|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2019
11.7.2019 12:11:45   
emicaa
Um cekaj malo,pola nas jos nije mora ni ove godine vidjelo 😂

I u Italiji je haos,nadam se da ce biti ok kad mi odemo.Nemam zelju da sjedim u hotelskoj sobi.To mogu i ovde

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Letovanje 2019
11.7.2019 12:25:40   
MimaKos
Jos toliki.novac das na julske aranzmane.. dok su mi deca mala idem septembra na more


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Letovanje 2019
11.7.2019 12:52:23   
doramar11
Poremetilo se vreme skroz. Aranzmani duplo skuplji u julu avgustu nego u septembru, ali ne mogu svi tada na godisnji..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Letovanje 2019
11.7.2019 12:53:23   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: doramar11

Poremetilo se vreme skroz. Aranzmani duplo skuplji u julu avgustu nego u septembru, ali ne mogu svi tada na godisnji..
  to je tacno, ali su cene neuporedivo povoljnije, a more toplo


(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Letovanje 2019
21.7.2019 8:16:20   
jess021
Evo da napisem koju o nasem letovanju ove godine. Sve u svemu bilo hje dobro, deci je bilo lepo, mi smo odmorili. Smestaj nam je bio savrsen, deca su do ponoci se igrala u dvoristu, mi pekli rostilj. ...sutra spavali do 10h. Vreme je bas bilo lose, prvo ona oluja a posle hladno i kisa. Bukvalno nam je bilo lepo prvi i poslednji dan.


Toroni kao Toroni nista specijalno, jedna ulica i to je to. Ne mozes uvece proset_ati jer sklanjas decu sa puta od auta, do nekog luna parka smo isli kolima. Ima nekoliko taverni koje su skroz ok, 3 prodavnice, prodavnicu suvenira i to je to. Plaza, prema meni, nista posebno. More lepo kao i na celo Sitoniji, ali plicak bukvalno metar ako i toliko, plus sto su bili talasi. Na okolnim plazama smo bili na Kalamitsi koja je ista kao i ova u Toroniju, na Aretes i Lagomandri. 
Mislim da smo izgustirali Sitoniju😆

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Letovanje 2019
21.7.2019 8:52:07   
vocicana
Najvaznije Jess da ste fino odmorili, sklonili se na dest dana od vrucine igradske vreve.
Joj dajte neke slike, da uzivam u pogledu malo, bas mi trebaju takve slike.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Letovanje 2019
21.7.2019 9:24:31   
MimaKos
Vocicana i meni, dajte stvarno malo morskih slicica da naparimo oci


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 11:39:09   
vonavoj
Jess,sad tek vidim da si pisala..jeste,to je Toroni...i ja sam izgustirala Sitoniju..s tim da mi nismo imali talase nijedan dan,pa je bilo savrseno,i smestani smo bili pored marketa i onog igralista..Prenecu ti utiske o Jerisosu,mnogo vece je set_aliste,mozes decu da pustis i veci je mnogo,a plaza ista kao na Sitoniji.Inace,sta ste rucali,spremali,neko neke ideje?Kakve su cene mesa u Lidlu,moram zbog dece da spremam...i ima nas puno..realno,ako je obrok 5e..nas je 4oro😂😂😂za rucak 20e..a gde je ostalo. Racunam 2-3, pyta cemo tako..a ostalo moram da spremam.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 11:52:11   
Ana RR
Mi sutra kuci, smrc. Proletele ove dve nedelje. Treba nam barem jos toliko da bi sve uspeli da obidjemo. 
Potos je sranje, 90% srba je ovde, guzva, haos, ali kuca nam je savrsena i nekih 600m smo od centra tako da je milina. Ionako zujimo po ostrvu i nikad nismo u Potosu. Ako nekome bude trebao smestaj na Tasosu od srca preporucujem nasu kucicu. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 11:56:56   
vonavoj
Koliko kosta? Mada ja ne volim tu guzvu,hahaha.Mi gledamo Patru za sledecu godinu👌

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 12:05:09   
jess021
Von, mi smo se hranili pola pola. 4 puta smo bili u restoranu za rucak. Dorucak iz pekare ili slanina, jaja...rucak sam 3 puta kuvala corbu od tikvice, 2 puta supu iz kesice, ustipke od tikvica, nasuvo sa krompirom, gulas...vecera giros, slanina, kiselo mleko....



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 12:56:57   
Ana RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Koliko kosta? Mada ja ne volim tu guzvu,hahaha.Mi gledamo Patru za sledecu godinu👌



840 evra za 12 nocenja. Mi smo isli sa kumovima pa smo podelili trosak ali za vas petoro bi kucica bila taman posto ima dve spavace sobe. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 12:57:29   
MimaKos
Ja cu gledati da lovim hotele na last minute kao prosle godine, milina. Iskrena preporuka za Plataria beach resort, bukvalno na plazi, jonsko more (3 km od Igumenice) za malu decu raj, ja sam dzaba prosle godine platila, klopa super, restoran pored mora, prirodna hladovina od palmi..


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 12:58:12   
Duškić
Kako vam to dobro zvhci..

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 13:04:57   
Ana RR
Mi smo dosta potrosili posto smo se hranili po tavernama uglavnom. Mislim da smo samo jednom vecerali kuci. Nosili smo sendvice na plazu, mislim skoro svaki dan. Plus voce, sokove za decu (navukli se na negaziranu fantu). Ali uglavnom se svuda placaju lezaljke. Negde je npr 5 evra set_ plus dobijes dve flase vode. Negde je 8 evra set_ ali su ukljucena dva pica po izboru. Negde se ne placaju lezaljke ali te uslove da moras potrositi min 20 ili 30 evra po set_u u njihovom restoranu sto je skroz bzvz. Ne volim kada me uslovljavaju. Prilicno je saroliko, sve zavisi od toga koliko je plaza popularna. Ono po cemu je Tasos svojstven je to sto su svuda borovi, sto podseca na Jadran. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 13:06:26   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Duškić

Kako vam to dobro zvhci..
mnogo je lepo, plus ustedis jer su ti lezaljke i sve zivo besplatne, ima i igraliste za decu, bas je divno!


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 13:07:46   
gagana83


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jess,sad tek vidim da si pisala..jeste,to je Toroni...i ja sam izgustirala Sitoniju..s tim da mi nismo imali talase nijedan dan,pa je bilo savrseno,i smestani smo bili pored marketa i onog igralista..Prenecu ti utiske o Jerisosu,mnogo vece je set__aliste,mozes decu da pustis i veci je mnogo,a plaza ista kao na Sitoniji.Inace,sta ste rucali,spremali,neko neke ideje?Kakve su cene mesa u Lidlu,moram zbog dece da spremam...i ima nas puno..realno,ako je obrok 5e..nas je 4oro😂😂😂za rucak 20e..a gde je ostalo. Racunam 2-3, pyta cemo tako..a ostalo moram da spremam.


Mi nismo jeli u restoranima ove godine uopste. Zapravo jesmo jednom, u povratku, u Nei Poriju. A u kuhinji nisam provodila nikad vise od 15-20 minuta. Ponela sam pirinac u kesici, onaj sto se kuva 10ak minuta, pire iz kesice, suvo meso, onaj sos sa mesom iz teglice, mislim da je Barili, odlican je. Nosila sam i tunjevinu, dzem. Jednom pravila karbonara spagete . Tamo smo kupovali peciva, jaja, kobaje, salatu, neko pohovano meso spremno za przenje... Jeli smo giros. Mnooogo girosa 😁 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 13:13:56   
Maraj
Mi ove god bili u Haniotiju . Bilo nam.je diiivno. Hotel super. Polupansion. Plaza blizu. Prvi put da nismo isli u one beach barove , i uzimali lezaljke. Mm je u emezeti kupio 2 lezaljke plus smo asuru za decu poneli. Ma.milina
Ne bih vise otisla na one lezaljke da me opkole sa svih strana. Ovako smo bili na delu plaze gde smo mi hteli, sa svojim mirom . Ma milina. Bas nam je bilo lepo

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 14:31:46   
vonavoj
Moje ne vole jaja,a moram zbog Micka da kuvam..nosim mu 5 gotovih kasica. Mislila sam da ponesem ekpres lonac,smejala sam se pre 2 godine jednoj mami sa troje dece..kaze treba ih nahraniti..Moje ne vole giros...grr..videcu. vole picu,one ce to,mi cemo giros. Hvala na idejama.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 14:33:28   
vonavoj
Ja ne volim spagete i makarone..hahahha..jescu mnogo girosa😂😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 15:11:54   
Filadendronka

Maraj, u kom hotelu ste bili? Mi smo Boze zdravlja u Grand otelu uskoro. Gde ste se kupali? Svi se zale na plazu ( kamenje, jezevi). Po google maps-u polozaj hotela mi izgleda odlicno posto je odmah uz neki veliki park i na samoj plazi je.  
IZVORNA PORUKA: Maraj

Mi ove god bili u Haniotiju . Bilo nam.je diiivno. Hotel super. Polupansion. Plaza blizu. Prvi put da nismo isli u one beach barove , i uzimali lezaljke. Mm je u emezeti kupio 2 lezaljke plus smo asuru za decu poneli. Ma.milina
Ne bih vise otisla na one lezaljke da me opkole sa svih strana. Ovako smo bili na delu plaze gde smo mi hteli, sa svojim mirom . Ma milina. Bas nam je bilo lepo



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 15:18:54   
MimaKos
Kako bih sad jedan giros smandrljala, mm i ja na moru bi bukvalno samo to jeli


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 21:45:20   
Maraj
Fil da Grand Otel je na svojoj plazi. Mi smo biki u Grand Viktoria hotelu. Uplatili smi superior sobu. I bila je super. Hrana extra. Hotel je iza Masoutisa. Raki da cim se iz hotela spustis , ka plazi ima par beach barova mi smo ih zaobilazili i kupali se na delu gde nema zakupa lezaljki. Voda mirna. Ma predivna. Nema jezeva. Ulaz u vodu divan
Ma bas nam je extra bilo . Opet kazem nikad vise necu ici na lezaljke .deo plaze gde su lezaljke - pun. sto sljudi, sto nekih naduvanih flamingosa, pelikana i jos nekih gumenih pticurina. A kod nas milina. Bacis lezaljku/asuru/peskir i suncobean gde hoces i uzivasuser posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 21:51:30   
Filadendronka

Hvalaaaaa!! :) Ma pravo da ti kazem nzm sta da ocekujem. Posto ima izgleda da i beban ulazi u fazu sa boginjama pitanje je da li cemo na sunce i izlaziti. 
IZVORNA PORUKA: Maraj

Fil da Grand Otel je na svojoj plazi. Mi smo biki u Grand Viktoria hotelu. Uplatili smi superior sobu. I bila je super. Hrana extra. Hotel je iza Masoutisa. Raki da cim se iz hotela spustis , ka plazi ima par beach barova mi smo ih zaobilazili i kupali se na delu gde nema zakupa lezaljki. Voda mirna. Ma predivna. Nema jezeva. Ulaz u vodu divan
Ma bas nam je extra bilo . Opet kazem nikad vise necu ici na lezaljke .deo plaze gde su lezaljke - pun. sto sljudi, sto nekih naduvanih flamingosa, pelikana i jos nekih gumenih pticurina. A kod nas milina. Bacis lezaljku/asuru/peskir i suncobean gde hoces i uzivasuser posted image



(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Letovanje 2019
1.8.2019 22:07:04   
vonavoj
Fili,koji je danas dan? Mislis da ce dobiti boginje? Ma ima fore do mora,kad idete?Pokupovali smo gricke za put,sta cemo poneti,jos ds potrpam sve..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







L’ERBOLARIO SUN - sunčano darivanje na Rin...
Uživajmo u lepom vremenu uz L'Erbolario SUN!
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here