|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
6.11.2015 15:57:19   
jess021
Otkad joj dajem Enterokind L ima bas retku stolicu. Jednom dnevno, ali za sve pare
Probije joj i na pelene i na bodic....nije vodena, ali je retka.
Treba li da brinemuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1801
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
6.11.2015 17:42:30   
Maraj
E i nama je retka. Bila je onako kasasta a sad je vise vodenasta. Isto zna da probije ili na ledja ili napred. Davala sam mu bio gaju i Espumisan L. Sad mu dajem nesto sto sam dobila iz Amerike zove se Infacol.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1802
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
7.6.2016 11:30:32   
Anck Su Nmaun
Evo da se upisemo i u ovu temu user posted image
Vec dva dana ima uzasne grceve, dajem mu Espumisan ali nesto ne vidim da mu je bolje od toga.
Sad citam na netu mame hvale Colief kapi... ima li ko nekakva izkustva s tim?
Inace ga tata bolje umiri nego ja...nemam pojma kako ali ona ga na stomak utopli on se smiri, ja ga stavim ali malo koji put mi uspe.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1803
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.6.2016 11:05:22   
IvanaSK RR
Anck, probaj da masiras oko pupka kruznim pokretima, suprotno od kazaljke sata, pa kao "lupkaj" prstima tuda. Na kraju, nozice podizi prema stomaku. Uzmi termofor, ako nemas, trebalo bi da pomogne.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1804
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.6.2016 11:12:28   
Sanjalicaaa
Anck, mi smo koristili Colief i stvarno su odlicne.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1805
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.6.2016 13:42:01   
Anck Su Nmaun
Ivana sve smo to radili, ali po mom iskustvu to dok ne prodje nema pomoci user posted image
Eto sam jos te Colief kapi nismo probali user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 1806
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.6.2016 13:46:21   
Mala Elena
Anck, espumisan bi trebao da pomogne user posted image
Jel se bar malo od njega isprducka?
I P.je tata uspevao da umiri, kad se eto nadje kuci..
Ali per dana mi je bilo zlo, ne sednem ni tren, citav dan je prenosam a ona vristi.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1807
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.6.2016 13:52:15   
Anck Su Nmaun
Ma on prducka i bez njega, bas zato i place, kad se isprducka smiri se. Cini mi se da samo pospesuje prduckanje a ne smanjuje bolove user posted image
Juce je vristao dok nije tri puta posteno napunio pelenu i onda se smirio.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1808
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.6.2016 14:23:36   
Maraj
Anck , a tvoja ishrana , mozda mu smeta nesto , ako ga dojis.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1809
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
8.6.2016 16:41:36   
isidora88
Colief su odlicne, nismo ni osetili grceve.user posted image
Zagrej peglom tetra pelenu pa mu staci preko stomacica, ne na golu kozu nego preko bodica. Kontakt koza na kozu...

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1810
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.6.2016 13:46:17   
Anck Su Nmaun
Stigle su nam kapi iz Nemacke Lefax, e sad sve je na Nemackom, jel koristila neka mama, neznam koliko se daje bebi user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 1811
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.6.2016 14:48:23   
vocicana
Ja imam Sab Simplex, ako ti na bocici pise sastav leka Simeticon, to ti jesve isto. Mada se Sab doozira ne vise od 4 put dnevno po 7 kapi. Procitaj
Daj u pp broj moilnog, ako imas viber slikaj papir iz kutijice da ti p;revedem.

< Poruku je uredio vocicana -- 14.6.2016 14:49:23 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1812
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.6.2016 14:57:59   
Anck Su Nmaun
Pise Simeticon....poslala pp

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1813
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.6.2016 15:14:53   
vocicana
Ljubimo vas Di ja , bice to sve super. Nemacki lek jenemacki lek, sve pokusaj, vec smo se cule. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1814
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.6.2016 15:25:22   
Anck Su Nmaun
Jos jednom Hvala Voci na pomoci user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1815
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.6.2016 18:54:45   
vocicana
user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1816
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
28.7.2016 8:45:14   
Anck Su Nmaun
Samo da napisem da nam je Lefax resio Sve probleme, od kako je poceo da pije nestali su user posted image davala sam mu jos neke dve nedelje i posle prekinula , ni traga od grceva.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1817
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
3.8.2016 22:30:21   
mamini andjeli
Sa prvim sinom koji sada ima 5 god. Nismo spavali 20 dana nema sta nismo probali nista nije pomoglo,sve dok nismo nabavili plantex caj kojeg su naravno sada povukli.Sa drugim sinom kojem ce za par dana 2.mj seka poslala iz Njemacke kapi Sab Simplex negdje na forumima sam citala da su dobre(kapi su zato sto beba nikako nece ni okusiti caj).Naravno kapi sam nabavila prije poroda o cim sam primjetila grceve poceli smo sa kapima.Zahvaljujuci tim kapima grceve smo imali 3 dana po sat vremena predvece ibto je to.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 1818
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
24.8.2016 13:41:12   
Sandricak
evo i ovde da se upisemo... Nama su poceli grcevi pre 4 dana, inace Ilija ima 22 dana... Ne znam jel moguce tako rano da se jave... Poceli smo sa Espumisan kapima, ujutru i uvece, mada pise posle ili pre svakog podoja po 25 kapi... Malo je bolje, ali imam jednu nedoumicu... Da li je moguce da se od kapi pojaca bljuckanje da ne kazem, da se javi povracanje ponekad posle sisanja?
Espumisan se kod prvog sina pokazao kao odlican, nismo ni osetili grcve, a davali smo mu samo ujutru...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu mamini andjeli)
Direktna veza do poruke: 1819
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
24.8.2016 14:22:40   
Milena18
Sandričak, po onome što sam čitala i što mi je rekla patronažna, grčevi mogu da se jave već oko 2-3. nedelje, tako da nije rano. Moja beba ima 18 dana i mislim da ima grčeve već tri dana, a možda i duže. Čitala sam da grčevi pojačavaju bljuckanje, tako da ti možda zbog toga češće izbacuje mleko. Moja od početka poprilično bljucka, ali se ubucila, tako da ne brinem mnogo oko toga. I mi ćemo danas početi sa Espumisan kapima.

< Poruku je uredio Milena18 -- 24.8.2016 14:24:06 >

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1820
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.9.2016 9:12:09   
Sandricak
Evo mene opet ovde... zbog povisenog nivoa bilirubina jos smo zuti pa nam je pedijatar svaki drugi obrok uveo ad mleko.. e sad nastaju muke...tesko ordimo a jos teze kakimo.. iako koristimo espumisan i biogaju... ima ko kakav savet da olaksamo?

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 1821
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.9.2016 9:43:24   
MishMash
Sandricak, nama je pomagala Biogaia, a ja sam u kombinaciji sa tim pila caj za dojilje "Josif Pancic". Uvece smo i neke vezbice radili koliko se secam.

Sto se zutice tice, beba mi je bas bila pospana i zuta, ali nam pedijatar nije pominjao ADuser posted image Receno nam je da je sto vise suncamo i da je obavezno dojim na dva sata.

Nadam se da ce brzo prociuser posted image

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1822
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.9.2016 12:12:31   
Anck Su Nmaun
Sandricak Obavezno probajte Colief , nama je pomoglo a i znam jako dosta mama da se kunu u njega. Ovo ostalo su ti sve probiotici a Colief je bas za suzbijanje grceva. jeste malo skup ali pomoci ce vam.

Cek...sad edit... jel imate grceve ili vam treba nesto za lakse kakenje?

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 12.9.2016 12:14:19 >

(odgovor članu MishMash)
Direktna veza do poruke: 1823
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
14.9.2016 12:40:53   
Sandricak
Anck, imamo grceve a i tesko kaki... sav jadan potamni od napinjanja od kada pije ad mleko... a otkud znam, rekla mi pedijatar da su mi jaki hormoni u mleku pa da zato ne pada bilirubin pa da uvedem svaki drugi obrok ad...
Anck, a to iz Nemacke sto si dobila za grceve jel pomoglo, da pisem zaovi da salje...?

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1824
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
15.9.2016 12:29:02   
Milena18
Evo me ponovo. Nama Espumisan nije pomogao. Juče smo kupili Colief, videćemo kako će biti, mada već sinoć mi je delovala manje uznemireno posle jela. I pomaže ako nakon obroka legne potrbuške na moj stomak, tad se baš smiri i posle nekog vremena i zaspi, mada ni to ne deluje uvek, naravno.

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 1825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here