|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 21:39:45   
Misha i Ljisha
Sanjice radimo vezbe kad je raspolozen sto je u praksi vrlo vrlo retko. Dok mi proguguce koju i krenemo da vezbamo on krece da se dere. Hipertonus nam ne pomaze u tom poduhvatu nikako

user posted image

Uzeh i probiotik a smanjujem mu colief jer pise ne prekidati naglo. Mm rekli ili ili ili colief ili probiotik. Rosi daje zajedno pa cu probati i ja

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1951
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 21:50:17   
MimaKos
Nama colief nista delovao nije, bas ni najmanje, ali nam je pomagalo da se iskaki najvise kad mu podignemo nogice ka licu dok lezi, kao kad im se menja pelena, odmah izbaci gasove i kaki

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1952
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:08:40   
mama Jo
Nisam ulazila nekoliko sati...

Ljisho, nije kakio uopste? user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 1953
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:12:54   
Misha i Ljisha
bilo je dve strafte od prdeza i to je to.

Mimakos to radimo redovno pri svakom menjanju pelena uradimo po vezbice ali nista ne obavlja.

Colief pomazu u smislu da manje stvarno place od kad ih koristimo (onda mozete misliti koliko je plakao bez njih ali mislim da se to zamisliti ne moze)

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1954
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:15:45   
mama Jo
user posted image u persun i grcevi i sve...
Nadam se da, kad odete kod Nikolica, da ce vam dati neki konkretan savet koji ce pomoci....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1955
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:28:49   
Misha i Ljisha
i ja se nadamuser posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1956
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:32:23   
lesica
Ljišo, drži se.

D je recimo užasno smetao vigantol, pa nam je dr zamenila sa bio gaya kapima sa vit D. Ali generalno dok nije krenuo sa čvrstom hranom agonija je trajala.

Što pre se konsultujte sa dr.

Grlim te.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1957
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:38:28   
Misha i Ljisha
JAo cekam kao ozeblo sunce da me zovu iz ordinacije Dr Nikolica.

I D je smetao vigantol. E sad pomislih u jednom momentu da deranu smeta bebitol ali nije do toga jer mu nisam davala par dana. Pametna nisam i nije mi normalno da je beba tako malo raspolozena u toku dana

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1958
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:44:07   
IvanaSK RR
Jos dva meseca samouser posted image posle mozes sa dohranom polako.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1959
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:44:26   
vonavoj
Joj.ja tek treba da krenem sa vigantolom..sad me plasite..sta tu ima da im smetauser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1960
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:47:50   
Misha i Ljisha
von mislim da su ga Nemci cak izbacili iz upotrebe nisam sigurna iskreno. Ma ja uvek kazem uzecu najobicnie ad kapi i do mojega i onda uvek uzmem ono sto oni "preporucuju"

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1961
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:50:58   
IvanaSK RR
Vonavoj,mozes i Bebitol da uzmes.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1962
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:57:11   
Misha i Ljisha
sad im je fora bebitol D3K tj bebitol sa K vitaminom. To nisu ranije davali. Vitamin K protiv izliva krvi u mozak (valjda ako sam dobro zapamtila) jer je to cesta pojava kod beba. Zato dobiju injekciju vitamina K u porodilistu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1963
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 22:58:32   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Jos dva meseca samouser posted image posle mozes sa dohranom polako.

user posted image znas kad cu otvoreno da pitam Dr Da li je moguce da je do mog mleka i da li da predjem na dohranu jer je ovo mucenje za celokupnu porodicu

snimila sam cak i podoj da pokazem dr na sta to lici.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1964
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
12.6.2018 23:39:08   
Rosita
Vigantol je i mom D smetao!
Sa n koristim k1d3 bebitol i to ide do 3 meseca, posle samo d3.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1965
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.6.2018 1:13:57   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

von mislim da su ga Nemci cak izbacili iz upotrebe nisam sigurna iskreno. Ma ja uvek kazem uzecu najobicnie ad kapi i do mojega i onda uvek uzmem ono sto oni "preporucuju"

user posted image muzu nas kao krave..mogu sa nama kako hoce, samo da " deci bude bolje"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1966
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.6.2018 22:13:23   
Misha i Ljisha
uvedoh i waya kapi. Danas je stvarno miran dan. KRenuo je sa drekom posle prvog podoja dadoh te kapi i ostatak dana je miran. E sad da li je slucajnost ili ne nemam pojma.
P i dalje nije kakio. Sad me vec hvata frka i panika. 6 dana. Uf mila majko. Meni nije dobro kad dva dana ne obavim.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1967
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.6.2018 22:15:49   
IvanaSK RR
Ljiso, nemoj da te hvata frka, obaviće on to sutrauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1968
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.6.2018 22:18:24   
mama Jo
Pa da, znam da sam citala da se tolerise od 7 do 10 dana da ne kake, zar ne?
Ja nisam cula za te kapi stvarno.
A da probas par dana da mu ne dajes nikakve kapi 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1969
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.6.2018 22:22:24   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Pa da, znam da sam citala da se tolerise od 7 do 10 dana da ne kake, zar ne?
Ja nisam cula za te kapi stvarno.
A da probas par dana da mu ne dajes nikakve kapi 😊

PRobala i katastrofaaaaaaa je bez ikakvih kapi veruj mi. Znaci dva dana mi je NON STOP bio u rukama

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 1970
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.6.2018 22:30:49   
Maslacak15
i ja sam misljenja ljiso da toliko stvari menjas da nema sanse biti sigurna sta radi sta ne radi. Ja bih isto probala bas sve da ukinem jedno cetiri pet dan. TO poslednji put je bio bez icega pre sigurno 3 nedelje to je ipak druga beba.... Mislim razumem te ja skroz, nije ti lako, kad beba toliko place oces da mu pomognes alli ne moguce je znati da li su mu te nove kapi pomogle ili se potrefilo slulcajno da je danas bio mirniji. Ako sam dobro shvatila sad mu ne dajes dohranu. Onda mozes da cekas. Eto sam akazes bio je bolji nego juce,znaci ne smeta mu toliko.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1971
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.6.2018 22:36:24   
Misha i Ljisha
Nisam ja nista mnogo menjala Maslacak. 3 nedelje je recimo pio colikind onda sam ukinula i uvela colief. I to je to nista izmedju nije bilo, jednom mu dadoh plantex caj koji kao da ga je jos dodatno nadimao (sto je vrlo moguce jer i ja tako reagujem na komorac i anis isto kao i na kamilicu) pa je bilo jos strasnije. Tako da eto samo ta dva preparata. I probaj izmedju da ne dajem nista i bilo mu je definitivno gore. Nisam sad uzela colief uzeh coliprev koji je identicnog sastava znaci laktaza i samo sam dodala waya probiotik uz to. Znaci i dalje dobija laktozu plus probiotik od danas. Nema sanse da cu da se igram sad sa zivotom i nista da mu ne dajem. user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 13.6.2018 22:37:31 >

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1972
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.6.2018 22:43:55   
mama Jo
Ma znam... ne mozes biti pametan stvarno...
Kad je U imala jako problema sa grcevima mi smo joj davali samo biogaju, njoj je danima, ma mesec dana sigurno kaka bila zelena, ali bas zelena, i pisala sam i ovde po temama... onda sam joj jedan dan ukinula, pomislih od toga je ... pa opet poceli kroz neko vreme.... zato sam pomislila da mozda probas, ali ako si to vec radila, znas onda...
Jbg, proci ce ga.... ali treba to izdrzati stvarno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1973
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.6.2018 22:44:37   
Maslacak15
a voda tu i tamo, pa eto sad mu dade i sa secerom. Pa tvoja ishrana koja se menja i svaki dan moze da utice ovako i onako. Ne mislim ja da ishrana ima dramticne veze ali eto ja jesam zakljucila da A ne deli moju ljubav prema punomasnim sirevima. Mlleko je skroz ok ali sir dovodi do zelenkastih stolica i protera je. Uzgred probaj ti da jedes malo maslinovo ulje. Umaci hleba kao u italiljanskom restoranuuser posted image Mozda na neku magiju deluje kao laksativuser posted image Probaj. Nazovi to maslackov eksperiment.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1974
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
13.6.2018 22:56:04   
Misha i Ljisha
Prelivam paradajz maslinovim uljem. Jedem redovno palentu sa jogurtom i lanenim semenkama ne bi li mozda i on "dobio deo". Vode nudim naravno. Nekad hoce nekad nece. Danas nije ni liznuo vodu. Ja sam na "jednolicnoj" ishraniuser posted image relativno slicno jedem svaki dan. Znaci dorucak je ili musli sa jogurtom ili palenta sa jogurtom uz to paradajz ili beskvasnk hleb i sunka ili slanina plus salata. Rucak supa domaca plus meso plus salata. Nacin pravljenja mesa se razlikuje. I vecera vrlo slicna dorucku. Pecem jos i jaja. Izmedju obroka jedem vocem trudim se slatko da ne jedem. Veceras sam pojela jednu palacinku

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 1975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  77 78 [79] 80 81   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



Anketa

sta je manje bolno
sandrina

koji je po vama manje bolan i manje stresan porodjaj

prirodnim putem (62%)

carskim rezom (38%)


Ukupan broj glasova: 112

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here