2019 11:53:49   
vonavoj
Eto bubi,ni ne znam,kad ne idemo..nekad odemo na picu,uvece,na veceru.. bila je 15e..a pice isto izadje 15e.onda dogovor bude da ne pijemo..hahhaha..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uskršnja čestitka sa skrivenom porukom
video
Ljubav iznenađuje zar ne? Budite kreativni tokom uskršnjih praznika i zadivite svoje najbliže tako što ćete napraviti pr...
L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here