|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 89 [90] 91   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
20.8.2019 21:20:20   
nata11
A kada su prestali grcevi kod vas?




_____________________________





(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
20.8.2019 21:31:24   
MimaKos
Mislim negde oko 4.tog sa njim, a sa cerkicom je bas duze trajalo (ili se tako cinilo)


(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
20.8.2019 23:59:14   
dunja RR
Uglavnom do kraja trećeg meseca prestaju (tako je bilo i kod nas), ponekad ali ređe teaju duže.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
21.8.2019 6:57:04   
Duškić

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Uglavnom do kraja trećeg meseca prestaju (tako je bilo i kod nas), ponekad ali ređe teaju duže.



kod nas isto ovako bilo.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
21.8.2019 10:05:36   
Minna2907
I kod nas je ista situacija skoro da placa i nema i pri tom ispusta gasove i to jedva. Preko dana smo mirni al navece problem nastaje. Kad ga uzmem da ga nahranim cijelo vrijeme stenje dok jede. I nece da se smiri dok ne izbaci sve gasove iz sebe.  

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
21.8.2019 10:16:28   
MimaKos
Minna uzmi gas kapi, od srca ti preporucujem, nas su spasile, a isti je problem imao jer je halapljivo sisao i gutao vazduh... 


(odgovor članu Minna2907)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
21.8.2019 10:17:33   
Duškić
lakse mu je kad se isprduckauser posted image

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
21.8.2019 10:24:36   
Minna2907
I on isto tako nekad se i prejede nece da pusti siku pa onda se malo i izbljucka.  Sreca ne place al toliko ga je tesko gledati dok se sav muci da se isprducka 😂  Za 7 dana ce mu biti abd mjesec. Nismo mu nista davali. Samo te D3 kapi. Moracemo da probamo. 

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
21.8.2019 10:25:14   
Minna2907
Haha lakse cak moze i zaspati al dok se isprducka treba mu sat najmanje 😂😂

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
21.8.2019 10:25:54   
MimaKos
D3 kapi nisu za grceve, ovo je skroz prirodno i zaista pomaze, pharmalife ih proizvodi. To i plantax u kesicama su spas, da se ne muci bezveze


(odgovor članu Minna2907)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
21.8.2019 10:26:40   
Duškić
Mozes mu slobodno davati, ove sto je Mima rekla, ja sam uzimala bio gaju, ema svasta nesto.
Sad ima novijih stvari, ali sigurno je uz njih lakse.

(odgovor članu Minna2907)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
28.8.2019 18:05:00   
Minna2907
Koristili smo Espumisan kapi od kojih nije bilo nikakve pomoci,presli smo na waya evo vec drugi dan ali beba svaki put poslje njih sve izbljucne. Bar sam zakljucila da je od toga.  Opet nikakve koristi od kapi :( Ove Gas kapi nisam nasla u prodaji.  

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
28.8.2019 20:44:37   
Duškić
Bio gaju mozete probati, colief..sad vidim ima jos nekih novih.

(odgovor članu Minna2907)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
28.8.2019 20:58:13   
MimaKos


IZVORNA PORUKA: Minna2907

Koristili smo Espumisan kapi od kojih nije bilo nikakve pomoci,presli smo na waya evo vec drugi dan ali beba svaki put poslje njih sve izbljucne. Bar sam zakljucila da je od toga.  Opet nikakve koristi od kapi :( Ove Gas kapi nisam nasla u prodaji.  
   Sada kucam, i ima ih online u nekoliko apoteka, a oko 600 dinara su. Nama su jako.pomogle!


(odgovor članu Minna2907)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
31.8.2019 14:28:37   
Minna2907


IZVORNA PORUKA: MimaKos



IZVORNA PORUKA: Minna2907

Koristili smo Espumisan kapi od kojih nije bilo nikakve pomoci,presli smo na waya evo vec drugi dan ali beba svaki put poslje njih sve izbljucne. Bar sam zakljucila da je od toga.  Opet nikakve koristi od kapi :( Ove Gas kapi nisam nasla u prodaji.  
   Sada kucam, i ima ih online u nekoliko apoteka, a oko 600 dinara su. Nama su jako.pomogle!







Ja se nalazim u Sarajevu. A ove waya cini mi se da imaju ucinka.  

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
31.8.2019 14:52:28   
MimaKos
Aaa razumem. Pa isprobaj, nikad ne znas sta ce da upali..


(odgovor članu Minna2907)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
31.8.2019 18:01:42   
Duškić
Ma ima svakak ih pomocnih sredstava, preporucuju i u apoteci farmaceutu.

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
31.8.2019 18:04:30   
MimaKos
Zalosno je sto.puknes brdo para dok ne provalis sta deluje, kod svake bebe je drugacije


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
9.9.2019 20:00:45   
nata11
Da li je neko davao laktoza kapi bebi? Bas malo iskustva o njihovom koriscenje na netu.


Nakon sto smo ustanovili da od Espumisana nema stolicu pedijatar nam preporuči Humana anti collic i 3kapi laktoze u svaki obrok. Od tada meni izgleda kao da jos vise ima grceve i opet nema stolicu 3 dana. 

_____________________________





(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
9.9.2019 20:07:36   
Filadendronka
Nato, nikad cula, ko je proizvodjac? Zasto ne probas Coliprev ili Colief, oni razlazu laktozu? Moja beba ima stolicu jednom nedeljno od rodjenja cisto da ne brines. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
9.9.2019 20:28:48   
vonavoj
Nato,promeni joj mleko..vidi sa nekim drugim dr..muka je kad beba nema stolicu,ali to zavisi i od mleka..a i od deteta. Probaj nan,aptamil,mozda joj humana ne prija.Moje iskustvo sa bilo kakvim kapima je da je bilo jos gore...J su pomagale homeopatske,ali je ona redovmo kakila(i sisala samo). Sa M sam coliprev koristila,kakio je od njih,na pocetku..kratko sam mu davala. A i njemu sam homeopatske davala i Babylove mleko i nije imao grceve. Probaj babylove mleko.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
9.9.2019 20:36:54   
nata11
Pa to je to Fil, to su iste kapi.


Promenila sam dr ona nam i preporucila AC mleko uz komentar to je carobno mleko. Dete pocelo non stop da ima grceve cak se i nocu budi sto se nije desavalo. Rekli mi da ne menjam mleko jer je i ovo na neki nacin promena, da su grcevi najaci u 3i4 mesecu i da od 4tog meseca uvodimo kase i tada ce se srediti. Izem ti savete njihove... A sta sada da radim 😔😭
Dacu joj jos jednu kutiju AC da mu damo sansu pa onda ne znam sta bih mogla vise probati. 

_____________________________





(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
9.9.2019 20:39:04   
nata11
Ove su dali mm u apoteci jer na dr listi pisalo samo laktoza kapi. Kako sam videla to je isti sastojak i funkcija. I cena je tu negde.


user posted image

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
9.9.2019 21:33:34   
lesica
Nato, nije za poređenje jer je D bio isključivo dojena beba, ali njemu ništa živo nije pomagalo sa grčevima i nekakanjem. Isto je bila preporuka da od 4. meseca uvodimo čvrstu hranu, i iskreno kako je krenuo da jede i na kašičicu sredio se stomak. E da, i izbacili smo bili vigantol, pa nam je dr ubacila neke druge kapi umesto njih.

Ne pomogoh ti uopšte 😑

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Pomoć bebi sa grčevima
9.9.2019 21:52:57   
nata11
Hvala svakako Les bar da imam neku utehu da izguramo jos mesec dana. 



_____________________________





(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  87 88 89 [90] 91   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 89 [90] 91   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here