|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lidl Srbija
11.10.2018 12:43:35   
emicaa
Vidim stigao vam Lidl,evo i temica da dijelimo iskustva 😁
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 12:45:45   
IvanaSK RR
Ja delim iskustvo kad ne budem morala da cekam u redu da udjem u njega.
Vi sto imate Lidl mogli bi ste napisati sta preporucujeteuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 13:05:54   
Maraj
Vidim na tv-u svi kupuju piliće i banane user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 13:16:56   
emicaa
Povrce im je lose,bar ovde.Voce onako
Slatkisi su jeftini,pelene isto a dobre su.Cesto Davidu kupujem tu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 13:26:13   
Maslacak15
ritter sport cokoladuuser posted image user posted image

Ja generalno bojkotujem discountere, u ALDI ne idem uopste ali LIDL mi je sticajem okolnosti ovde najblizi pa kupim ponekad ponesto. Ja mislim da i nekeo osnovno povrce ume da bude ok, voce kako koje, ovde je generarlno problem sa vocem, dobru breskvu jos nisam videla za 17 godina koliko god kostala i nezavisno koji supermarket.
Kad su te njihove Akcije onda je to sto je na Akciji stvarno jeftino i imaju nekad i brandirane proizvode koji su povoljni. to se naravno isplati. Tipa zasto bi kupovala thommy majonez negde za 2,5 evra ako ima u LIDLu za 1,30 u ponudi.
Meso ja licno ne kupujem nikad ili bolje receno skoro nikad. I svaki put kad mi se desilo, posto mi je najbliza prodavnica da odstupim od tog principa i ipak im dam sansu pokajala sam se. Pa makar bilo sa oznakom Bio. Isto tako iritira me ogranicen asortiman proizvoda. Ali ima nekih stvari koje se mogu kupiti.
U slucaju Srbije, gledam na njihov dolazak pozitivno jer se nadam da ce imati efekta na konkurenciju na trzistu i ponasanje drugih lanaca koji su uspostavili monopol cenama. I vrlo su bezobrazni. E da velika Nutela u mom lidlu od 800 gr, kosta 3,79 evra. Uvek dobijem nervni slom kad udjem u BG Maxi i traze mi za onu malu od 400 gr oko 500 dinara. user posted image nije da nemam da platim, ali pitanje je principa. E zbog toga nadam se, kad prodje danasnji cirkus da ce LIDL imati pozitivan uticaj. Vredi proset__ati....

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 11.10.2018 13:28:26 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 13:58:59   
Ana RR
Ja sam bila samo u Lidlu i Grčkoj i nikad ništa nisam kupila user posted image ništa mi se nije svidelo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 16:45:33   
mama Jo
I ja sam samo u Grckoj, obavili smo kupovinu jer smo morali, inace mi se nije svidelo kako izgleda... sve nabacano po kutijama, imala sam utisak da sam u magacinu.
A sad ovaj u NS sto se otvara je blizu nas, poseticu ga prvom prilikom.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 16:47:23   
Maraj
Jel Lidl preko radi on line prodaju?
Da znam, da l ce je biti kod nas

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 17:14:34   
dunja RR
Da, tako izgleda svaki Lidl u Grčkoj, kao nekad one SOS radnje kod nas. Mi smo sada u susednoj ulici od hotela, na Kritu, imali Lidl i Sinku, jedno preko puta drugog, Sinka je dosta kulturnije izgledala i bolju ponudu ima, a na Limnosu je bio neki supermarket, ni blizu ovima, em veći em što je ponuda daleko kvalitetnija, ne mogu da se setim naziva tog marketa.

IZVORNA PORUKA: mama Jo

I ja sam samo u Grckoj, obavili smo kupovinu jer smo morali, inace mi se nije svidelo kako izgleda... sve nabacano po kutijama, imala sam utisak da sam u magacinu.
A sad ovaj u NS sto se otvara je blizu nas, poseticu ga prvom prilikom.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 17:53:11   
emicaa
Maraj ovde ima zadnje 2-3 godine.Vjerovatno ce biti i tu uskoro ako nema vec sad.
Ne znam,ja nemam nista protiv lidla.Povremeno odemo.Sto rece Maslacak ima dosta marki koje kod njih kostaju duplo manje nego u ostalim marketima.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 18:02:04   
Maraj
Mm i ja u Grckoj uvek kupimo njihove marke 7 days. Pun je cokolade user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 18:13:42   
mama Jo
Sinoc sam u jednoj grupi videla katalog, jedna mama je postavila. Stvarno su veoma povoljni.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 18:32:23   
Maslacak15
ma jesu povoljni su. Nema tu diskusije. Samo imaju ogranicen asortiman proizvoda. Ali to sto imaju i odredjeni broj brendova bude jako povoljno. Mene nervira samo sto kad odem pola ne mogu da kupim od onoga sto inace kupujem jel smo se mi navikli na odredjene sunke odredjene sireve (razmazeni priznajemuser posted image ). ALDI koji im je konkurent uopste nema brendove nego samo njihove no name proizvode i tamo nisam usla poslednjih 10 godina. Ali u LIDL odem- po ritter sport cokoladu i neskafu ako nista drugo.Ili ako mi zafali secera ko juceuser posted image user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 18:53:15   
Rosita
Otićiću kad se stiša ujdurma. Eto baš ću da probam pelene, a i čokolade, naravno ☺. Samo ako ima neka dobra crna sa lešnicima☺.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 18:53:27   
Tiziana
Meni malo ovi snimci i ova pomahnitala kupovina kao da ce sutra smak sveta malo tuzna. Ok, sve je jeftinije, ali polako, nigde nece pobeci.Ja sam jednom u Grkoj usla u Lidl, bila je nenormalna guzva, nista nismo nasli sta nam je trebalo i sta koristimo i odustali smo. 

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 18:56:39   
Rosita
I meni je tužno. Uvek ista priča 😠. Kad se Kika nameštaj otvarao beše i tuča zbog poklon šolja. Slično je bilo i sa h&m. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 19:16:22   
mama Jo
To se slazem u potpunosti.
Takav smo mi narod.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Lidl Srbija
11.10.2018 20:21:02   
jess021
Kao sto Maslacak rece, nadam se da ce uticati da malo spuste cene konkurencija, Delhaize I slicni. ...Mi smo u Grckoj kupovali pivo i ne znam sta jos😂😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Lidl Srbija
12.10.2018 8:24:14   
nata11
Volim Lidl. Naravno postoje stvari koji se tamo kupuju i koji ne. Volim one razne mlecne-vocne jogurte sa coko kuglicama, sireve, imaju onu odlicnu marku biciklisticke opreme ( sportske uopste), uzimam gel za umivanje njihov, omeksivac 4l platila 2.3 e... itd.Da i pekaricu volim.Inace ne znam kako da se izrazim a da budem politicki korektna... Koliko sam videla na snimcima ljudi su kupovali banane po 60 din da bi ih prodavali na pijaci za 120. Bar sam ja tako shvatila.Ja svakako ne idem ove nedelje dok se guzve ne smanje.

_____________________________





(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Lidl Srbija
12.10.2018 9:54:07   
bebilule
Kod nas nema Lidla. Ali sam svraćala kada krenem na more u Hrvatsku. M ima Lupilu odijelo za kišu. Ja sam prezadovoljna, koštalo je 17 evra.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Lidl Srbija
12.10.2018 11:48:34   
vocicana
U Krusevcu nije otvoren, bar ne jos uvek, nesto se otegla izgradnja, ali bice.
Ja sa se susrela sa njim u Grckoj i Holnadiji, rado kupujem neke sitnice videcu da li ce ih biti i kod nas i po kojoj ceni.
Volim, prosto obozavam Crownfeld musli barove, volim njihove one jeftinuse cockoladice u kesama, sa kikirikijem ne znam ima jos toga.
Nije los hleb sa belim lukom, ima onih finih sireva, masnih, starih, mladih. Grickalice slane Crocs, moze sve, vl maramice Lupilu super dobre, ponesto od Cien kozmetike imaju odlice kese sa onim plasticnim mehanizmom na zatvaranje, kesa koliko hoces za manje od 2 e, e a sto se garderobice tice i nekih sitnica povremeno se moze nleteti na super komade. Esmara je cini mi se.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Lidl Srbija
12.10.2018 15:23:48   
Duškić
Ja cekam da se guzva razidje pa cu otici. Meni je rodjaka donosila neke tablete za masinu za sudove kaze jeftini , a meni su extra.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Lidl Srbija
12.10.2018 15:34:36   
IvanaSK RR
Duškić, mislim da sam procitala negde da su tablete za masinu 8 din komad.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Lidl Srbija
12.10.2018 17:08:08   
Duškić
Pa znam da je cena niska W5 pise na njih.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Lidl Srbija
12.10.2018 19:56:24   
smeško
Ja ne verujem da cu otici, daleko mi je. Nisam od onih koji luduju za bilo kojim proizvodom, posebno slatkisima.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here