|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   lignje
11.4.2012 10:32:31   
mirks
nigde na netu nisam nasla kada deci davati lignje...znam da su plodovi mora veliki alergeni...zato mame molim vas ako neko zna da me posavetuje user posted image marko ima sad vec 18 meseci...da se upustim u tu avanturu?

_____________________________

Imajte strpljenja, jer ne postoji drugi nacin da danas koracate kroz zivot. Budite strpljivi i nemojte sve uzimati preterano ozbiljno. Podjite do velike trznice i kupite sebimalo bestrasca!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: lignje
11.4.2012 11:33:25   
mirks
pa zar niko nije davao detetu lignje?user posted image

_____________________________

Imajte strpljenja, jer ne postoji drugi nacin da danas koracate kroz zivot. Budite strpljivi i nemojte sve uzimati preterano ozbiljno. Podjite do velike trznice i kupite sebimalo bestrasca!

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: lignje
11.4.2012 11:57:00   
Olga75
davala sam ja ali je bila vec preko dve godine a letos sam joj dala i skampe
nemam pojma kad se preporucuje njihovo uvodjenje


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 3
   [Obrisana poruka]
11.4.2012 12:02:44   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mirks)
  Direktna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
11.4.2012 12:03:23   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: lignje
11.4.2012 12:59:09   
branki*
lignje-bljak!ja necu davati bozi jos plodove more.ima vremena...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: lignje
12.4.2012 11:39:11   
mirks
hvala vam mame punouser posted image dakle odgodicemo njihovo davanje jos malo...moze da prezivi i bez lignji ove godine user posted image

_____________________________

Imajte strpljenja, jer ne postoji drugi nacin da danas koracate kroz zivot. Budite strpljivi i nemojte sve uzimati preterano ozbiljno. Podjite do velike trznice i kupite sebimalo bestrasca!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: lignje
18.4.2012 13:02:37   
bebać
Šta lignje bljakuser posted image user posted image user posted image šalim se, ja ih obožavam....a eto ja sam ih sergeju sigurno davala i prije 2 god, nije bilo nikakve negativne reakcije, ustvari on uopšte nije sklon alergijama, pa ima i to vezeuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu mirks)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: lignje
18.4.2012 13:08:45   
boba 11
Ja nisam nikad ni jela ni davala lignje deci i kad vidim kako izgledaju gadim se .Radim u restoranu pa se srecem svakodnevno sa njima i svarno su bljak i nemam zelju da ih probam.Ali pricao mi je stric koji ima iskustva sa ribom da je bolje jesti domace recne ribe nego morske jer dok dodju do nas tri puta se otkrave i ponovo zamrznu pa nisu bas sigurne.Ali ja opet vise volim oslica ili skusu nego bilo koju drugu ribuuser posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: lignje
20.12.2016 13:25:40   
Anck Su Nmaun
Moje vole i cesto im kupujem ali one panirane.

(odgovor članu boba 11)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: lignje
13.12.2018 13:23:39   
Cruella
jeste da ruzno tj cudno izgledaju, za one koji ne zive pored mora pa se ne usudjujete da ih probate. Lignje ako su sveze su jaaaako ukusne. Samo sto je nama dr rekla da se ne uvode pre 3 godine. Mada tesko da cu ovde naci sveze

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: lignje
17.7.2019 10:19:41   
MimaKos
Ninja ih ne jedem jer nw volim pa ih ni deci ne nudim.. cerkica ih voli u restoranu panirane, ali retko to trazi


(odgovor članu Cruella)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: lignje
21.10.2019 17:59:12   
mama ivane
Cerka i nije toliko odusevljena lignjama ali zato sin smaze ocas posla

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: lignje
21.10.2019 18:46:40   
Mirko Svirko
Moj sin jede one stapice lignje. I ja jedem to. 

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: lignje
21.10.2019 20:00:31   
branki*
uh,ja obozavam.moji bas i ne,ali ja ,mnogo voli.i one stapice i lignje kao kolutice.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: lignje
21.10.2019 22:53:15   
flamingos
Mi ih ne volimo.


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







LJUBAV NE BROJI HROMOZOME
Vesna je došla na svet, omalena, slabašna, kosooka. Ljilja je plakala od sreće i brige: nije se plašila da dete gaji sam...
Deca koja imaju tantrume biće bogatija i u...
Ako se dete bori svim silama protiv tebe, ima tantrume i prkosi autoritetu - verovatnije je da će biti uspešnije u karij...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here