|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (10.12.-14.12.2018.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
9.2.2019 10:56:03   
gagana83

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja sam uvek dobro prolazila sa agencijama, bez obzira da li je aranžman bio 200 eura ili 1200, uvek sve korektno. Nadam se da tako i ostane.

Isto. 
Mada ja sam frik, uvek se u sitna crevca raspitam o svemu, o smestaju, lokaciji, plazi... tako da nikad ne omanem. 

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 226
9.2.2019 12:39:46   
bebilule
Suzi, mi smo prosle godine trknuli jedan dan do petrovacke Lucice, bas bas je bila guzva. Veca nego na gradskoj plazi. Kada idem u Petrovac vise volim biti smjestena u onom gornjem dijelu blizu marine. Ima nekih manjih hotela tu, ali ti nista ne znam vise o njima jer sam isla u privatni smjestaj. A dole prema Lucici ima jedan veliki hotel bas na obali. 

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 227
10.2.2019 12:41:45   
Sarav
Prošle godine smo u prvoj turi išli u Sarti, stari deo grada i bilo nam je fenomenalno. Mislim da je mnogo zgodnije da se tamo letujete kad malo porastu deca jer ima prelepih ali malo nepristupačnijih plaža, a mi smo vukli i kolica uz sitnu decu. Ove godine smo uplatili Stavros, smeštaj na 15 metara od plaže, ma jedva čekam! 

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 228
10.2.2019 13:04:59   
Anck Su Nmaun
Meni je bilo lepo u Stavrosu, gradska plaža bzvz ali na izlazu ima divnih plaza i sa prirodnim hladom. I sa igralistem a sa druge strane tusu Asprovalta zasetnju i Nea Vrasna. Kazu da se ponekad pojaci i delfin tamo.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 229
11.2.2019 12:34:24   
isidora88
Sarav koji smestaj? 

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 230
11.2.2019 15:06:29   
Sarav
Isidora88, preko barcina Sarti, sad hellenatravel

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 231
11.2.2019 20:53:22   
vocicana RR
Sarav ja sam tako razocarana komunikacijom sa agencijom Barcino, to je tako nekulturno, nadrkano( izvinjavam se na izrazu), samo sto me nije oterala u...
Mi cemo preko jednog novog prijatelja Monix agencija.

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 232
11.2.2019 21:12:54   
Sarav
Voci, bezveze.. Mi smo ti godine išli preko njih i ni jednu zamerku nismo imali.. Mada, uvek i svuda ima neki nadrndan.. 

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu vocicana RR)
Direktna veza do poruke: 233
11.2.2019 21:51:14   
vocicana RR
Ma ova je zenska toliko bila odvratno nepriatna kada sam zvala, da reci nemam. Uzas jedan, ali uzas!

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 234
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:

image
sonyasha
Cortina T krema nas je spasla!!!
Probali smo bar deset_ krema i svaki put se samo pogoršavalo i jako ga peklo. Uz to se i našem mlađem sinu Milutinu pojavio ekcem po obrazima, i polako osvajao teritoriju. Onda mi je ovde na Ringeraji ženica pomenula CortinaT kremu i koliko je njima pomogla! Mislila sam još samo to da probamo i nema druge nego kod lekara po kortikosteroide. Krema je za početak umirivala svrab, drugi dan je smanjila perutanje, treći dan je crvenilo počelo da se ublažava dok posle sedam dana nije sve nestalo! Mazali smo intezivno ali je posao bio više nego uspešan.  Više >>
image
Kuvar: Torbica
Drugačije štrudlice, kao keksići!

Anketa

Daria
lelaigor

Da ili ne?

da (58%)

ne (42%)

Ukupan broj glasova: 53

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!

Oznake

Click Here