|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Neostvareni snovi..
5.2.2012 22:42:39   
Pesic
Želj mi je samo da odem iz ove zemlje..za sada jedina...

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Neostvareni snovi..
5.2.2012 23:22:17   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: jovicaa

sto nisam upisala fakultet koji sam zelela.... to ce mi biti dozivotna rak rana, sigurno... 


Ista stvar... Tesim se da sve ipak ima neki svoj razlog, u protivnom ne bih radila ovaj posao, u ovoj firmi, gde sam upoznala mm user posted image

Imam gomilu neostvarenih snova, kao i svi, a kad sam uspela da ostvarim neke za koje sam mislila da su nemoguci, onda mozda mogu da ostvarim i ove druge, ko zna sta zivot nosi user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Neostvareni snovi..
5.2.2012 23:31:18   
Anoniman
Ja imam, trenutno, samo one "redovne-normalne" snove - da se skućimo, da završim faks i nađem dobar posao...nekako mi to nisu ni snovi, nego planovi.
A snova, devojačkih i detinjih imam mnoooogo, koje nikada neću ostvariti. I nekada mi bude baš teško, iako sam u svakom trenutku svesna da nikad ne možeš da imaš sve, i da uvek nešto nedostaje...jednostavno, ti snovi su vezani za neki drugi život, i prebolela sam ih...zato ne volim ni da ih se setimuser posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Neostvareni snovi..
6.2.2012 7:59:52   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 19:52:10   
LillyT
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

I nekada mi bude baš teško, iako sam u svakom trenutku svesna da nikad ne možeš da imaš sve, i da uvek nešto nedostaje...jednostavno, ti snovi su vezani za neki drugi život, i prebolela sam ih...zato ne volim ni da ih se setimuser posted image


Baš tako, neki drugi život...  ja sve tražim termin i upetljah se u sopstvene misli, a ti si to tako lepo sročila.
A taman kada mislim da sam ih preobolela, eto ti njih u punoj snazi da me žacnu...


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 19:58:05   
Anoniman
Meni se uglavnom "jave" u periodima depresija...ali pošto su kontradiktorni sa svim snovima koje sam ostvarila, brzo me prođe, jer da bih ostvarila njih, morala bih se odreći nečega što sam ostvarila, ili stvorila, ili što jesam...a to ne mogu. Pa su mi ti snovi nekako više postali neki film u glavi, koji ima početak i ima kraj na vidiku.

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 20:03:01   
jelena038
putovanje transsibirskom zeleznicom od moskve do vladivostoka u oba pravca, sa mogucnoscu silaska i ostajanja gde god i koliko god zelim user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 20:04:48   
LillyT
Jao Neđo, da li si ti ja user posted image

Baš tako, kontadiktorno mi je sve, zato sam i na početku rekla da će onda sve zvučati kao da mi je život promašen, a baš ti moji nekadašnji snovi isključuju sve ovo danas ovako kakvo jeste.
Mada, možda se i jednog dana preselimo negde na more...


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 20:15:23   
Anoniman
user posted image A i ako se ne preselite, dobro je i tu gde jeste...ili ćete otići na neko peto mesto...to su ti snovi koji nisu čak ni snovi nego neki poluplanovi, poluostvarivi...uf, baš sam u nekom bedaku ovih dana, kako bih isključila malo mozak, ne znam šta me spopalouser posted image

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 20:21:49   
minavb

IZVORNA PORUKA: LillyT

Jao Neđo, da li si ti ja user posted image

Baš tako, kontadiktorno mi je sve, zato sam i na početku rekla da će onda sve zvučati kao da mi je život promašen, a baš ti moji nekadašnji snovi isključuju sve ovo danas ovako kakvo jeste.
Mada, možda se i jednog dana preselimo negde na more...


Idemo na Krit jednog dana! Trentno mi se cini da nema lepseg mesta od seoceta na Kritu. Da imamo dvoristance, jednu kozu, puno knjiga i svo vreme ovog sveta za naseg svrcu. Ne obracajte paznju, danas sam smorena.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 20:24:07   
Anoniman
Što to lepo zvuči...vodite i mene user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 20:26:07   
minavb
Naravski. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 20:26:08   
mihi
Da moj muž dobije ugovor na 5 godina u Americi-sad je baš blizu tome
Da posetim Australiju turistički
Da imam troje dece.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 20:29:24   
LillyT
Ja sam bolesna, skolila me gripa, pa sam po ceo dan u horizontali sa sve nekom maglom u glavi.....
Krit, nije loša ideja, samo umesto koze, ja bih ubacila jednu kravu... čisto da se mm zanima, a ja volim kravlje mleko. Mada, verujem da bih izabrala neki veći grad na moru. Iako sam postala hejter i zlica (što se tiče ljudi), u suštini sam i dalje ljubitelj gužve i haosa




_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 20:30:30   
LillyT
IZVORNA PORUKA: mihi

Da imam troje dece.


Mihi user posted image user posted image

Želim ti da ti se sve ostvari, a ovo poslednje je i moja velika želja, majko moja, kako sam to zaboravila.


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 20:35:37   
mihi
Lily user posted image već sam matora za to, jedva izlazim na kraj sa ovom dvojicim sad kad mm nije tu, a tebi želim blizance pa da rešiš taj problemod odjednom user posted image .

< Poruku je uredio mihi -- 7.2.2012 20:38:13 >

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 41
   [Obrisana poruka]
7.2.2012 20:53:47   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 42
   [Obrisana poruka]
7.2.2012 20:55:07   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 21:01:50   
Maya21
da proputujem planetu uzduz i popreko...
na ovom realnijem snu, pre zelji, da imamo troje dece ako se finansije poprave i nadjem neki normalan posao, cemo da poradimo user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 21:07:49   
mihi

IZVORNA PORUKA: gagi

IZVORNA PORUKA: mihi


Da imam troje dece.



Moja isto neostvarena zelja,pokusana dva puta ali spontanimuser posted image


Ajd Gagi ti si mlada ako nema nekih ozbiljnih problema a verujem da nema bićeuser posted image user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 45
   [Obrisana poruka]
7.2.2012 21:15:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 21:40:57   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Meni se uglavnom "jave" u periodima depresija...ali pošto su kontradiktorni sa svim snovima koje sam ostvarila, brzo me prođe, jer da bih ostvarila njih, morala bih se odreći nečega što sam ostvarila, ili stvorila, ili što jesam...a to ne mogu. Pa su mi ti snovi nekako više postali neki film u glavi, koji ima početak i ima kraj na vidiku.


Joj, ovo je tako lepo napisano...Ja ovde uglavnom svracam kasno uvece, nakon celodnevnog rmbanja pa nemam energije da tako lepo srocim ono sto mislim. Ostvarila sam svoje najvece snove ali imam i gomilu onih neostvarenih...
-da radim posao koji volim (krajnje neprecizna zelja, jer ne znam sta bi to bilo, posto mi sve dosadi posle pet minuta)
-da imam dovoljno para da ne moram da radim (krajnje precizna user posted image )
-da se ofarbam u plavo na jedan dan, cisto da vidim kako mi stoji
-da neko vreme zivim na moru (vidim da je to mnogima zelja)

i tako...ima ih jos, neke sam zaboravila, od nekih sam odustala...uhvatio me neki sentiment ovih dana, nije trebalo ni da ulazim u ovu temu user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 22:38:29   
vukosava
IZVORNA PORUKA: jelena038

putovanje transsibirskom zeleznicom od moskve do vladivostoka u oba pravca, sa mogucnoscu silaska i ostajanja gde god i koliko god zelim user posted image


Uf, ovo zvuci lepo. Sloboda...

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

user posted image A i ako se ne preselite, dobro je i tu gde jeste...ili ćete otići na neko peto mesto...to su ti snovi koji nisu čak ni snovi nego neki poluplanovi, poluostvarivi...uf, baš sam u nekom bedaku ovih dana, kako bih isključila malo mozak, ne znam šta me spopalouser posted image


Jeste i za mene su neostvareni snovi podloga za bolje planiranje. A zivot treba ziveti punim plucima i grabiti svaku sansu i priliku jer posle nema - sta je bilo. Povodom toga, moram da citiram moju omiljenu pesmu koja sumira sve ono sto mislim o neostvarenim snovima klikni. Na sta bi mi moj stric pustio ovu pesmu kad god se vidimo klikni a jedan od najboljih drugova rekao "Nikad se neces promeniti mali remorkeru!". /Opet ko hoce da klikne, nek klikne, ko nece, ne mora hehe/

IZVORNA PORUKA: mihi
Da moj muž dobije ugovor na 5 godina u Americi-sad je baš blizu tome


A cekaj, hoces onda i ti ovamo? Da dobijes i ti onda ugovor na 5 godina u Americi.

gagi: mozda ne mrzis faks nego celo to iskustvo studiranja, mozda su ti profesori ogadili tu struku, koja god da je...

< Poruku je uredio vukosava -- 7.2.2012 22:43:50 >

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 48
   [Obrisana poruka]
7.2.2012 23:08:43   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu vukosava)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Neostvareni snovi..
7.2.2012 23:11:57   
vukosava
Ma i to je ok. Samo nas svi forsiraju da ucimo i idemo u skole zato sto je ranije to bio preduslov za blagostanje (relativno) - mislim na doba pre 90-tih. A uopste ne mora da je tako. Ovde u Americi dosta zena sa fakultetom resi da bude sa decom kuci dok ne krenu u skolu i kasnije pocnu tek da rade. Sto da ne? Jeftinije je i bolje. Porasce deca, dug je zivot a ne mora non stop da se radi. Bolje biti sa njima dok su mali. Tad im najvise trebamo.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here