RE: Neostvareni snovi.. (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Pesic -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 22:42:39)

Želj mi je samo da odem iz ove zemlje..za sada jedina...




pepeljuga -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 23:22:17)

IZVORNA PORUKA: jovicaa

sto nisam upisala fakultet koji sam zelela.... to ce mi biti dozivotna rak rana, sigurno... 


Ista stvar... Tesim se da sve ipak ima neki svoj razlog, u protivnom ne bih radila ovaj posao, u ovoj firmi, gde sam upoznala mm [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Imam gomilu neostvarenih snova, kao i svi, a kad sam uspela da ostvarim neke za koje sam mislila da su nemoguci, onda mozda mogu da ostvarim i ove druge, ko zna sta zivot nosi [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anoniman -> RE: Neostvareni snovi.. (5.2.2012 23:31:18)

Ja imam, trenutno, samo one "redovne-normalne" snove - da se skućimo, da završim faks i nađem dobar posao...nekako mi to nisu ni snovi, nego planovi.
A snova, devojačkih i detinjih imam mnoooogo, koje nikada neću ostvariti. I nekada mi bude baš teško, iako sam u svakom trenutku svesna da nikad ne možeš da imaš sve, i da uvek nešto nedostaje...jednostavno, ti snovi su vezani za neki drugi život, i prebolela sam ih...zato ne volim ni da ih se setim[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Neostvareni snovi.. (6.2.2012 7:59:52)

[img]http://www4.slikomat.com/11/0206/g5t-ribolo.jpg[/img]




LillyT -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 19:52:10)

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

I nekada mi bude baš teško, iako sam u svakom trenutku svesna da nikad ne možeš da imaš sve, i da uvek nešto nedostaje...jednostavno, ti snovi su vezani za neki drugi život, i prebolela sam ih...zato ne volim ni da ih se setim[sm=smiley1.gif]


Baš tako, neki drugi život...  ja sve tražim termin i upetljah se u sopstvene misli, a ti si to tako lepo sročila.
A taman kada mislim da sam ih preobolela, eto ti njih u punoj snazi da me žacnu...




Anoniman -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 19:58:05)

Meni se uglavnom "jave" u periodima depresija...ali pošto su kontradiktorni sa svim snovima koje sam ostvarila, brzo me prođe, jer da bih ostvarila njih, morala bih se odreći nečega što sam ostvarila, ili stvorila, ili što jesam...a to ne mogu. Pa su mi ti snovi nekako više postali neki film u glavi, koji ima početak i ima kraj na vidiku.




jelena038 -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 20:03:01)

putovanje transsibirskom zeleznicom od moskve do vladivostoka u oba pravca, sa mogucnoscu silaska i ostajanja gde god i koliko god zelim [sm=smiley4.gif]




LillyT -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 20:04:48)

Jao Neđo, da li si ti ja [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Baš tako, kontadiktorno mi je sve, zato sam i na početku rekla da će onda sve zvučati kao da mi je život promašen, a baš ti moji nekadašnji snovi isključuju sve ovo danas ovako kakvo jeste.
Mada, možda se i jednog dana preselimo negde na more...




Anoniman -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 20:15:23)

[sm=smiley31.gif]A i ako se ne preselite, dobro je i tu gde jeste...ili ćete otići na neko peto mesto...to su ti snovi koji nisu čak ni snovi nego neki poluplanovi, poluostvarivi...uf, baš sam u nekom bedaku ovih dana, kako bih isključila malo mozak, ne znam šta me spopalo[sm=smiley13.gif]




minavb -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 20:21:49)


IZVORNA PORUKA: LillyT

Jao Neđo, da li si ti ja [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Baš tako, kontadiktorno mi je sve, zato sam i na početku rekla da će onda sve zvučati kao da mi je život promašen, a baš ti moji nekadašnji snovi isključuju sve ovo danas ovako kakvo jeste.
Mada, možda se i jednog dana preselimo negde na more...


Idemo na Krit jednog dana! Trentno mi se cini da nema lepseg mesta od seoceta na Kritu. Da imamo dvoristance, jednu kozu, puno knjiga i svo vreme ovog sveta za naseg svrcu. Ne obracajte paznju, danas sam smorena.




Anoniman -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 20:24:07)

Što to lepo zvuči...vodite i mene [sm=smiley1.gif]




minavb -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 20:26:07)

Naravski. [sm=smiley1.gif]




mihi -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 20:26:08)

Da moj muž dobije ugovor na 5 godina u Americi-sad je baš blizu tome
Da posetim Australiju turistički
Da imam troje dece.




LillyT -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 20:29:24)

Ja sam bolesna, skolila me gripa, pa sam po ceo dan u horizontali sa sve nekom maglom u glavi.....
Krit, nije loša ideja, samo umesto koze, ja bih ubacila jednu kravu... čisto da se mm zanima, a ja volim kravlje mleko. Mada, verujem da bih izabrala neki veći grad na moru. Iako sam postala hejter i zlica (što se tiče ljudi), u suštini sam i dalje ljubitelj gužve i haosa






LillyT -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 20:30:30)

IZVORNA PORUKA: mihi

Da imam troje dece.


Mihi [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley27.gif[/image]

Želim ti da ti se sve ostvari, a ovo poslednje je i moja velika želja, majko moja, kako sam to zaboravila.




mihi -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 20:35:37)

Lily [sm=smiley31.gif]već sam matora za to, jedva izlazim na kraj sa ovom dvojicim sad kad mm nije tu, a tebi želim blizance pa da rešiš taj problemod odjednom [sm=smiley1.gif].




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (7.2.2012 20:53:47)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (7.2.2012 20:55:07)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Maya21 -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 21:01:50)

da proputujem planetu uzduz i popreko...
na ovom realnijem snu, pre zelji, da imamo troje dece ako se finansije poprave i nadjem neki normalan posao, cemo da poradimo [sm=smiley1.gif]




mihi -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 21:07:49)


IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: mihi


Da imam troje dece.



Moja isto neostvarena zelja,pokusana dva puta ali spontanim[sm=smiley13.gif]


Ajd Gagi ti si mlada ako nema nekih ozbiljnih problema a verujem da nema biće[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (7.2.2012 21:15:48)

[Sadržaj poruke je obrisan]




pepeljuga -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 21:40:57)

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Meni se uglavnom "jave" u periodima depresija...ali pošto su kontradiktorni sa svim snovima koje sam ostvarila, brzo me prođe, jer da bih ostvarila njih, morala bih se odreći nečega što sam ostvarila, ili stvorila, ili što jesam...a to ne mogu. Pa su mi ti snovi nekako više postali neki film u glavi, koji ima početak i ima kraj na vidiku.


Joj, ovo je tako lepo napisano...Ja ovde uglavnom svracam kasno uvece, nakon celodnevnog rmbanja pa nemam energije da tako lepo srocim ono sto mislim. Ostvarila sam svoje najvece snove ali imam i gomilu onih neostvarenih...
-da radim posao koji volim (krajnje neprecizna zelja, jer ne znam sta bi to bilo, posto mi sve dosadi posle pet minuta)
-da imam dovoljno para da ne moram da radim (krajnje precizna [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] )
-da se ofarbam u plavo na jedan dan, cisto da vidim kako mi stoji
-da neko vreme zivim na moru (vidim da je to mnogima zelja)

i tako...ima ih jos, neke sam zaboravila, od nekih sam odustala...uhvatio me neki sentiment ovih dana, nije trebalo ni da ulazim u ovu temu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]





vukosava -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 22:38:29)

IZVORNA PORUKA: jelena038

putovanje transsibirskom zeleznicom od moskve do vladivostoka u oba pravca, sa mogucnoscu silaska i ostajanja gde god i koliko god zelim [sm=smiley4.gif]


Uf, ovo zvuci lepo. Sloboda...

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

[sm=smiley31.gif]A i ako se ne preselite, dobro je i tu gde jeste...ili ćete otići na neko peto mesto...to su ti snovi koji nisu čak ni snovi nego neki poluplanovi, poluostvarivi...uf, baš sam u nekom bedaku ovih dana, kako bih isključila malo mozak, ne znam šta me spopalo[sm=smiley13.gif]


Jeste i za mene su neostvareni snovi podloga za bolje planiranje. A zivot treba ziveti punim plucima i grabiti svaku sansu i priliku jer posle nema - sta je bilo. Povodom toga, moram da citiram moju omiljenu pesmu koja sumira sve ono sto mislim o neostvarenim snovima klikni. Na sta bi mi moj stric pustio ovu pesmu kad god se vidimo klikni a jedan od najboljih drugova rekao "Nikad se neces promeniti mali remorkeru!". /Opet ko hoce da klikne, nek klikne, ko nece, ne mora hehe/

IZVORNA PORUKA: mihi
Da moj muž dobije ugovor na 5 godina u Americi-sad je baš blizu tome


A cekaj, hoces onda i ti ovamo? Da dobijes i ti onda ugovor na 5 godina u Americi.

gagi: mozda ne mrzis faks nego celo to iskustvo studiranja, mozda su ti profesori ogadili tu struku, koja god da je...




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (7.2.2012 23:08:43)

[Sadržaj poruke je obrisan]




vukosava -> RE: Neostvareni snovi.. (7.2.2012 23:11:57)

Ma i to je ok. Samo nas svi forsiraju da ucimo i idemo u skole zato sto je ranije to bio preduslov za blagostanje (relativno) - mislim na doba pre 90-tih. A uopste ne mora da je tako. Ovde u Americi dosta zena sa fakultetom resi da bude sa decom kuci dok ne krenu u skolu i kasnije pocnu tek da rade. Sto da ne? Jeftinije je i bolje. Porasce deca, dug je zivot a ne mora non stop da se radi. Bolje biti sa njima dok su mali. Tad im najvise trebamo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>